Концерт учнівського
Скачати 47.23 Kb.
НазваКонцерт учнівського
Дата конвертації03.02.2014
Розмір47.23 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Спорт > Документы
Концерт учнівського самоврядування , 2010 рік. 
Голос закулісами. Вітайте! Президент Ради учнівського самоврядування ДашаІльманенко та помічниця з питань турботи та милосердя Діана Цаава. 
Даша Ільманенко. Добрий деньусім присутнім! Я рада вітати вас у цій залі! Не секрет, що для учнів – Деньсамоврядування це довгоочікуване свято. Свято цілеспрямованості, самостійностіта відповідальності. 
Діана Цаава. Протягом 7-8грудня 2010 року у нашій школі були проведені дні самоврядування, де дітиспробували на смак відповідальність дорослого життя: вони самостійно готувалита проводили уроки, адміністрували навчально-виховний процес, слідкували задисципліною та порядком. Лідери учнівського самоврядування, виконуючи обов’язкиадміністрації, протягом двох днів керували самоврядними ініціативами «новоспеченихучителів». 
Даша Ільманенко.Рада учнівського самоврядування – це добровільна організація учнівнавчального закладу, яка забезпечує право і надає можливість в межах Статутуздійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньоїкомпетенції та в інтересах учнів навчального закладу. Хочу представитися. Япрезидент школи Даша Ільманенко. Я дуже пишаюсь, що очолюю Раду другий рік, дезібралися однодумці, яким не байдуже шкільне життя. Ти згодна зі мною, Діана? 
Діана Цаава.Так. 
Пісня «Сердце пело» 
Діана Цаава. Я хочу представити структуруСамоврядування у нашій школі! 
Шкільний парламентскладається з Ради міністрів, старостату та загальношкільних учнівських зборів.
 
(Помічниця виносить наглядну табличку зі структуроюшкільного парламенту і вставляє її на заготовлену підніжку.) 
Даша Ільманенко.Запрошуємо до зборів усіх бажаючих. На сцені знаходяться дві парти, дележать альбоми відвідування для гостей. Всі, хто сьогодні завітає на нашесвято, просимо записати свої побажання та пропозиції, що до покращення та розвиткушкільного самоврядування. 
Діана Цаава.Ось і перші гості, учениці6-В класуМихальчук Валентина та Полоська Діана з піснею «Мой друг» 
Структура шкільногосамоврядування тримається на трьох китах, а простіше на трикутникувзаємовідносин між учителями, батьками та учнями.
 
(Помічницявиносить наглядну табличку зі структурою трикутника і вставляє її назаготовлену підніжку.) 
Даша Ільманенко.У нас працюють шість міністерств. 
(Помічниця виносить наглядну табличку зі структурою міністерства- «Преси та телекомунікації» і вставляє її на заготовлену підніжку.) 
Дозвольтепредставити перше міністерство - «Преси та телекомунікації», де учні займаютьсястворенням відео фільмів про життя школи, випуском шкільної щомісячної газети«Піраміда» та оформленням шкільних стендів класними газетами. За багато роківзібрано велику кількість архівного матеріалу про шкільне життя. Зустрічайтеактив 8 – В класу Любовта Оксана з
 піснею«Миразные птицы». 
(Помічниця виносить наглядну табличку зі структурою міністерства- «Юстиції та внутрішніх справ» і вставляє її на заготовлену підніжку.) 

Діана Цаава. Тепер пропоную зазирнути до міністерства «Юстиції та внутрішніхсправ», яке займається соціальними проблемами, розбираючи конфліктні ситуації.Ось і зараз конфліктну ситуацію виносять на ваш розсуд учениці 9-В класуТравкіна Анастасія та Закрутько Анна, звинувачуючи хлопців у пасивномувідношенні до шкільних загальних справ. Пісня «Я революция». 
(Помічниця виносить наглядну табличку зі структурою міністерства- «Освіти і науки» і вставляє її на заготовлену підніжку.) 
Даша Ільманенко.Давайте зазирнемо до третього міністерства «Освіти і науки». Актив цьогоміністерства займається підготовкою та проведенням шкільних олімпіад,тематичних конкурсів з різних предметів. Особливу увагу приділяється курсуробототехніці та інформаційним технологіям. Учні твердо стверджують, що знають різніпороли і вміють розв’язати найскладніші завдання. Наприклад, наші випускникиуспішно займаються у вузах міста, маючи міцну базу з різних дисциплін. Ось ісьогодні на наше свято завітали дорогі гості, наші випускники. ЗустрічайтеКатерина Заєць з піснею «Я знаю пороль». 
Зустрічайтеще одну гостю Євгенію Богословську з
 хореографічниметюдом «Юність – ти чарівна!» 
(Помічниця виносить наглядну табличку зі структурою міністерства- «Спорту та туризму» і вставляє її на заготовлену підніжку.) 
Даша Ільманенко.Тепер давайте всі разом завітаємо до міністерства «Спорту та туризму». Яквідомо з давніх-давен «У здоровому тілі – здорових дух!», і це дійсно так! Учнінашої школи здобули багато спортивних нагород та призів. Багато хлопцівпрофесійно займаються у футбольному клубі «Динамо», а дівчата займаютьсяактивним туризмом, пізнаючи рідний край. Зустрічайте Дениса Нагулу та Стаса Поліша. 
Нашим дівчатамтеж є що показати. Зустрічайте Маша Косенко з
піснею«Zombie». 
На сценузапрошується енергійна, спортивна дівчина Олена Колесник, учениця 8-Б класу з
 піснею«Душа». 
(Помічниця виносить наглядну табличку зі структурою міністерства- «Турботи та милосердя» і вставляє її на заготовлену підніжку.) 
Діана Цаава. Буде доречним,якщороботу наступного міністерства «Турботи та милосердя»представлю саме я, бо сама працюю у цьому напрямку. Активісти нашогоміністерства займаються дуже важливою справою: допомагають дітям, хворим наДЦП, збирають речі для дитячих будинків та будинків пристарілих, організуютьакції допомоги «Рік без самотності», «Ти не один», «Подарунки солдатам»,«Ветерани-наша гордість». Також беруть шефство над молодшими школярами,допомагаючи їм у навчальному процесі. 
Даша Ільманенко.Давайте привітаємо бурхливими оплесками учениць 9-А класу Бугайчук Ірину таученицю 5-А класу Кротикову Анастасію з піснею «Квітка душа». 
Діана Цаава. «Вільна душа» - це ще одна пісня у виконанні Іри Бугайчук, яка прозвучитьу нашому святковому концерті. 
(Помічниця виносить наглядну табличку зі структурою міністерства- «Культури» і вставляє її на заготовлену підніжку.) 
Даша Ільманенко.І нарешті ми зазирнемо за куліси міністерства «Культури», де майже коженучень нашої школи спробував на смак славу. Захворювання на «Зоряну хворобу» небуло зафіксовано за всі роки процвітання самоврядування в Альма-матер. Але всімріють сяяти на обрії слави у всесвіті мистецтва. Зустрічайте зоряний дощ юних артистів:Учні 9-Б класу Саприкін Артем таз піснею 
Діана Цаава.Учениця 9-А класу Анюта попова з піснею «Я не сплю». 
Учні 8-А класу зпіснею
 «Я люблю Україну». 
Даша Ільманенко.Дякуємо всім, хто прийшов сьогодні святкувати разом з нами успішнезакінчення Днів самоврядування! 
Я гадаю, що до числа нашої згуртованої команди додастьсяще більше ідейних людей, яким цікаво проводити свій вільний час в компаніїоднодумців! Чекаємо на вас. Апоки, до нових зустрічей!
 
Діана Цаава. До побачення!

Схожі:

Концерт учнівського iconЗапобігання дитячого боулінгу; допомога учням, які потрапили у складні...
Лідерам міських (районних) організацій учнівського самоврядування, координаторам учнівського самоврядування
Концерт учнівського iconВісник Страхового Клубу кнеу
Новини: Група студентів активістів клубу, музикантів прийняли участь в благодійницький акції сар спочатку 11. 04. 12. дали концерт...
Концерт учнівського iconПресс-реліз Благодійний концерт Народної артистки України Нині Матвієнко
Національним званням «Благодійник Року». В продовження традицій благодійності, з метою привернення уваги суспільства до проблем дітей...
Концерт учнівського iconТеатралізований концерт оди, із жанрів театралізоп^. юго масовою...
Театралізований концерт оди, із жанрів театралізоп^. юго масовою дійства. Цей жанр надзвичайно популярний як в народній, самодіяльній...
Концерт учнівського icon«вікімедіа україна» представляє: Концерт вокальної музики в рамках проекту
Дж. Верді «Застільна пісня» з опери «Травіата» Транскрипція для солістів, кларнета, віолончелі та фортепіано
Концерт учнівського iconУправління освіти І науки
Відповідно до плану роботи Ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Волині з 29 березня по...
Концерт учнівського iconВго «українська федерація сучасного танцю» запрошують на X ювілейний Міжнародний фестиваль
Гала-концерт присвячений 10 – річчю міжнародного фестивалю сучасного танцю «Зірки Арабата-2013»
Концерт учнівського icon«пентікостія» 16-17червня 2013 року Запрошуємо співочі колективи...
...
Концерт учнівського iconСтатут учнівського самоврядування
Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, Законів України «Про освіту», «Про громадські організації», Статуту...
Концерт учнівського iconЗвіт про роботу учнівського самоврядування Почапинської зош І-ІІІ ст
Сенс дитячого самоврядування полягає не в тому, щоб діти включалися в існуючі піраміди керівництва – виховання, а в тому, щоб вони...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка