Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач
Скачати 65.72 Kb.
НазваСевлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач
Дата конвертації12.11.2013
Розмір65.72 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Спорт > Документы

Севлюшському міському суду Підкарпатської області
Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю

"Розсипалова хата"

код ЄДРПОУ 32343450

899340, Підкарпатська обл.,

м. Севлюш, вул. Балудянського, 21, оф. З

тел.: 5-41-33
Відповідач:Бескид Василь Васильович

899340, Підкарпатська обл.,

м. Севлюш, вул. Орвошівська, буд. 6, кв. 17

тел.: 3-29-75
Ціна позову: 57640 (п'ятдесят сім тисяч шістсот сорок) грн
ПОЗОВНА ЗАЯВА

про стягнення матеріальної шкоди, завданої внаслідок
дорожньо-транспортної пригоди

Автомобіль "Форд Фокус", державний номерний знак АА 1760, належить на праві приватної власності Товариству з обмеженою відповідальністю "Розсипалова хата" (далі — Позивач), що підтверджує реєстраційний документ (технічний паспорт) на вказаний транспортний засіб (копія додається).

1 листопада 2012 р. указаний автомобіль, яким керував працівник Позивача Шугай Ю. С, рухався по вул. Латоричній у м. Севлюш у напрямі залізничного вокзалу. О 17 год. 32 хв. автомобіль Позивача зіштовхнувся на перехресті вул. Латоричної та вул. Тисянської з автомобілем "Шкода Октавія", державний номерний знак АО 7080, який належить на праві приватної власності Бескиду Василю Васильовичу (далі — Відповідач). Даний автомобіль рухався по вул. Тисянській у напрямі міської лікарні. У момент зіткнення автомобілем "Шкода Октавія", державний номерний знак АО 7080, керував Відповідач.

Зіткнення сталося внаслідок того, що Відповідач не обрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, самовільно виїхав на указане перехрестя, що призвело до зіткнення автомобілів Позивача та Відповідача. Часу для маневру у водія автомобіля Позивача не було. Тим самим Відповідач порушив п. 16.11 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою КМУ від 10.10.2001 р. № 1306, який від водія транспортного засобу, що рухається по другорядній дорозі, вимагає на перехресті нерівнозначних доріг дати дорогу транспортним засобам, які наближаються до даного перехрестя проїзних частин по головній дорозі незалежно від напрямку їх подальшого руху.

Дорожньо-транспортна пригода сталася з вини Відповідача, що підтверджують наступні документи, копії яких додаються:

1) довідка про дорожньо-транспортну пригоду № 478 від 01.11.2012 р.;

2) адміністративний протокол серія СН № 4892 від 01.11.2012 р. за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі — КУпАП);

3) постанова Севлюшського районного суду Підкарпатської області від 12.11.2012 р. у справі № 4-0723/2012 про адміністративне правопорушення, якою Відповідача було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накладено на нього адміністративне стягнення.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди автомобілю "Форд Фокус", державний номерний знак АА 1760, який належить Позивачу на праві приватної власності, були завдані значні технічні пошкодження, які підтверджують Довідка про дорожньо-транспортну пригоду № 478 та Звіт про оцінку майна від 03.11.2012 р. № 2-117, проведені експертом Товариства з обмеженою відповідальністю "Босорканя" Гузаром М. Д. Копії вказаних документів додаються. Технічні пошкодження автомобіля Позивача полягають у наступному: деформовано задні двері, задні крила та бампер, розбито скло дверей та задні фари, порушено лакофарбове покриття.

Відповідно до калькуляції, що підтверджує Звіт про оцінку майна № 2-117, вартість відновлювального ремонту автомобіля Позивача становить 57240 (п'ятдесят сім тисяч двісті сорок) грн, у тому числі:

^ 1) вартість робіт— 17200 (сімнадцять тисяч двісті) грн;

2) вартість деталей, які підлягають заміні, — 40040 (сорок тисяч сорок) грн.

Крім того, витрати на експертні послуги щодо оцінки стану автомобіля Позивача склали 400 (чотириста) грн, що підтверджує платіжна квитанція, копія якої додається.

Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 22 Цивільного кодексу України (далі— ЦКУ) збитками є втрати, яких особа зазнала у зв'язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки).

Згідно із ч. 1 ст. 1166 ЦКУ майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 1188 того самого Кодексу шкода, завдана одній особі з вини іншої особи внаслідок взаємодії кількох джерел підвищеної небезпеки, відшкодовується винною особою. У даній справі Відповідач є володільцем джерела підвищеної небезпеки.

Таким чином, Відповідач зобов'язаний відшкодувати Позивачу понесені останнім витрати на відновлення первинного стану автомобіля "Форд Фокус", державний номерний знак АА 1760, та на проведення оцінки пошкоджень указаного автомобіля в ДТП, яке сталося з вини Відповідача.

Про наявність у Відповідача чинного договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника транспортних засобів Позивачу невідомо. Страхові виплати на користь Позивача страховиком Відповідача на момент подачі даної позовної заяви не здійснювалися.

Ураховуючи все сказане, керуючись ст.ст. 11, 15, 16, 22, 1166, 1187, 1188 ЦКУ, та на підставі ст.ст. З, 15, 118 Цивільного процесуального кодексу України,
^ ПРОСИМО СУД:

1. Стягнути з Відповідача на користь Позивача 57640 (п'ятдесят сім тисяч шістсот сорок) грн відшкодування матеріальної шкоди, у тому числі 57240 (п'ятдесят сім тисяч двісті сорок) грн вартості відновлювального ремонту автомобіля Позивача та 400 (чотириста) грн вартості проведення експертизи стану автомобіля Позивача.

2. Стягнути з Відповідача на користь Позивача судові витрати за цією справою, а саме — судовий збір у розмірі 576,40 (п'ятсот сімдесят шість гривень 40 копійок) грн.
Перелік документів, що додаються до позовної заяви:
1. Копія позовної заяви з додатками для відповідача (на 19 арк.).

2. Копія реєстраційного документа (технічного паспорта) на автомобіль "Форд Фокус", державний номерний знак АА 1760 (на 1 арк.).

3. Копія довідки про дорожньо-транспортну пригоду № 478 від 01.11.2012 р. (на 2 арк.).

4. Копія адміністративного протоколу серія СН № 4892 від 01.11.2012 р. за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (на 3 арк.).

5. Копія постанови Севлюшського районного суду Підкарпатської області від 12.11.2012 р. у справі № 4- 0723/2012 про адміністративне правопорушення (на 3 арк.).

6. Копія Звіту про оцінку майна від 03.11.2012 р. № 2-117, проведену експертом Товариства з обмеженою відповідальністю "Босорканя" Гузаром М. Д. (на 6 арк.).

7. Копія платіжної квитанції про оплату Позивачем витрат на експертні послуги щодо оцінки стану автомобіля (на 1 арк.).

8. Квитанція, що підтверджує сплату судового збору (на 1 арк.). 24 листопада 2012 р.
___________
Директор TOB "Розсипалова хата" ________________ /Четник Т. Г./

Схожі:

Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач iconДо Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської...
Позивач: Купрій Віталій Миколайович 51931, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Сировця, 6, тел. 7-76-06, 53-20-82,...
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач iconЗакону України
Я, (Позивач) вважаю за необхідне надати суду додаткові пояснення до касаційної скарги по адміністративній справі №818/525/13-а про...
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач iconАпелянт: (П.І. Б.) (відповідач-позивач)
Заява “про апеляційне оскарження рішення” подана до місцевого суду через загальну канцелярію р
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач icon[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.]
Відповідач 2: [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб]
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
У шлюбі з відповідачем народився спільний син [П. І. Б., дата народження], що підтверджується свідоцтвом про народження
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
У шлюбі з відповідачем народився спільна дитина [П. І. Б., дата народження], що підтверджується свідоцтвом про народження
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач iconДо [назва суду] Позивач: [ім'я позивача]
Дата] року між сторонами по справі було укладено договір оренди (копія додається) сідлового тягача марки [марка автомобіля], номер...
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
Копію заочного рішення ми не отримували, про наявність рішення дізналися під час ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження,...
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач iconДо [назва суду] Позивач
Дата] на автодорозі Київ – Чоп мала місце дорожньо-транспортна пригода (дтп), в якій було пошкоджено належний мені автомобіль марки...
Севлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач iconДо [назва суду] Позивач
Договір). Предметом страхування за Договором є автомобіль марки [марка автомобіля], державний реєстраційний номер [номер реєстрації]....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка