Майстер-клас "5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі "
Скачати 90.89 Kb.
НазваМайстер-клас "5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі "
Дата конвертації25.08.2013
Розмір90.89 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Психологія > ДокументыПЕРШИЙ ЖИТОМИРСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

ПОЗИТИВНОЇ ПСИХОТЕРАПІЇ17.11.2012

17.11.2012

www.positum-psy.zhitomir.ua


9.00-10.00

^ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

10.00-10.45

Загальна презентація та прес-конференція

"ПОЗИТИВНА ПСИХОТЕРАПІЯ: УСІ ГРАНІ КРИСТАЛУ ЖИТТЯ" 

10.45-10.55

Презентація ведучих першої лінійки

10.55-11.00

Пошук «своїх» аудиторій 

11.00-12.30

Секція «^ ПОЗИТИВНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ» (перша лінійка)

Майстер-клас "Майстерня майбутнього" (ведучий - Віталій Климчуквикористання методів позитивної психотерапії та психодрами у роботі із уявленнями клієнтів про майбутнє, пошуком свого життєвого шляху, складнощами із прийняттям рішень)

Майстер-клас "5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі(ведуча - Вікторія Горбунова, презентація авторської техніки  "Ціннісно-рольова реконструкція особистісної проблематики" в руслі 5-крокової моделі психологічної допомоги Н. Пезешкіана)

Майстер-клас "Я... Ти... Ми..." (ведуча - Наталія Аврамчук. Цей майстер-клас із танце-рухової терапії у поєднанні із позитум-підходом - про танець життя, стосунок із собою, з партнером, з оточенням. Про можливість дослідити себе і свої бажання, подивитися на світ іншого новими очима, відчути справжність людських стосунків. Життя - це танець, головне - танцювати свій!)

Ворк-шоп "Позитивна психотерапія як антидепресант(ведучі - Аліна Іщенко та Ірина Музика, буде представлено алгоритм роботи з депресивними розладами на основі використання технік позитивної психотерапії)

12.30-13.30

Обідня перерва

13.30-13.40

Презентація ведучих другої лінійки

13.40-13.45

Пошук «своїх» аудиторій 

13.45-15.15

Секція «^ ПОЗИТИВНА ПСИХОТЕРАПІЯ І КОНСУЛЬТУВАННЯ» (друга лінійка)

Ворк-шоп "Базовий потенціал особистості у руслі позитивної психотерапії" (ведучі - Олена Пантус та Олена Мачушник. Цей ворк-шоп про те, що будь-яка людина має здатність до вирішення особистісних проблем. Головне - це віднайти шлях до самого себе. Позитивна психотерапія має такі методи, які допоможуть Вам пізнати себе та стати на шлях самовдосконалення). 

Майстер-клас «……» (ведуча – Юлія Пучич….)

Ворк-шоп "Женское счастье! Миф или реальность(ведущая - Наталия Грозь. Женское счастье, да и счастье в целом - понятие субъективное, а чувство уникальное и неповторимое, и у каждого оно свое. Поэтому вряд ли можно сформулировать его определенные критерии, но можно поисследовать предпосылки. На ворк-шопе у участников будет возможность заглянуть в себя и прикоснуться к собственному образу женского счастья).

Майстер-клас «Музика душі. Музика як психотерапевтичний і духовний фактор» (ведучий - спеціальний гість фестивалю Євгеній Зорін, сертифікований психотерапевт, організатор "Індіанського табору "Делавари", м. Канів. Цей ворк-шоп – про щирість, прийняття і розуміння себе і ближнього через музичні одкровення. Основний інструмент – 5-крокова модель Н. Пезешкіана в роботі з Я-образом і музичною метафорою)

15.15-15.45

Кава-брейк

15.45-15.55

Презентація ведучих третьої лінійки

15.55-16.00

Пошук «своїх» аудиторій 

16.00-17.30

Секція «^ ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА ПАЛІТРА» (третя лінійка)

ПЛЕЙБЕК-ТЕАТР: ворк-шоп "На сцені і за кулісами(ведучий - Ярослав Мойсієнко, психолог, викладач, актор і ведучий плейбеку, 2 роки в плейбек-театрі, з 2011 навчається психодрамі в проекті PIfE. Учасники познайомляться з філософією і техніками плейбек-театру, зможуть "поваритися" у акторській кухні, навчаться імпровізувати "a la плейбек", візьмуть участь у спонтанному перфомансі)

^ ПСИХОДРАМА: майстер-клас "Психодрама як вона є(ведучий - Віталій Климчук, класична психодрама, структура роботи психодраматиста, методи розігріву, стадії психодраматичної гри, основні техніки: обмін ролями, дзеркало, крок у майбутнє, фаза шерінгу і її роль у психодрама-терапії)

^ ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЯ: мастер-клас "Встреча с не замечательным собой(ведущий - Максим Парфенюк, этот мастер-класс про злость, раздражение, алчность, зависть, корысть, лень  про все  мерзкое, гнусное, «дьявольское»,  что многие не хотят себе присваивать.  И зря! Этот мастер-класс про ядовитость  хороших мальчиков и девочек,  про великую скорбь и скуку тех, кто остался в сковывающей полярности показушной святости. Это попытка обналичить в себе вышеприведенные чувства и состояния. Кто знает, может поменять отношение к ним :))

^ АНАЛІТИЧНА ТЕРАПІЯ, СИМВОЛДРАМА:  мастер-клас "Как научиться обходить любимые "грабли" (ведущая - Алла Лыкова, мастер-клас о том, что бывает очень хочется, но не делается, и о том, что зарекаешся повторить еще раз, но повторяешь, и не один. О том, что мешает добиться желаемых целей, о тех препятствиях и ошибках, которые следуют на этом пути. Как научиться распознавать свои "грабли" и обходить их стороной.)

17.30-18.00

^ ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ Й ПРОЩАННЯ

18.00-19.30

Секція «ГРУПА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ»

Група психологічної підтримки для тих, хто під час участі у майстер-класах натрапив на "свої" теми, доторкнувся до прихованих емоцій і переживань, не зміг чогось виразити чи відреагувати в силу ліміту часу. 

Ведуча групи підтримки - Вікторія Горбунова.

^ ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ФЕСТИВАЛЮ:

Віталій Климчук

Наталія Грозь

Вікторія Горбунова

Аліна Іщенко

Олена Мачушник

Ірина Музика
Зібрані на фестивалі кошти будуть витрачені на організаційні витрати (приміщення, друк матеріалів, інформаційна підтримка проекту), решта - на благодійну допомогу онкохворим.
^

Всеукраїнська Асоціація Позитивної психотерапії

Українська Спілка Психотерапевтів – секція Позитивної психотерапії

Український Інститут Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту

^

ПОЗИТИВНА ПСИХОТЕРАПІЯ

БАЗОВИЙ КУРС

Третій НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ у м. Житомирі!!!


розпочнеться у грудні 2012 року

www.positum-psy.zhitomir.ua
Що таке Позитивна психотерапія? Новітній гуманістично-психодинамічний метод, спрямований на гармонізацію життя людини та збалансований розвиток її здібностей. Метод визнано Європейською Асоціацією Психотерапії (EAP) у 1996 році та Світовою Радою Психотерапії (WCP) у 2008 році.

Що дає Базовий курс?

  • Професійні навички психологічного консультування та коучінгу.

  • Глибше розуміння позитивної природи людини та її поведінки.

  • Інструменти покращення особистих та ділових стосунків.

  • Особистий психотерапевтичний досвід.

  • Базис для подальшого професійного навчання за спеціалізаціями.

Кому цей курс може бути корисним? Особисто - тим, хто бажає покращити якість свого життя. Професійно - психологам, тренерам, педагогічним, соціальним та медичним працівникам, менеджерам.

Якими документами посвідчується проходження курсу?

1. Сертифікат ICPP-EFCPP-WIAP (Німеччина).

2. Сертифікат Українського Інституту Позитивної крос-культурної психотерапії і менеджменту.

3. Посвідчення Українського Науково-методичного Центру практичної психології і соціальної роботи.

Які існують освітні спеціалізації для випускників Базового курсу?

  • Бізнес-коучінг та організаційне консультування.

  • Медіація та розв’язання конфліктів.

  • Сімейне та подружнє консультування.

  • Коучінг здоров’я та велнес-консультування.

  • Позитивна крос-культурна психотерапія (Майстер-курс – 3 роки).

Якими є обсяг та тривалість курсу? 4 триденних модулі раз на 4 місяці, між модульний супровід

Хто може відрекомендувати цю програму?

Більше 400 випускників цього курсу в Україні та ^ 24 випускники базового курсу у Житомирі. На даний момент базовий курс з Позитивної психотерапії проводиться у 13 областях України.

Хто відповідає за якість програми? Офіційний провайдер методу в УкраїніУкраїнський Інститут Позитивної крос-культурної психотерапії і менеджменту та сертифіковані тренери Інституту - www.positum.org.ua

Скільки це коштує? 950 грн./модуль. Знижки для студентів (750 грн./модуль), психологів, педагогів, соціальних працівників, медиків (850 грн./модуль). Додатково оплачуються сертифікати.

Що потрібно, щоб розпочати навчання у м. Житомирі?

Заявити про своє бажання навчатися менеджеру УІПП у м. Житомирі Віталію Климчуку за тел. 096 565 95 10 або мейлом info@positum-psy.zhitomir.ua, заповнити анкету, здійснити авансовий внесок. Орієнтовний старт проекту – грудень 2012 року.


Схожі:

Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconМайстер-клас «мистецтво створення зачісок»
Відомий стиліст, сертифікований Національний суддя, Суддя Міжнародної категорії – Коте кавелашвілі – проведе ексклюзивний майстер-клас...
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconЛекція №33. Тема 33. Суспільно-політичне життя й політична боротьба в Україні 1953 1964 рр
Гісем О. В. Історія України. 10 клас: Розробки уроків. Рівень стандарту. Академічний рівень / О. В. Гісем, О. В. Мартинюк. Х.: Вид-во...
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconП ` ятниця 28 червня
Майстер клас із середньовічних танців під живу музику гурту Testamentum Terrae (Білорусь)
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconМайстер-клас зі здорового харчування
Еко-життя, лекція «Як бути насправді здоровим, або Чи існує життя без лікарів та пігулок?»
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconЗапрошуємо на майстер-клас Як керувати людьми для отримання прибутку
Під час мк ми поговоримо про «слабкі» місця в алгоритмах найму та мотивації персоналу. Знайдемо вихід із безвихідних, на перший погляд,...
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconПрес-реліз Фольклорна вітальня „Що прийдуть до тебе три празнички в гості ”
Різдва, Щедрого вечора та Водохреща, а також майстер-клас з традиційних народних побутових танців. Наші слухачі матимуть можливість...
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconУрок був насичений різноманітними формами І методами роботи
Копилівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителів української мови Макарівського району, який...
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconЗапрошуємо на майстер-клас Алгоритми ефективного менеджера
Життя з кожним днем стає швидшим, а часу на виконання бізнес завдань все менше. Ніхто не може працювати так якісно І швидко як хотілося...
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconНаправлена на створення нової цінності
Проект — це обмежена в часі та ресурсах унікальна сукупність процесів, направлена на створення нової цінності
Майстер-клас \"5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі \" iconКонкурс соціальної реклами/антиреклами на тему: "Цінності ххі"
Це положення визначає статус, цілі та завдання Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами/антиреклами на тему: "Цінності ххі" (далі...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка