Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals»
Скачати 74.42 Kb.
НазваПравила проведення фотоконкурсу «Unite all originals»
Дата конвертації27.06.2013
Розмір74.42 Kb.
ТипКонкурс
skaz.com.ua > Право > Конкурс
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals»
Будь ласка, прочитайте ці Правила (далі - Правила) уважно. Вони містять важливу інформацію. Беручи участь у фотоконкурсі кожен учасник погоджується із застосуванням цих Правил.
1. Період фотоконкурсу: 20.02.2013 - 20.03.2013 включно.

2. Місце проведення фотоконкурсу - територія України.

3. Організатор фотоконкурсу - ДП «Адідас-Україна», місцезнаходження: 04080, м. Київ, вул. В. Хвойки 15/15.

4.1. У фотоконкурсі можуть брати участь будь-які громадяни України, незалежно від того, проживають вони на території України чи ні, іноземні громадяни й особи без громадянства, що постійно проживають на території України, та досягли 16 років станом на 20 лютого 2013 року, за винятком осіб, зазначених у пункті 4.2. цього документа. Особи молодше 18 років можуть брати участь тільки за згодою батьків, опікуна чи законних представників. Організатор та/або Виконавець може запросити письмове підтвердження такої згоди. Особи, які не досягли 16 років станом на 20 лютого 2013 року ні за яких обставин не мають права і не повинні брати участь фотоконкурсі.

4.2. Заборонено приймати участь в фотоконкурсі співробітникам Організатора або його посередникам і членам їх сімей, а також всім, хто прямо чи опосередковано професійно пов'язаний з фотоконкурсом.

5. Для того, щоб взяти участь у фотоконкурсі, необхідно вступити в групу adidas Originals в соціальній мережі «ВКонтакте». Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно переслати свою фотографію в образі adidas Originals на спеціальну електронну адресу адміністратора конкурсу - contest@i.ua Після отримання фотографії адміністратор конкурсу (протягом 2 робочих днів) завантажує оброблену фотографію в рамці adidas Originals в спеціальний альбом http://vk.com/album-16647180_170241818 в групі adidas Originals в соціальній мережі «ВКонтакте». Після завантаження фото кожен учасник повинен натиснути під фото «Мені подобається» і поставити галочку «Розповісти друзям» (таким чином, фото буде розміщено на сторінці учасника). Фотографії приймаються з 18:00 20.02.2013 до 23:00 13.03.2013. Фото, надіслане після 23:00 13.03.2013 не будуть прийняті до участі або будуть виключені.

6.1. У листі учасника повинно бути фото та повне ім'я / прізвище учасника.

6.2. Учасники не повинні використовувати фотоконкурс для вираження своїх політичних або релігійних поглядів.

7. Вимоги до фото:

a. на фото повинен бути присутнім учасник в одязі adidas Originals;

b. автором фото повинні бути саме Ви;

c. права на фото повинні належати учаснику;

d. кожен учасник може надіслати лише одне фото;

e. фото не повинні суперечити чинному законодавству, правам третіх сторін, а також не повинні провокувати, пропагувати або містити порнографію, непристойності, вульгарність, ненависть, нетерпимість, расову дискримінацію чи жорстокість;;

f. фото не повинні завдавати шкоди Організаторові фотоконкурсу, його афілійованим особам і/або агентам або бренду adidas (або будь-якого іншого бренду Організатора);

g. фото повинно бути розміщено на сторінці учасника;

h. фото не повинно містити явного брендингу інших компаній, крім adidas;

^ 8. Фото, які не відповідають вищевказаним вимогам, приймати участь у конкурсі не будуть..

9. Організатор фотоконкурсу має право відхилити будь-яке фото низької якості, а також фото, яке містить образливі, наклепницькі, непристойні, збочені, аморальні, агресивні, сексуально орієнтовані, расистські, глузливі, дискримінаційні висловлювання, а також такі, які будь-яким чином не узгоджуються з гарним смаком і благопристойністю, а також ті, які Організатор вважатиме за своїм розсудом неприйнятними.

10. Голосування користувачів соціальної мережі «vkontakte.ru» за фото проходить з моменту викладання фото до 17.00 15.03.2013. Голоси, які з'являться після 17.00 15.03.2013, враховуватися не будуть. Для голосування необхідно натиснути кнопку «Мені подобається» під обраним фото на стіні учасника (голоси, віддані за фотографію в альбомі, не враховуються). Кожен користувач може голосувати тільки один раз за одне фото.

11. За результатами голосування користувачів «ВКонтакте» визначається 20 фіналістів.

12. Журі - представники ДП «Адідас-Україна» - визначають учасників, які зайняли 1,2,3 місця.

13. Факт участі у фотоконкурсі підтверджує повну згоду учасників фотоконкурсу зі всіма умовами даних Правил, а також підтверджує повну згоду на використання їх імен, прізвищ та конкурсних фото в редакційних та рекламних цілях ДП «Адідас-Україна» в Україні без виплати винагороди учасникам, а також підтверджує згоду учасників на обробку їх персональних даних. Персональні дані учасників будуть оброблені виключно в цілях участі в фотоконкурсі та будуть зберігатися лише стільки, скільки необхідно для подібних цілей (тобто до 3-х місяців після закінчення фотоконкурсу). Учасники можуть запросити доступ і / або подати заявку на виправлення або видалення своїх персональних даних. Для цих цілей учасники можуть зв'язатися з Організатором за вказаною вище адресою або відправити особисте повідомлення адміністратору конкурсу Віктору Зінченко (http://vkontakte.ru/victorzinchenko).

14. Підсумкові результати фотоконкурсу будуть опубліковані 20 березня 2013 на сторінці конкурса в соціальній мережі «ВКонтакте» (http://vk.com/page-16647180_44354054). Участю в даному конкурсі автори фото та голосують учасники підтверджують, що вони не будуть мати претензій до результатів голосування і визначення переможця фотоконкурсу.

15. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

16. Учасники фотоконкурсу самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації та дотриманні Закону України «Про авторське право і суміжні права», а також організатор не несе відповідальність за зміст фото.

^ 17. Організатор не несе відповідальності за неналежне функціонування систем зв'язку.

Подарунки:

  • Всі учасники, які не потрапили в ТОП20, отримують одноразову 5% знижку* на кросівки з лінії ZX (вартість кросівок 1 190,00 грн.)

  • Учасники, які зайняли 4-20 місця, отримують одноразову 15% знижку* на кросівки з лінії ZX (вартість кросівок 1 190,00 грн.).

*Мається на увазі надання учасникам купонів на знижку, що можуть бути використані ними у фірмових магазинах Адідас при здійсненні покупки кросівок з лінії ZX. Купон може бути використаний одноразово і тільки учасником, що його отримав згідно умов участі у фотоконкурсі.

Правила використання купонів:

1.Кожен з учасників отримає на свою електронну адресу купон на знижку, згідно номіналу, що визначається за умовами проведення фотоконкурсу.

2. З роздруківкою купону учасник може звернутися до будь-якого фірмового магазину Адідас (окрім дисконт-центрів) у період з 21.03.2013 до 31.03.2013 та обрати з його використанням будь-яку пару взуття із серії ZX. Повний перелік магазинів adidas Originals можна подивитися на сайті www.adidas.ua).

3.Після використання – купон вилучається касиром та знищується. В магазині учасник має показати касиру свій паспорт.

4.Строки та умови використання купонів розміщені також на зворотній стороні купонів.

  • Учасник, який займає 3-е місце, отримує кросівки з лінії ZX (вартість кросівок 1 190,00 грн.).

  • Учасник, який займає 2-е місце, отримує сертифікат на 4000,00 грн. на одяг і взуття adidas Originals.

  • Учасник, який займає 1-е місце, отримує можливість поїхати в м. Москва на один день і відвідати вечірку adidas Originals, і сертифікат на 4000,00 грн. на одяг і взуття adidas Originals

В акції беруть участь наступні артикули кросівок ZX - G40159, G62110, G63499, G64208, Q20696, Q20698, Q23286, Q23442, Q23443, Q23444, Q23445, Q23450, Q23451, Q23654, Q23658, Q35454, Q35455, Q35491

18. Учасник може відмовитися від свого подарунка до 23:00 20.03.2013 шляхом відправлення особистого повідомлення адміністратору конкурсу Віктору Зінченко (http://vkontakte.ru/victorzinchenko). Якщо учасник відмовляється від свого подарунка, то його приз отримує наступний за рейтингом учасник, а весь рейтинг зсувається.

19. Переможці повинні надіслати копію 1, 2, сторінок свого паспорта (якщо учасник неповнолітній, то – свідоцтво про народження та копію паспорта батька або матері) та копію ідентифікаційного коду (якщо учасник неповнолітній, то – копію ідентифікаційного коду батька або матері) адміністратору фотоконкурсу особистим повідомленням до 23:00 20.03.2013. Учасники, які виграли кросівки, повинні також надіслати свої розміри взуття. У разі, якщо переможець не присилає копії вищезазначених документів та свої дані до зазначеного часу, то його подарунок отримує наступний за рейтингом учасник, а весь рейтинг зсувається.

^ 20. Організатор фотоконкурсу оплачує переможцю (поїздку до Москви) проживання в готелі, переліт + квиток на вечірку adidas Originals.

21. Зовнішній вигляд кросівок може відрізнятися від описаного в групі adidas Originals.

22. Учасник фотоконкурсу за свій рахунок оплачує всі витрати, пов'язані з його участю в конкурсі, в тому числі, витрати по проїзду до місця отримання призу і назад, проживанням в м. Києві та всі інші витрати, які можуть виникнути у учасника (переможця) конкурсу. Витрати учасників, крім прямо зазначених у даних Правилах, учасникам не компенсуються і не відшкодовуються.

^ 23. Організатор фотоконкурсу залишає за собою право змінювати умови проведення фотоконкурсу в односторонньому порядку.

24. Організатор не несе відповідальності за неналежне функціонування систем зв'язку.

25. Компенсація і / або заміна подарунків не здійснюється Організатором. Видача Подарунку в грошовому еквіваленті не здійснюється.

26. Правила проведення фотоконкурсу будуть розміщені в групі adidas Originals у соціальній мережі «ВКонтакте» http://vk.com/page-16647180_44354054

27. Учасники не повинні виносити ніяких привілеїв з своєї участі і не мають права на оплату або іншу компенсацію за свою участь.

28. Організатор буде проводити фотоконкурс у відповідності з чинним законодавством України. Скарги та питання, пов'язані з умовами фотоконкурсу, можуть бути адресовані в письмовій формі Організатору - ДП «Адідас-Україна», за адресою: 04080, м. Київ, вул. В. Хвойки 15/15, юридичний відділ.

Схожі:

Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПравила проведення фотоконкурсу
Термін проведення Фотоконкурсу: з 15 травня 2013 по 31 травня 2013 року (включно) (далі «період проведення Фотоконкурсу»)
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПравила участі в акції загальні положення
Це Офіційні правила проведення акції під умовною назвою «Вигравай незабутній відпочинок на двох у Туреччині» (надалі по тексту Правила),...
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПравила прийому та відбору на навчання до Вінницького вищого професійного училища
Правила визначають умови прийому, порядок відбору та проведення конкурсу сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, вступних...
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» icon1 Дані Правила прийому на навчання до Острозького обласного ліцею-інтернату...
Дані Правила прийому на навчання до Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (далі – Правила)...
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconЦі універсальні правила (далі Правила) складені з урахуванням Правил...
Пропозиції щодо внесення змін у Правила приймаються протягом танцювального сезону за електронною адресою
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПравила проведення акції 100 боксів за 100
Переможці будуть визначені методом випадкового вибору серед всіх хто поділився акційним записом
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПравила проведення акції
Посчитайте количество банок пива, роллов и суши на картинке, выложенной на стене в конкурсном посте, и укажите, их количество и местонахождение...
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПравила гри у футзал 2007 правила гри у футзал 2007 Змінені Правила...
За згодою відповідної зацікавленої національної асоціації І при збереженні всіх основних принципів Правила гри можуть бути модифікованими...
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПоложення про молодіжний фотоконкурс «Світ емоцій»
Мета Фотоконкурсу – підтримка творчості дітей та молоді, створення середовища, що сприяє розкриттю творчих здібностей, популяризація...
Правила проведення фотоконкурсу «Unite all originals» iconПоложення про молодіжний фотоконкурс «Світ емоцій»
Мета Фотоконкурсу – підтримка творчості дітей та молоді, створення середовища, що сприяє розкриттю творчих здібностей, популяризація...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка