Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса
Скачати 22.85 Kb.
НазваПередсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса
Дата конвертації25.06.2013
Розмір22.85 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Право > Документы
Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса
Якби на одну мить Бог забув, що я всього лише ганчіркова маріонетка, і подарував би мені ще трохи життя, я б тоді, напевно, не говорив все, що думаю, але точно б думав, що говорю. Я б цінував речі не за те, скільки вони коштують, але за те, скільки вони значать. Я б спав менше, більше б мріяв, розуміючи, що кожну хвилину, коли ми закриваємо очі, ми втрачаємо шістдесят секунд світла. Я б ішов, доки всі інші стоять, не спав, доки інші сплять. Я б слухав, коли інші говорять, і як би я насолоджувався чудовим смаком шоколадного морозива.
Якби Бог обдарував мене ще однією миттю життя, я б одягався скромніше, валявся б на сонці, підставивши теплим променям не тільки моє тіло, але й душу. Господи, якби в мене була образа, я б написав всю свою ненависть до льоду і чекав, поки вийде сонце. Я б намалював мрією Ван Гога на зірках поему Бенедетті, і пісня Серрат стала б серенадою, яку я б подарував Місяцю. Я б полив сльозами троянди, щоб відчути біль їхніх шипів і яскраво-червоний поцілунок їхніх пелюсток…
Господи, якби в мене ще залишалося трохи життя, я б не провів жодного дня, не сказавши людям, яких я люблю, що я їх люблю. Я б переконав кожну дорогу мені людину в моїй любові і жив би закоханий в любов. Я б пояснив тим, які помиляються, вважаючи, що перестають закохуватися, коли старіють, не розуміючи, що старіють, коли перестають закохуватись! Дитині я б подарував крила, але дозволив їй самій навчитися літати. Людей похилого віку я б переконав у тому, що смерть приходить не зі старістю, але із забуттям. Я так багато чому навчився у вас, люди, я зрозумів, що увесь світ хоче жити в горах, не розуміючи, що справжнє щастя в тому, коли ми піднімаємося вгору. Я зрозумів, що з того моменту, коли вперше новонароджене немовля стисне в своєму маленькому кулачку палець батька, воно більше ніколи його не відпустить. Я зрозумів, що одна людина має право дивитися на іншу звисока тільки тоді, коли вона допомагає їй піднятися. Завжди говори те, що відчуваєш, і роби те, що думаєш.
Якби я знав, що сьогодні востаннє бачу тебе сплячою, я б міцно обійняв тебе і молився Богові, щоб він зробив мене твоїм ангелом-охоронцем. Якби я знав, що сьогодні бачу востаннє, як ти виходиш із дверей, я б обійняв, поцілував би тебе і покликав би знову, щоб дати тобі більше. Якби я знав, що чую твій голос востаннє, я б записав на плівку все, що ти скажеш, щоб слухати це ще і ще – нескінченно. Якби я знав, що це останні хвилини, коли я бачу тебе, я б сказав: «Я люблю тебе» – і не передбачив би, дурень, що ти це і так знаєш. Завжди є завтра, і життя надає нам іще одну можливість, щоб усе виправити; але якщо я помиляюся, і сьогодні це все, що нам залишилося, я б хотів сказати тобі, як сильно я тебе люблю і що ніколи тебе не забуду. Ні юнак, ні старий не може бути впевнений, що для нього настане завтра. Сьогодні, можливо, останній раз, коли ти бачиш тих, кого любиш.
Тому не чекай чогось, зроби це сьогодні, оскільки, якщо завтра не прийде ніколи, ти жалкуватимеш про той день, коли в тебе не знайшлося часу для однієї усмішки, одних обіймів, одного поцілунку, – жалкуватимеш, що ти був дуже зайнятий, щоб виконати останнє бажання. Підтримуй близьких тобі людей, шепочи їм на вухо, як вони тобі потрібні, люби їх і поводься з ними дбайливо, знайди час для того, щоб сказати: «мені шкода», «пробач мені, будь ласка» і «спасибі», і всі ті слова любові, які ти знаєш. Ніхто не запам’ятає тебе за твої думки. Проси в Господа мудрості і сили, щоб говорити про те, що ти відчуваєш. Покажи своїм друзям, наскільки вони важливі для тебе. Якщо ти не скажеш цього сьогодні, завтра буде таким же як вчора. І якщо ти цього не зробиш ніколи, ніщо не матиме значення. Втілюй свої мрії.
Ця мить прийшла.

Схожі:

Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconГабріеля Лауба це, коли ескімоси отримують теплі квартири І повинні працювати, щоб купити Що?
Питання для розминки. Цивілізація за іронічним зауваженням Габріеля Лауба це, коли ескімоси отримують теплі квартири І повинні працювати,...
Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconОбхідний лист для студентів денної форми навчання
При відрахуванні з університету оформлений обхідний лист, студентський квиток та залікову книжку необхідно здати до студентського...
Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconПравдивий лист Господа нашого Ісуса Христа
Господа нашого Ісуса Христа, копії якого заховали Святіший Отець, Царі І цариці християнської віри. Деякі Святі, між ними св. Єлизавета,...
Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconІнформаційний лист

Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconПрайс-лист від 20. 04. 13

Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconПрайс-лист на вертикальні жалюзі (127мм)

Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconРекомендовано Міністерством освіти І науки України (лист №14/18. 2-1195 від 9липня 2003p.)

Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconІнформаційний лист
Взяти участь у Третій Міжнародній науковій студентській конференції – "Студентські історичні студії"
Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconІнформаційний лист
Взяти участь у Четвертій Міжнародній науковій студентській конференції – "Студентські історичні студії"
Передсмертний лист Габріеля Гарсії Маркеса iconДіагностика та консультування
Дистанційна (офф-лайн) консультація (e-mail листування) розгорнутий лист-відповідь 20 грн
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка