Прошу захистити мене від Ляшка!
Скачати 28.26 Kb.
НазваПрошу захистити мене від Ляшка!
Дата конвертації28.02.2014
Розмір28.26 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Право > Документы
Прошу захистити мене від Ляшка!

 

Я, Дробот Анатолій Андрійович, голова Борзнянської райдержадміністрації, звертаюсь до Президента України Віктора Януковича, народних депутатів від Партії регіонів, членом якої я є з 2005 року, та громадськості з проханням захистити мене від свавілля народного депутата України Ляшка Олега Валерійовича, обраного по 208 виборчому округу, до якого входить в тому числі Борзнянський район.

Народний депутат Олег Ляшко тривалий час систематично знущається наді мною, публічно принижуючи, в тому числі нецензурною лайкою, залякує мене, звинувачує у тому, що я не робив і завдає мені тілесних ушкоджень.

Це триває з 2011 року, а після обрання депутатом від нашого округу пан Ляшко зовсім перейшов всі рамки. Через його свавілля я маю проблеми зі здоров'ям і змушений витрачати гроші на заспокійливе та ліки для серця.

Якщо райдержадміністрація проводить масові заходи, ми на нараді самі маємо право вирішивувати, кого запрошувати. Але Олег Ляшко вважає, що має право виступати всюди, де хоче, аргументуючи це своїм депутатським статусом. Тому він часто приїжджаючи до Борзни на заходи, які проводить РДА, просто забирає мікрофон силоміць і поливає брудом місцеву і центральну владу. І це на заходах, які ми організовуємо! Така наглість пана Ляшка шокує. Ще 14 жовтня 2011 року на Покровському ярмарку ми вимкнули йому мікрофон, коли Олега Валерійовича у виступі зовсім "занесло". Тоді народний депутат пішов до пульту звукорежисера і пошкодив його так, що апаратура стала несправною і ми були змушені шукати кошти на ремонт, постраждало майно райдержадміністрації, але пан Ляшко не компенсував ці збитки. Тоді ж Олег Ляшко наніс мені тілесних ушкоджень, доказом чого є відповідний відеозапис. (додаток 1)

На сесії Борзнянської районної ради 30 жовтня 2012 року народний депутат Ляшко не давав нам нормально працювати, обзиваючи мене, не даючи виступити, кажучи: "Коли я виступаю, ти сидиш і мовчиш". І знову побив мене, свідками інциденту стали всі депутати районної ради.

Нещодавно Олег Валерійович перейшов вже всі рамки. Він заявив, начебто "екс-майор міліції Сергій Ярошенко порізав живіт та обличчя вагітній дівчині Оксані Циганок, вбивши її дитину, а Дробот цього Ярошенка "кришує".

Закликавши людей на мітинг на підтримку Циганок, пан Ляшко покликав і мене. Я вкотре був публічно принижений народним депутатом Ляшком, він обзивав мене, не давав можливості виступити, звинуватив у вказаному вищі сприянні пану Ярошенку, а далі напав на мене. У мене є доказ - відповідний відеозапис. (додаток 2)

Насправді пан Ляшко розповсюджує неправдиву інформацію. Слідство ще має розібратися у цій справі. За моєю інформацією, Сергій Федорович не винен у тому, що сталось. Оксана Циганок відома у Борзні як дівчина легкої поведінки. Сергій Ярошенко дав їй роботу, а замість вдячності вона відмовилась віддавати гроші, які він їй позичив. Оскільки Сергію Федоровичу, який відомий у районі як добропорядний бізнесмен, терміново були потрібні гроші, він приїхав до Оксани і ввічливо попросив віддати борг. Тоді Оксана кинулась на нього і стала бити. Сергій Ярошенко був змушений оборонятися та захищати себе. Він взяв до рук ніж і тільки пригрозив їй, щоб Оксана зупинилась. Він не бив її ножем. Тоді Оксана сама кинулась животом на ніж, далі власноруч порізала своє обличчя і вимагала з Сергія Федоровича гроші за те, що не буде звертатися у правоохоронні органи. Пан Ярошенко відмовився - тільки тоді Циганок звернулась до міліції. Зверніть увагу, в інтерв'ю Оксана сама підтвердила, що ні на мить не втрачала свідомість.

Але народний депутат Ляшко називає Сергія Ярошенка "вбивцею", а мене, Анатолія Дробота, його "посібником". 15 березня, пан Ляшко зібрав мітинг на центральній площі Борзни, де заявив про це публічно.

Це перейшло вже всі рамки здорового глузду.

Ще додам, що публічно знущаючись наді мною, Ляшко Олег Валерійович дуже хизується цим і сам викладає відеозаписи цього на Інтернет-сайт "Фейсбук.ком".

Тому прошу Вас, шановний Вікторе Федоровичу, та вас, шановні народні депутати, журналісти та представники громадськості, захистити мене від цього свавілля, яке проводить всупереч закону народний депутат Олег Ляшко!

 

 

 

З повагою,

Дробот А.А.

Схожі:

Прошу захистити мене від Ляшка! icon1. Прошу вашого дозволу на переведення мене з групи екп-06-1 до екп-06-2...
«Демос», проживає за адресою: м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 22, кВ. 5 Мати, Зубенко (дівоче прізвище-Трощук) Наталія Петрівна,...
Прошу захистити мене від Ляшка! iconПрошу зарахувати мене на навчання ( позначте обраний варіант: Х )

Прошу захистити мене від Ляшка! iconДирекції Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики
Прошу (просимо) включити мене/наш гурт до складу учасників відбіркового конкурсу ХІІІ всеукраїнського фестивалю «Червона рута 2013»...
Прошу захистити мене від Ляшка! iconАнкета індивідуального членства
Прошу прийняти мене до Всеукраїнської громадської організації "Європейська Асоціація Студентів Права Україна" у якості члена (право...
Прошу захистити мене від Ляшка! iconАнкета індивідуального членства
Прошу прийняти мене до Всеукраїнської громадської організації "Європейська Асоціація Студентів Права Україна" у якості члена (право...
Прошу захистити мене від Ляшка! iconЗавдання до домашньої контрольної роботи з дисципліни «Українська...
Прошу допустити мене до здачі екзаменів до вступу на денний стаціонар Інституту геодезії
Прошу захистити мене від Ляшка! iconЗавдання до домашньої контрольної роботи з дисципліни «Українська...
Прошу допустити мене до здачі екзаменів до вступу на денний стаціонар Інституту геодезії
Прошу захистити мене від Ляшка! icon[Чернетка листа до редактора]
Я майже не звертався зі своїми творами в редакції, бо сам відчуваю, що в них не все гаразд. Але мої друзі запевняють мене, що в них...
Прошу захистити мене від Ляшка! iconПрошу вашої допомоги у зборі коштів на трансплантацію кісткового мозку
Понатініб в клініці Saint Luc у Брюсселі, маю суттєве покращення, що дає 90% на позитивний результат трансплантації. А позитивний...
Прошу захистити мене від Ляшка! iconУ зв ’ язку з укладенням шлюбу І зміною прізвища
У зв’язку з укладенням шлюбу І зміною прізвища прошу вважати мене не Івановою Т. М., а Грищенко Т. М
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка