[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.]
Скачати 42.28 Kb.
Назва[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.]
Дата конвертації13.10.2013
Розмір42.28 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Право > Документы


[назва суду]
Позивач 1: [П. І. Б.]

[індекс, адреса, телефон]
Відповідач 1:

[П. І. Б.]

[індекс, адреса, телефон]
Відповідач 2: [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб]

[індекс, адреса, телефон]
Без ціни позову


ПОЗОВНА ЗАЯВА

про усунення перешкод у здійсненні права користування житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання
Я є єдиною власницею житлового будинку за адресою [адреса]. Вказана обставина підтверджується свідоцтвом про право власності.

Свого часу я дала згоду на реєстрацію місця проживання відповідача, який є моїм сином. Факт реєстрації місця проживання [П. І. Б.] підтверджується відповідним штампом у його паспорті.

Однак з моменту реєстрації місця проживання відповідача у моєму житлі до сьогоднішнього моменту обставини, які дозволяли мені дати згоду на проживання сина істотно змінилися.

Зокрема, у [місяць, рік] року звільнився з місця позбавлення волі і прибув до мене на проживання. Однак після відбуття покарання його спосіб життя та поведінка змінилися настільки, що мирне та безпечне з ним проживання в одному житлі неможливе. Він постійно вчиняє сварки, з'являється до мене в житло у нетверезому стані, порушує громадський порядок тощо. Внаслідок цих подій я боюся залишатися сама вдома, повноцінно користуватися своїм житлом у нічний час тощо. У будь-яких витратах, пов'язаних з утриманням будинку, а також проживанням у ньому, відповідач участі не бере.

Ці обставини підтверджуються адміністративним матеріалом у відношенні відповідача, розглянутим [назва суду, суддя], за наслідками чого [П. І. Б.] було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП. Крім цього викладені вище обставини підтверджуються показаннями свідка [П. І. Б.], який є також моїм сином і проживає разом зі мною і відповідачем.

У [місяць, рік] помер мій чоловік, після чого проживання в одному будинку з відповідачем для мене є вкрай небезпечним.
Згідно з ч. 1 ст. 383 ЦК України власник житлового будинку має право використовувати помешкання для власного проживання, проживання членів своєї сім’ї, інших осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 391 ЦК України власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування своїм майном.

Згідно зі ст. 150 ЖК України громадяни, які мають у приватній власності будинок користуються ним для особистого проживання і проживання членів їх сімей і мають право розпоряджатися цією власністю на свій розсуд.

Відповідно до ст. 156 ЖК України члени сім'ї власника жилого будинку, які проживають разом з ним у будинку, що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні з власником будинку.

Члени сім'ї власника будинку зобов'язані дбайливо ставитися до жилого будинку. Повнолітні члени сім'ї власника зобов'язані брати участь у витратах по утриманню будинку і придомової території.

До членів сім'ї власника будинку (квартири) належать особи, зазначені в частині другій статті 64 цього Кодексу. Згідно зі ст. 64 ЖК України до членів сім'ї належать інший з подружжя, їх діти і батьки.

Відповідно до ст. 157 ЖК України членів сім'ї власника жилого будинку може бути виселено у випадках, передбачених частиною першою статті 116 цього Кодексу. Виселення провадиться у судовому порядку без надання іншого жилого приміщення. Відповідно до ч. 1 ст. 116 ЖК України якщо члени сім'ї систематичним порушенням правил співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних провадиться без надання іншого жилого приміщення.

Таким чином відповідач є членом моєї сім'ї і не виконує вимоги закону щодо правил проживання та користування чужим приміщенням, чим перешкоджає нормальному користуванню цим житлом безпосередньо власнику. Заходи адміністративного стягнення, застосовані до відповідача, не дали позитивного результату.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» зняття з реєстрації місця проживання здійснюється в т. ч. на підставі рішення суду (про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, визнання особи безвісно відсутньою або померлою).

За таких обставин обрані мною способи захисту порушеного права відповідає закону.
Оскільки у позовній заяві містяться вимоги про зобов'язання [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб] зняти з реєстрації місця проживання [П. І. Б.], то цей орган слід залучити до участі у справі в якості співвідповідача.

За таких обставин, вважаю, що до участі у справі слід залучити [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб].
Враховуючи все вищезазначене, керуючись ст. 383, 391 Цивільного кодексу України, ст.ст. 64, 116, 150, 156, 157 Житлового кодексу України, ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»,
прошу:
1. Усунути перешкоди у здійсненні [П. І. Б.] права користування житловим будинком [адреса] шляхом виселення [П. І. Б.].

2. Зобов'язати [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб] зняти з реєстрації місця проживання [П. І. Б.].

3. В якості забезпечення доказів витребувати у [назва суду] справу про адміністративне правопорушення [№, суддя] відносно [П. І. Б.].

4. Викликати в якості свідка [П. І. Б.], який проживає за адресою [адреса].
Додатки:

1) доказ сплати судового збору;

2) копії цього позову з усіма доданими матеріалами для відповідачів;

3) копія свідоцтва про право власності на будинок;

4) копія 1, 2, 11 сторінок паспорта позивача;

5) копія 1, 2, 11 сторінок паспорта відповідача;

6) копія постанови від [дата] у справі [№, суддя];

7) копія свідоцтва про смерть.

«___»__________201__р. _______________/ _______________


Схожі:

[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] iconДо [назва господарського суду] Позивач: [ім'я позивача]
Дата] Позивачем було продано Відповідачеві [назва поставленого товару] вартістю [ціна] грн. Зазначене устаткування було прийняте...
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
У шлюбі з відповідачем народився спільна дитина [П. І. Б., дата народження], що підтверджується свідоцтвом про народження
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
У шлюбі з відповідачем народився спільний син [П. І. Б., дата народження], що підтверджується свідоцтвом про народження
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] iconДо [назва суду] Позивач: [ім'я позивача]
Дата] року між сторонами по справі було укладено договір оренди (копія додається) сідлового тягача марки [марка автомобіля], номер...
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] iconДо [назва суду] Позивач
Дата] на автодорозі Київ – Чоп мала місце дорожньо-транспортна пригода (дтп), в якій було пошкоджено належний мені автомобіль марки...
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
Копію заочного рішення ми не отримували, про наявність рішення дізналися під час ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження,...
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] iconДо [назва суду] Позивач
Договір). Предметом страхування за Договором є автомобіль марки [марка автомобіля], державний реєстраційний номер [номер реєстрації]....
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] icon[назва суду]
Відповідач 2: [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб]
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] iconЗакону України
Я, (Позивач) вважаю за необхідне надати суду додаткові пояснення до касаційної скарги по адміністративній справі №818/525/13-а про...
[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.] iconСевлюшському міському суду Підкарпатської області Позивач
Автомобіль "Форд Фокус", державний номерний знак аа 1760, належить на праві приватної власності Товариству з обмеженою відповідальністю...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка