[назва суду]
Скачати 30.95 Kb.
Назва[назва суду]
Дата конвертації12.10.2013
Розмір30.95 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Право > Документы
[назва суду]
Позивач 1: [П. І. Б.]

[індекс, адреса, телефон]
Позивач 2: [П. І. Б.]

[індекс, адреса, телефон]
яка також діє в інтересах малолітнього

[П. І. Б.]

[індекс, адреса, телефон]
Відповідач 1:

[П. І. Б.]

[індекс, адреса, телефон]
Відповідач 2: [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб]

[індекс, адреса, телефон]
Без ціни позову
ПОЗОВНА ЗАЯВА

про усунення перешкод у здійсненні права користування житлом шляхом виселення та зняття з реєстрації місця проживання
Позивачі є власниками квартири за адресою [адреса]. Вказана обставина підтверджується свідоцтвом про право власності.

Свого часу ми дали згоду на реєстрацію місця проживання відповідача 1, який був чоловіком [П. І. Б.], а отже користувався правами члена сім'ї власників квартири. Факт реєстрації місця проживання відповідача 1 підтверджується відповідним штампом у його паспорті.

На сьогоднішній день відповідач 1 перестав бути членом нашої сім'ї, оскільки шлюб між [П. І. Б.] та ним розірваний рішенням [назва суду] від [дата], яке набрало законної сили.

Отже, на сьогоднішній день законні підстави для проживання та реєстрації місця проживання відповідача 1 в квартирі, яка є нашою власністю, відсутні.
Згідно з ч. 1 ст. 383 ЦК України власник квартири має право використовувати помешкання для власного проживання, проживання членів своєї сім’ї, інших осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 391 ЦК України власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування своїм майном.

Згідно зі ст. 150 ЖК України громадяни, які мають у приватній власності квартиру користуються ним для особистого проживання і проживання членів їх сімей і мають право розпоряджатися цією власністю на свій розсуд.

Відповідно до ст. 156 ЖК України члени сім'ї власника жилого будинку, які проживають разом з ним у будинку, що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні з власником будинку.

До членів сім'ї власника будинку (квартири) належать особи, зазначені в частині другій статті 64 цього Кодексу. Згідно зі ст. 64 ЖК України до членів сім'ї належать інший з подружжя, їх діти і батьки.
Таким чином з припиненням сімейних відносин з відповідачем 1 припинилися й підстави проживання відповідача 1 та користування квартирою.
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» зняття з реєстрації місця проживання здійснюється в т. ч. на підставі рішення суду (про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, визнання особи безвісно відсутньою або померлою).

За таких обставин обрані мною способи захисту порушеного права відповідає закону.
Оскільки у позовній заяві містяться вимоги про зобов'язання [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб] зняти з реєстрації місця проживання відповідача 1, то цей орган слід залучити до участі у справі в якості співвідповідача.

За таких обставин, вважаємо, що до участі у справі слід залучити [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб].
Враховуючи все вищезазначене, керуючись ст. 383, 391 Цивільного кодексу України, ст.ст. 64, 150, 156 Житлового кодексу України, ст. 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»,
прошу:
1. Усунути перешкоди у здійсненні [П. І. Б.], [П. І. Б.], [П. І. Б.] права користування квартирою за адресою [адреса] шляхом виселення [П. І. Б.].

2. Зобов'язати [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб] зняти з реєстрації місця проживання [П. І. Б.].
Додатки:

1) доказ сплати судового збору;

2) копії позовної заяви та доданих документів для осіб, які беруть участь у справі;

3) копія свідоцтва про право власності на житло;

4) копія рішення [назва суду] від [дата];

5) копія 1, 2, 11 сторінок паспорту позивачів;

6) копія 1, 2, 11 сторінок паспорту відповідача
«___»__________201__р. _______________/ _______________
_______________/ _______________

Схожі:

[назва суду] icon[назва суду] Позивач 1: [П. І. Б.]
Відповідач 2: [назва органу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб]
[назва суду] iconДо [назва господарського суду] Позивач: [ім'я позивача]
Дата] Позивачем було продано Відповідачеві [назва поставленого товару] вартістю [ціна] грн. Зазначене устаткування було прийняте...
[назва суду] icon[назва суду] Заявник: [П. І. Б.]
Я є матір'ю [П. І. Б.], що підтверджується відповідним свідоцтвом про народження
[назва суду] iconДо [назва суду]
...
[назва суду] iconЗа документами архіву село Сновичі виникло у Львівській землі в останній...
Ще. Протягом ХV століття побутувала назва Сновичі (Snowycze, Snovicze). Натомість у ХVІІ столітті (1616, 1648, 1690 роках) вона втрачає...
[назва суду] icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
У шлюбі з відповідачем народився спільна дитина [П. І. Б., дата народження], що підтверджується свідоцтвом про народження
[назва суду] icon[назва суду] Позивач: [П. І. Б.]
У шлюбі з відповідачем народився спільний син [П. І. Б., дата народження], що підтверджується свідоцтвом про народження
[назва суду] iconДо [назва суду] Заявник
Дата] помер мій чоловік [прізвище, ім'я, по-батькові] (копія свідоцтва про смерть додається). Після його смерті відкрилась спадщина...
[назва суду] iconДо [назва суду] Позивач: [ім'я позивача]
Дата] року між сторонами по справі було укладено договір оренди (копія додається) сідлового тягача марки [марка автомобіля], номер...
[назва суду] iconДо [назва суду] Позивач
Дата] на автодорозі Київ – Чоп мала місце дорожньо-транспортна пригода (дтп), в якій було пошкоджено належний мені автомобіль марки...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка