Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа
Скачати 49.97 Kb.
НазваПравдивий лист Господа нашого Ісуса Христа
Дата конвертації05.07.2013
Розмір49.97 Kb.
ТипДокументы
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа
Цей лист знайдений в Єрусалимі, у святім гробі Господа нашого Ісуса Христа, копії якого заховали Святіший Отець, Царі і Цариці християнської віри. Деякі Святі, між ними св. Єлизавета, Королева Мадярщини, св. Матильда, св. Бригіда і св. Григорій мали об’явлення про страсті Ісуса Христа і пригадки про цей лист:

“Я зійшов з неба на землю, щоби вас навернути. В давніх часах люди були побожні і їхні жнива були багаті. Тепер є інакше і жнива є вбогі. Якщо ви бажаєте зібрати великі жнива, ви мусите не працювати в Неділі, але іти до Церкви і молитися, щоб Бог простив ваші гріхи.

Господь Бог дав вам шість днів для праці, а один день на відпочинок, молитви, на поміч бідним і вашій Церкві. Ті люди, що виступають проти моєї релігії і зневажають цей СВЯЩЕННИЙ ЛИСТ, будуть Мною забуті. Зате ті люди, які будуть носити цей СВЯЩЕННИЙ ЛИСТ, будуть охоронені від заразних хвороб та блискавок, від утоплення та наглої смерті. Вони не помруть без Сповіді, будуть захоронені перед ворогами, перед злою владою, перед наклепниками і фальшивими свідками. Вагітні жінки переборють всі труднощі пологів, а крім того, тій особі, що буде носити цей ЛИСТ при собі, буде дана ласка, що 40 днів перед смертю з’явиться Пречиста Діва Марія. Хати і помешкання, у котрих знаходиться цей лист, не зазнають жодного лиха.


^ Ті вірні, що три роки кожного дня відмовлятимуть:

Два рази “ОТЧЕ НАШ…”

Два рази “БОГОРОДИЦЕ ДІВО…”

Два рази “СЛАВА ОТЦЮ І СИНУ І СВЯТОМУ ДУХУ…”

На честь краплин крові, яку Я стратив, Я подаю наступні ласки:


  1. повний відпуст і прощення гріхів;

  2. звільнення від мук в чистилищі;

  3. якщо хтось помре перед виконанням цієї обітниці, йому буде зачисленно, я за повних три роки молитов;

  4. в часі відходу у вічність смерть набере гідності мученицької смерті. Буде так, як би ви пролили кров за СВЯТУ ВІРУ;

  5. Я зійду з Неба, щоб забрати ваші душі і душі ваших кревних, сягаючи аж до четвертого покоління.^ ПОДАЮ ДО ВІДОМА ПРО МОЮ МУЧЕНИЦЬКУ СМЕРТЬ

Озброєних вояків було 150. Тих, що за Мною йшли, як Мене зв’язали – було 28. На суді було 83 судді. Мою голову ударено 150 разів. Мій шлунок – 108 разів. Мої рамена – 80 разів. Мене проводили прив’язуючи шнури до волосся – 24 рази. Плювали Мені в лице – 180 разів. Били по тілі – 5480 разів, а по голові – 110 разів. Мене штурхали жорстоко, о 12 год. підтягали Мене за волосся і бороду Мою витягали, і кололи терням – 23 рази. На голові я зазнав 20 ран. Вінчали тернями, завдали 110 уколів терням на голові, а три смертельні – на чолі. Опісля Мене бичували, вбрали, як короля і висміювали. Ран у Моїм тілі була тисяча. Вояків, котрі вели мене на Кальварію, було 608 чоловік. Тих, що Мене стерегли було троє, а тих, що з Мене насміхалися – було 1008 осіб. Я стратив 28430 крапель крові.”

«ФАТІМСЬКИЙ ХРЕСТОНОСЕЦЬ» зима 1995 р.

Марійська Дружина Непорочного Зачаття при Церкві св. Юра, Нью-Йорк, лютий 1995р.
^ Скриті муки Господа Ісуса в темниці

Коли вночі, у Великий Четвер, ув'язнили Господа Ісуса в Оливному Городі, Він залишився Сам на Сам із катами, бо апостоли, перелякавшись, повтікали.

Тому офіційні джерела нічого не згадують про тортури Ісуса, які Він переніс вночі.

Знаючи ненависть священиків і фарисеїв до Ісуса, кривдники змагалися в тортуруванні,

щоби сподобатися своїм хлібодавцям. Ісус був відданий на неласку наймитів.

Одна побожна с. Настальова ставилася побожно до Господніх Мук, і їй Христос відкрив таємницю Своїх страждань.

"Скільки в темниці Я витерпів, нікому невідомо, бо там не було свідків. Посіпаки серед темряви розпочали страшну забаву: кидали Мною з усієї сили, розтягали за руки в різні сторони. Вбивали в Моє Тіло гострі голки і шила. Потім стискали шнурками, намагалися зламати Мені пальці на руках, зав'язали очі і били кулаками, ударяли Моєю головою об кам'яний стовп.

Диявольська оскаженілість штовхала їх до щораз нових жорстокостей.

Одначе в Моєму Серці були лише доброта і ласка. Я жертвував ці Муки за всіх людей, за цілий світ".

Це набоженство до скритих Мук Господа Ісуса одобрене Церквою і було заохочуване Папою Клементом II (1730-1740 рр.)

Інша містична душа (капуцинка) блаженна Марія Магдалина, яка жила в XVIII ст. (Італія), також мала велику набожність до Господніх Мук. Прагнула пізнати Муки, які Ісус Христос зазнав вночі перед Своєю смертю. Їй Спаситель відкрив 15 скритих Мук, які витерпів у темниці:
1. Шнурком зв'язали Мої ноги і тягнули Мене по кам'яних сходах до льоху. Кинули Мене до смердючої темниці, повної нечистоти.

2. Здерли з Мене шати і кололи залізними шпичками.

3. Зв'язали Мене шнурками і тягнули по землі, кидаючи від стіни до стіни.

4. Завісили Мене на балку, але слабо зав'язали. Коли вузол розв'язався, Я впав на землю. Розбитий, Я плакав кривавими сльозами.

5. Прив'язали Мене до стовпа і ранили Моє Тіло. Кидали в Мене камінням і припікали

розжареними вуглинами і смолоскипами.

6. Проколювали Мене шилами, шпичками, списами, розриваючи Мені шкіру і тіло.

7. Розпікали ноги розжареним залізом.

8. На голову насадили Мені залізний обруч і зав'язали очі брудною ганчіркою.

9. Посадили Мене на сидіння, проколене цвяхами, які поранили Моє Тіло.

10. На Моє Тіло вилили розтоплене олово і смолу, потім притиснули Мене до стільця з цвяхами, які щораз глибше проникали в Моє Тіло.

11. На місце висмиканої бороди втикали дроти.

12. Прив'язали Мене до стовпа так тісно, що Я не міг дихати.

13. Коли ж Я лежав на землі, кати топталися по Мені, а один з них поставив ногу на Мої груди і терниною проколов Мені язик.

14. В уста влили Мені найогидніші нечистоти і обсипали наприкрішими зневагами.

15. Зв'язали Мені назад руки і різками вигнали з ув'язнення.
Ці Мої Муки жертвую Отцеві Небесному за скриті гріхи, які дуже ранять Моє Серце, особливо, коли душі утаюють їх під час сповіді.

Дочко Моя, хочу щоб ці Мої 15 скритих Мук ти допомогла пізнати всім, щоб кожна з них була пошанована.

Кожен, хто щоденно одну з цих невідомих Мук милосердно пожертвує і відмовить наступну молитву, одержить нагороду в день Суду.
Молитва

Господи мій і Боже, прагну постійно славити Твої незнані 15 Мук і Твою Найдорожчу Кров, пролиту в темниці.

Скільки зерен піску на землі, зерен збіжжя на полях, стебел трав на луках, листя на деревах, квітів на городах, зірок на небі, ангелів на небесах і створінь на землі, стільки тисяч разів будь прославлений, мій Господи Ісусе, милості найдостойніший.

Нехай стільки тисяч разів Пречиста Діва Марія, хвалебні хори ангелів і всі святі Тебе шанують, Твоє Найсвятіше Серце, Твою Найдорожчу Кров, Твою офіру за людство, Твої Найсвятіші Тайни.

Славу, честь і хвалу хай віддають Тобі всі люди тепер і навіки. Стільки ж разів, о мій Ісусе, прагну Тобі дякувати, складати честь і хвалу на винагороду Тобі за всі тобою перенесені зневаги, і хочу належати Тобі тілом і душею. Стільки ж разів жалую за мої гріхи. Перепрошую Тебе, о мій Ісусе, Господи і Боже мій, і прошу прощення і милосердя над нами.

Твої нескінченні заслуги жертвую Отцеві Предвічному як винагороду за мої гріхи і за зло, мною заподіяне. Постановляю змінити своє життя, і прошу Тебе, зміни життя моїх ближніх, а також усіх грішників цілого світу. Прошу також про звільнення душ з чистилища, моїх найближчих, також усіх, що терплять в чистилищі. Це повне любові звеличення і винагороду прагну поновляти кожну годину дня і ночі аж до останньої хвилини мого життя.

Прошу Тебе, мій найлюбіший Ісусе, щоби ти моє щире прагнення в Небі затвердив і не позволь, щоби ані люди, ані сатана в цьому мені перешкодили. Амінь.

Відпусти нам, Господи.

Вислухай нас, Господи.

Змилуйся над нами.

Схожі:

Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа icon1 Павло, з Божої волі покликаний бути апостолом Ісуса Помазанця,...
Павло, з Божої волі покликаний бути апостолом Ісуса Помазанця, І наш брат Сосфен — 2 зібранню Божому в Коринфі, вам, освяченим в...
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа icon1 Книга про життя Ісуса Христа, сина Давида, сина Авраама
У авраама народився Ісаак; в Ісаака народився Яків; в Якова народилися Юда та його брати
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа iconСвято першого причастя
Вселенським Собором віровчення Ісуса Христа – Сина Божого. Завдяки їх повсякденної та святої обрядовості. Варто бодай раз побувати...
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа iconЕфесянам – лист апостола Павла
Павло, з Божої волі апостол Помазанця Ісуса,— святим, що перебувають в Ефесі, та вірним у Помазанці Ісусі
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа iconРоздуми над Великим Постом понеділок
Христа Бога нашого: світлістю любові, осяйністю молитви, ясністю чистоти І силою витривалості в доброму, щоб зодягнені у світло,...
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа iconТимофію – другий лист від Павла
Павло, з волі Божої апостол Помазанця Ісуса згідно з обіцянкою життя, яка в Помазанцеві Ісусові,— 3 Тимофієві любому сину
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа iconОснови євангелізації та місіології
У церкві Святий Дух діє серед людської спільноти як „педагог до Христа”, відтак ті люди, що відкриваються на благодать Святого Духа,...
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа iconІванів – другий лист
Ми любимо вас, бо істина є у всіх нас І буде з нами вічно. 3 Незаслужена доброта, милосердя І мир від Бога, Батька, І від Ісуса Помазанця,...
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа iconМолитва про добру смерть до св. Йосифа
Твої І думаючи про Тебе, Творця й Отця нашого. А коли прийде хвилина, коли буде потрібно покидати цей світ, Ти, Господи, покрий мене...
Правдивий лист Господа нашого Ісуса Христа icon1 Юда, раб Ісуса Помазаника І брат Якова,- покликаним, котрі, мають...
Юда, раб Ісуса Помазаника І брат Якова,— покликаним, котрі, мають єдність з Богом, Батьком, відчувають на собі його любов І зберігаються...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка