Ця книга розміщена на сайті
НазваЦя книга розміщена на сайті
Сторінка1/6
Дата конвертації29.04.2016
Розмір0.81 Mb.
ТипКнига
skaz.com.ua > Література > Книга
  1   2   3   4   5   6

Ця книга розміщена на сайті http://www.TrueChristianity.Info/ – ласкаво просимо відвідати наш сайт, щоб скачати іншу християнську літературу безкоштовно, а також задати питання на нашому форумі.


Джон і Стейсі

ЕлдреджТаємниця жіночої душі


Львів • Видавництво «Свічадо» • 2011
Титул оригіналу: Сарtivating. Unveiling thе Муsterу оf а Woman’s Soul.

Аll rights reserved. Тhis Licensed Work published under license.

УДК 159.9.016.1-055.1

ББК 8.8. 373

Е 49

З англійської переклав

Остап Гладкий

Художнє оформлення

Олени Гижі

Фото на обкладинці

Уляни Горбатої

Видавництво спирається на

«Український правопис. Проект найновішої редакції»

Інституту української мови НАН України (1999).

^ Елдредж Джон, Стейсі

Е 49 Чарівна: Таємниця жіночої душі / 3 англ. пер. Остап Гладкий. - Львів: Свічадо, 2011. - 248 с.

ІSBN 978-966-395-416-5

Як віднайти справжню жіночість? Що є стрижнем жіночого серця? Чого жадає маленька дівчинка? Чого вона прагне, коли стане жінкою? І як має зцілитися жінка від ран і трагедій свого життя?

Автор всесвітньовідомого бестселеру «Дике серце» та його дружина Стейсі у своїй книжці “Чарівна” запрошують читачів у спільну подорож, що допоможе осягнути таємниці жіночої душі.

УДК 159.9.016.1-055.1

ББК 8.8. 373


ІSВN 978-966-395-416-5
Copyright © 2005 bу John Eldredge and Stasi Eldredge

© Видавництво «Свічадо», українське видання, 2010ЗМІСТ

Передмова 5

Розділ Перший - Серце жінки 8

Розділ Другий - Що може розповісти тільки Єва ^ 26

Розділ Третій - Невідступне питання 46

Розділ Четвертий - Поранена 61

Розділ П’ятий - Особлива ненависть 76

Розділ Шостий - Зцілення рани 89

Розділ Сьомий - Кохана 105

Розділ Восьмий - Прихована краса 119

Розділ Дев’ятий - Пробудження Адама 137

Розділ Десятий - Матері, дочки, сестри 154

Розділ Одинадцятий - Принцеси-воїни 169

Розділ Дванадцятий - Незамінна роль 183

Про авторів 198

Щоденна молитва про свободу 199

Подяка 202

Уривок з «Дикого серця» 203

ПЕРЕДМОВА

Тепер ми на святій землі.

Написати книгу для чоловіків («Дике серце») виявилося досить просто. Не те що всі чоловіки простаки. Однак вони є менш складною з двох статей, що спільно шукають правильну дорогу в любові й житті. І чоловіки, і жінки знають, що це так. До речі, таємниця жіночого серця мала би бути чимось добрим - джерелом радости. Однак вона виявилася джерелом сорому. Жінки майже завжди знають, що часто вони бувають «аж надто» і «не дуже». І чоловіки схильні уникати глибинних вод жіночої душі, непевні того, що вони знайдуть там або як дати собі з ними раду. Так ми втратили скарб жіночого серця, втратили багатство, яким жіночість мала би наповнити наше життя, втратили те, що вона розповідає нам про серце Бога.

Будьте певні, ця книжка не про всі ваші жіночі хиби. Ми втомилися від цих книжок. Будучи молодою християнкою, я (Стейсі) захотіла дізнатися більше про благочестиву жіночість і шпурнула першу ж книжку, що потрапила мені до рук. Я більше ніколи не розгортала її. Відтоді минуло двадцять п’ять років, але я прочитала лише кілька книг, які можу радити від щирого серця. Решта зводять мене з розуму. Їхній зміст неначе підказує мені: «Ти не така жінка, якою маєш бути, але, якщо виконаєш подальші десять порад, то досягнеш свого». Загалом, вони руйнівні для душі. Готової формули жіночости не існує.

Ми дружимо з жінками, які полюбляють чаювання і порцеляну, і з тими, в яких алергія тільки від думки про щось подібне. Ми маємо друзів-жінок, які полюбляють полювання, і деякі навіть з луком. Жінок, які люблять розваги, і які їх терпіти не можуть. Жінок-професорів, матерів, лікарів, медсестер, місіонерів, стоматологів, господинь, терапевтів, кухарів, художників, поетів, альпіністів і соціяльних працівників. І всі вони - прекрасні жінки.

Тож хто вона, справжня жінка, - Попелюшка чи Жанна Д’Арк? Марія Магдалина чи Опра? Як віднайти справжню жіночість, не вдаючись до стереотипів, або й гірше, не накликаючи ще більшого сорому й претензій на наших жінок? Цього вони найменше потребують. Але однаково є сутність, яку Бог дав кожній жінці. У всіх нас заховано в серці щось глибоке й істинне. Що є стрижнем жіночого серця? Які її бажання? Чого жадає маленька дівчинка? Чого вона прагне, коли стане жінкою? І як має зцілитися жінка від ран і трагедій свого життя?

Десь там, між мріями вашої юности і вчорашнім днем, загубилося щось коштовне. Який же це скарб - ваше серце, ваше безцінне жіноче серце. Бог дав вам жіночість - могутню й ніжну, дику і звабливу. Без сумніву, що її розуміли неправильно. Безумовно, що вона зазнала кривди. Але вона там, у вашому правдивому серці, і її варто оживити. Ви - чарівна.

Тому ми запрошуємо вас у спільну подорож, сповнену відкриттів і зцілення. Бо ваше серце - гордість Божого Царства, і Ісус прийшов, щоби повернути вас собі - усіх вас. Ми молимося, щоби Бог використав цю книжку у вашому житті, у вашому серці, даруючи зцілення, оновлення, втіху і життя! І якщо Бог зробить це, то з’явиться причина для грандіозного святкування! З чаюванням і порцеляною. Чи паперовими тарілками. Хай там як. Одного дня ми всі веселитимемося разом. І в такому передчутті й надії нехай ця невелика книжка наблизить вас до Божого серця, і свого також.

Розділ перший

^ СЕРЦЕ ЖІНКИ

Инколи важко бути жінкою.

ТЕММІ ВІНЕТ

Він помітив, що очі Фатіми повні сліз.

  • Ти плачеш?

  • Я жінка пустелі, - мовила вона, відводячи погляд.-

Але, понад усе, я жінка.

^ ПАОЛО КОЕЛЬО

Ти там, де дикі квіти,

Де човен пливе у морі,

Де любов у твоїй руці,

Де гуляє вітер волі.

^ ТОМ ПЕТТІ

«Ну ж бо!» Наближалися сутінки. Повітря було прохолодне, пропахле сосною й полином, і швидка ріка манила нас. Ми поставили намети на Тетоні, і так сталося, що каное було на даху авто. «Відчалюймо». Джон зиркнув на мене, наче я несповна розуму. Не мине й двадцяти хвилин, як ніч спаде на нас, ріку і ліс. Буде темно, хоч око виколи. Ми опинимося самі на ріці, тільки приблизно уявляючи собі, куди пливти (униз), де пристати (поблизу дороги), знаючи, що згодом на нас чекає довге повернення до автомобіля. Хтозна, які небезпеки чигають на нас? Він ще раз поглянув на мене, подивився на наших синів і сказав: «Добре!» Ми рушили.

Вечір був дивовижний. Води ріки, граціозно рухаючись, вигравали різними кольорами: від темно-синього до сріблистого й чорного. На видноколі не було нікого. Заводь Ярма належала тільки нам. За короткий час каное вже було на воді; рятівні жилети міцно застебнуті, весла напоготові, хлопці зручно вмощені. І ми рушаємо - у погоню за красою, прагнучи напитися її якомога більше, разом.

Старий дерев’яний міст низько повис над рікою, його поламані рештки виглядали так, наче мають упасти після першого сильного пориву вітру. Нам довелося пригнутися, щоби проплисти під ним. Ми обережно пливли петлястими каналами Снейку. Джон - попереду, я - позаду, наші троє хлопців - посередині, всі сповнені подиву й захоплення. Коли з’явились зорі, ми почувалися малими дітьми, що присутні під час сотворення Нарнії - таким ясним було небо, такими близькими зорі. Затамувавши подих, ми дивилися, як одна зірка повільно впала і зникла.

Виляск бобра на ріці пролунав, як рушничний постріл, сполошивши двох качок, однак між темною водою і небом ми побачили лише білі брижі, наче після двох синхроністів-воднолижників. Сови почали своє нічне пугукання у лісі нагорі, до них приєдналися канадські журавлі вздовж берега. Звуки були знайомі, але немов потойбічні. Ми перешіптувалися одне з одним про кожне нове диво, коли весла майже нечутно поринали у воду.

Настала ніч. Час повертатися. Ми планували зійти на берег у затоці, найближчій від дороги, щоб не ходити надто далеко, шукаючи автомобіль. І навіть не пробували пристати туди, звідки відплили... бо в такому разі нам би довелося гребти проти течії майже наосліп.

Коли ми підпливли до берега, серед високих трав встав лось. Саме в тому місці, де ми планували зійти на берег. Він був чорний, як ніч; ми могли бачити тільки його силует на тлі неба, за визубнями гір. Велетенський, він заступив собою єдину нашу дорогу. В національних парках лосі вбивають більше людей, ніж будь-які инші тварини. Незвичайна швидкість, 1700 фунтів м’язів та рогу і цілковита непередбачуваність - їхня небезпека. Тому лосеві вистачило би двох секунд, щоб вдарити по воді й перекинути наше каное. Туди нам шлях закритий.

Настрій змінився. Ми з Джоном почали хвилюватися. У нас залишалася єдина альтернатива для цієї дороги, тепер уже закритої для нас, - гребти вгору річкою у цілковитій темряві. Мовчазно, зосереджено ми повернули каное і попрямували угору, шукаючи правильне річище, що дасть нам змогу оминути основну течію. Ми не сподівалися, що наша пригода буде такою, несподівано довелося докладати максимальних зусиль. Джон мусів майстерно керувати; я - гребти з усієї сили. Достатньо однієї помилки - і сильна течія переверне каное, заллє його і понесе наших хлопців у нічну темряву внизу.

Та ми впоралися. Він і я. Ми змогли опанувати становище і працювати спільно. Знадобилися всі мої зусилля, я боролася разом із сім’єю і заради неї, оточена дикою, мерехтливою красою, що було досить небезпечно. Той час став... трансцендентним. То вже не Стейсі. Я - Сакагавея, індіянська принцеса Заходу, хоробра і сильна жінка.

^ ДОРОГА ЖІНКИ

Аж ось настала пора, коли небезпека

Лишатися в тугому пуп’янку болісніша,

Ніж ризик розквітнути.

^ АНАЇС НІН

Я намагаюся пригадати, коли вперше відчула серцем, що перестала бути дівчинкою і стала жінкою. Це сталося, коли я закінчила середню школу або коледж? Чи коли вийшла заміж? Стала матір’ю? Мені сорок п’ять років, коли я пишу ці рядки, однак в моєму серці є місцини, де досі панує молодість. Пригадуючи імовірні «обряди посвячення» у своєму житті, я починаю розуміти, чому моя дорога видавалася такою безладною і непевною. Того дня, коли в мене почалися місячні, сім’я змусила мене зніяковіти за обіднім столом, заспівавши пісню «Ця дівчина вже жінка...» Я не почувалася навіть трішки иншою. Відчувала лише приниження від того, що вони знали. І прикипіла очима до тарілки, раптом задивившись на свою кукурудзу.

Того дня, коли я вдягнула свій перший бюстгальтер (спортивний), зроблений з еластичного матеріялу, одна із сестер потягла мене в коридор, де я з жахом побачила свого батька, що приготувався фотографувати мене. Вони сказали, що з цього фото я згодом сміятимуся (але так не сталося). Як і багато инших жінок, мене покинули напризволяще, коли я шукала свою дорогу в юності, відчуваючи, як змінюється і пробуджується моє тіло, і так само серце. Ніхто не дав мені жодної поради у цій подорожі до жіночости. Однак мене заохочували менше їсти. Мій батько відвів мене вбік і прошепотів: «Жоден хлопець тебе не любитиме, якщо ти будеш товстухою».

Я долучилася до феміністичного руху в коледжі, шукаючи, як і багато инших жінок у середині 70-х, саму себе. Зрештою я стала директором Центру допомоги жінкам у ліберальному державному університеті в Каліфорнії. Але скільки би я не утверджувала свою силу й незалежність як жінка («слухайте мене»), моє жіноче серце залишалося порожнім. Коли ви є молоді і шукаєте свій шлях у житті, не дуже допомагає почути: «Ти можеш стати будь-ким». Це надто широко. Немає визначеного напряму. І також не буде користі, коли ви почуєте, подорослішавши, що «ти така сама, як чоловіки». Я не хочу бути чоловіком. Що означає бути жінкою?

Щодо любови, то я блукала на тій таємничій території, маючи за путівники тільки фільми й музику. Як і багато инших моїх знайомих жінок, я пережила кілька трагедій розбитого серця, без будь-чиєї допомоги. На останньому році навчання в коледжі я закохалася насправді, і цей юнак також щиро полюбив мене. Ми з Джоном зустрічалися два з половиною роки, поки заручилися. Коли ми складали шлюбні плани, мама дала мені дуже рідкісну пораду, яка виявилася її напутнім словом. Вона була подвійна. По-перше, любов вилетить крізь вікно, коли не буде свинячої відбивної на столі. І, по-друге, слід завжди дбати про чистоту підлоги в кухні; завдяки цьому весь дім виглядає краще. Я зрозуміла суть. Моя нова роль «дружини» була зосереджена на кухні, де я готувала свинячі відбивні і згодом прибирала.

Я чомусь повірила, що магічним способом перетворюся на Бетті Крокер, як тільки скажу «так». Я уявляла собі, як печу свіжий хліб, рожевощока і красива, і витягаю гарячі буханці з печі. Незважаючи на те, що за своє життя спромоглася зготувати зо п’ять страв, я почала рішуче й завзято готувати вечері й навіть сніданки. Коли минуло два таких тижні, я понуро лежала на ліжку, оголосивши, що нічого не хочу чути про вечерю і нехай Джон подбає про себе сам. Крім того, підлога в кухні була брудна. Я зазнала невдачі.

Моя історія нагадує те, що пережили багато жінок. Ми діставали багато різноманітної інформації, але надто мало чули про те, що означає стати жінкою. Як одна жінка нещодавно написала нам:

«Я пригадую, що в десятирічному віці запитувала себе, а також старших від мене жінок, як богобоязлива жінка може бути впевненою, приголомшливою і красивою, не вдаючи з себе запеклої феміністки чи безвільної емоційної повії, що знемагає без уваги. Як можна стати сильною жінкою, не будучи твердою? Як бути вразливою, не втопившись у розпуці?»

Видається, що з’являється дедалі більше книжок про чоловічу подорож - обряди посвячення, ініціяції і таке инше - і багато з них корисні. Однак про дорогу до жіночости було сказано надто мало мудрих слів. О так, ми знаємо про сподівання, які покладають на нас сім’я, церква і суспільство. Є цілі стоси матеріялів про те, якими ви зобов’язані бути, щоби стати доброю жінкою. Але це не щось зовсім инше, ніж розуміння того, якою має бути подорож до жіночости, або якою насправді має бути мета.

Церква також не стала у великій пригоді. Ні, ці слова не зовсім чесні. Церква була частиною проблеми. Ось що вона, передусім, говорила жінкам: «Ви покликані служити. Саме тому Бог сотворив вас: служити. У дитячій кімнаті, на кухні, у різних комітетах, у власному домі, у спільноті». Змалюйте жінок, які ми вважаємо взірцями жіночости у церкві. Вони ласкаві і чепурно зачесані; вони дисципліновані, врівноважені і втомлені.

Пригадайте собі жінок, яких ви зустрічаєте в церкві. Вони намагаються відповідати певному взірцеві жіночости. Чого вони «навчають» вас про те, якою має бути жінка? Що повідомляють нам своїм життям? Як ми зазначали, ви мусите дійти висновку, що благочестива жінка... втомлена. І винна. Ми всі живемо в тіні цього сумнозвісного образу, жінки з Книги Приповідок (31, 10-31), чиє життя настільки заклопотане, що мені цікаво, де вона знайде час для дружби, прогулянок або читання добрих книг? Її світло ніколи не згасає уночі? Коли вона кохається? Якимось чином вона освятила ганьбу, що нависла над більшістю жінок, біблійний доказ того, що ми не такі, як слід. Чи можна вважати благочестям відчуття того, що ви зазнали невдачі як жінка?

^ НЕПОМІТНА, НЕБАЖАНА, НЕПЕВНА

Я знаю, що не самотня в цьому ядучому почутті, що не здатна виправдати надії, що не досить добра як жінка. Кожна жінка, з якою я знайома, мала таке почуття - иноді навіть глибше, ніж просте усвідомлення невдачі в тому, що вона робить. Це глибинне, інстинктивне усвідомлення невдачі в тому, ким вона є. Я - не дуже і аж надто водночас. Не досить гарна, не досить струнка, не досить добра, не досить люб’язна, не досить дисциплінована. Але надто емоційна, надто вимоглива, надто чуттєва, надто сильна, надто самовпевнена, надто неохайна. І наслідок цього - ганьба, постійний супутник жінок. Вона переслідує нас, кусаючи за п’яти, живлячись нашим найглибшим страхом зостатися покинутими і самотніми.

Зрештою, якби ми були кращими жінками (хай що це означає), життя не було б таким важким. Чи не так? Ми би не страждали від стількох сумнівів; і не мали б такого смутку в серці. Чому так важко плекати змістовні приятельські стосунки і підтримувати їх? Чому наші дні видаються такими дріб’язковими, сповненими вимог та обов’язків, а не любови й пригод? Ми почуваємося непомітними, навіть для тих, хто нам найближчий. Ми почуваємося небажаними, навіть для тих, хто має пристрасть або відвагу домагатися нас, знехтувати нашу недоладність і знайти у глибині нашої душі жінку. І ми почуваємося непевними - непевними того, що означає бути жінкою; непевними того, що таке справжня жіночість; непевними того, чи знайшли або чи колись знайдемо її.

Усвідомлюючи власні невдачі, ми обливаємо зневагою своє серце, прагнучи більшого. О так, ми жадаємо близькости і пригод; ми жадаємо стати Красунею у якійсь чудесній історії. Але бажання, що затаїлися глибоко в серці, видаються нам якоюсь розкішшю, даною тільки тим жінкам, які ефективно організовують своє життя. Решта чує або від настирливого суспільства, або від церкви, що треба старатися більше.

^ СЕРЦЕ ЖІНКИ

У всіх повчаннях ми забули про найважливіше. Ми забули про серце жінки.

І це не дуже мудро. Бо Святе Письмо навчає, що серце - найважливіше. «Більш ніж щось инше пильнуй своє серце, бо з нього б'ють життя джерела» (Прип. 4, 23). Більше, ніж усе инше. Чому? Тому що Бог знає, що наше серце є основою того, ким ми є. Це джерело всієї нашої творчости, мужности і переконань. Це корінь нашої віри, надії і, звісно, любови. Це «джерело життя» у нашому нутрі є сутністю нашого існування, осердям нашого буття. Ваше жіноче серце - це найважливіша річ, притаманна вам.

Замисліться про таке: Бог сотворив вас жінкою. «І сотворив Бог людину на свій образ... чоловіком і жінкою сотворив їх» (Бут. 1, 27). Хай що означає носити Божий образ, ви робите це як жінка. Жіноча стать. Саме таким способом ви носите Його - образ. Ваше жіноче серце було сотворене з найбільшою можливою гідністю - як відображення серця Божого. Ви є жінкою глибоко в душі, у сутності свого буття. І тому подорож до пізнання того, що замислив Бог, сотворивши жінку на свій образ, починається з вашого серця. Цю думку можна висловити инакше: ця подорож починається з бажання.

Погляньте на ігри, у які бавляться дівчатка, і, якщо зможете, пригадайте свої мрії, коли ви були малою. Зверніть увагу, які фільми до вподоби жінкам. Прислухайтеся до свого серця і сердець жінок, яких ви знаєте. Чого хоче жінка? Про що вона мріє? Ще раз подумайте про таких жінок, як Тамара, Рута, Рахав, не дуже «церковних» жінок, які, однак, заслужили на велику пошану в Біблії. Як видається нам, ви маєте усвідомити, що кожна жінка у своєму серці сердець жадає трьох речей: пережити романтичне кохання, виконати незамінну роль у великій пригоді і розкрити свою красу. Саме вони оживляють жінку.

^ ПЕРЕЖИТИ РОМАНТИЧНЕ КОХАННЯ

Я знайду тебе.

Байдуже, скільки мине часу і як буде далеко,

але я знайду тебе.

^ НАТАНІЄЛ ДО КОРИ В «ОСТАННЬОМУ З МОГІКАН»

Чи не найбільше в дитинстві я любила гратися у «викрадення й порятунок». Я знаю багатьох малих дівчаток, які бавилася в цю гру. Історія про красуню, викрадену поганими хлопцями, яку в битві рятує герой, жила в наших мріях. Як Приспана Красуня, Попелюшка, діва Маріанна чи Кора в «Останньому з могікан», я хотіла бути героїнею і знайти героя, що прийде по мене. Чому ж мені ніяково розповідати про це? Мені просто до вподоби відчувати, що мене жадають і готові битися за мене. Це бажання глибоко заховане в серці кожної дівчинки, і кожної жінки. Однак ми, переважно, соромимося його. Применшуємо. Удаємо, що воно слабше, ніж насправді. Ми, жінки двадцять першого століття, є сильні, незалежні й талановиті. Чого ж нам ще треба? Еге ж... а хто ж купує всі ці любовні романи?

Поміркуйте, які фільми ви колись любили і які любите тепер. Хіба бувають стрічки для дівчаток, де немає чарівного принца, який приходить на порятунок своїй коханій? Приспана Красуня, Білосніжка, Русалонька. Маленька дівчинка прагне пережити романтичне кохання, бути поміченою і жаданою, знати, що її шукають і готові битися за неї. Тому Чудовисько мусить і скорити серце Красуні. І тому в «Звуках музики» Капітан зрештою оголошує про свою любов до Марії у сцені на бельведері, а потім настає час для пісні й поцілунку. І ми зітхаємо.

Чи не здригається щось у вашій душі, коли Едвард врешті- решт повертається, щоби повідомити про свою любов до Елінор у «Чутті й чуттєвості»? «То... ви... не одружений?» - питає вона, майже затамувавши дух. «Ні», - відповідає він. «Моє серце завжди було... і завжди буде... вашим». А як же епізод, коли Фрідріх повертається до Джо в кінці «Маленьких жінок»? Або надвечірня сцена на палубі «Титаніка»? І годі забути «Хоробре серце», де Вільям Волес прагнув скорити Маррон квітами, листами і запрошеннями на верхові прогулянки. Любов полонила її, коли вони їхали під дощем. (То як? Чи не хотіли б ви прогулятися верхи Шотландським високогір’ям з таким чоловіком, як Мел Ґібсон?)

Коли ми з Джоном почали «зустрічатися», я саме розірвала трирічні стосунки, після яких залишилася кривда, недовіра і лякливість. Ми з Джоном були друзями багато років, але ніколи не ступали на територію кохання. Він подобався мені, але, - з його погляду, ми мали лишатися «просто друзями». Або він симпатизував мені більше, а я йому - ні. Ви розумієте. Але коли однієї осені він став християнином, а я почала відчайдушне шукання, наші духовні дороги і прагнення сердець врешті-решт перетнулися.

Джон писав мені листи, багато листів. Кожен був сповнений його любови до Бога і пристрастю до мене, його жаданням мене. Він годинами вирізував гарненьке сердечко з дерева мучниці, а тоді припасував його до вишуканого ланцюжка і зробив мені сюрприз. (Я досі тішуся цим намистом). Я приходила до свого авта, коли закінчувалася моя зміна офіціянтки, і знаходила вірші під лобовим склом. Вірші написані для мене, написані мені! Він любив мене. Він бачив і помічав мене, прагнув мене здобути. Мені подобалося, що мене кохають.

У юності ми хочемо, щоб нас хтось цінував, особливо тато. Коли ми дорослішаємо, це бажання трансформується у щось більш зріле - прагнення бути потрібною, омріяною, жаданою. «Чому я так соромлюся глибини цього бажання?» - спитала нещодавно наша юна подруга. Ми розмовляли про її життя самотньої жінки, про те, що вона любить свою роботу, але набагато більше хотіла би вийти заміж. «Я не хочу зв’язувати себе, але все одно відчуваю тугу». Звісно. Ви - жінка.

Крім того, романтичне кохання - це не все, чого хоче жінка, і ми з Джоном аж ніяк не кажемо, що жінка зобов’язана черпати смисл свого існування з того, чи залицяється до неї чоловік, чи ні... Але хіба ви не бачите, що хочете цього? Відчувати, що нас жадає і прагне здобути той, хто вас любить, стати метою чийогось життя? Переважно згубні звички спалахують з новою силою, коли жінка відчуває, що непотрібна і небажана. Десь у самій основі, глибоко в душі, у таємничих і незнаних закутках серця, кожна жінка хоче, щоб її помічали, жадали, прагнули здобути. Ми хочемо пережити романтичне кохання.
  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Ця книга розміщена на сайті iconЦя книга розміщена на сайті

Ця книга розміщена на сайті iconЦя книга розміщена на сайті
С 50 Пізнай свого чоловіка. Переклад з англ. Н. Щиглевської Львів: Свічадо, 2000. 168 с
Ця книга розміщена на сайті iconА книга-читач-бібліотека; б книга-книжкова справа-читач; в книга-книгоопис-бібліографія
Бібліотечна діяльність здобула офіційне визнання на міжнародному рівні як професія у
Ця книга розміщена на сайті iconКнига перша
Ця книга – перший художній твір у незалежній Україні про героїчну історію Української
Ця книга розміщена на сайті iconКнига про Гайдамаччину ХХ століття
Книга є збіркою радіопередач авторського циклу Романа Коваля “Отамани Гайдамацького краю”, який в 2000 – 2001 роках прозвучав на...
Ця книга розміщена на сайті iconСпогади колишнього директора Великодивлинської середньої школи
Далекий 1913 рік. У великому Дивлині на кошти місцевих селян було відкрито початкову школу. Вона була розміщена у селянській хатині,...
Ця книга розміщена на сайті iconДжерела для підготовки до модулю №2
Щодо цього див. Інкотермс на сайті «Законодавство» вру, зокрема: пункти 1, 5, 7, 8, 9 вступу та самі терміни
Ця книга розміщена на сайті iconМ. Дніпропетровськ) Полтавська державна аграрна академія (м. Полтава)...
Збірник тез в електронному варіанті буде розміщений на сайті конференції: conf at ua
Ця книга розміщена на сайті iconЦя книга складається з двох частин. Перша
Ця книга складається з двох частин. Перша – “лім” І друга – “Л2М”. Це, по суті, дві частини однієї історії, але стиль написаного...
Ця книга розміщена на сайті iconРуське Православне Коло велесова книга упорядкування, переклад, коментарі...
Велесова Книга / Упоряд., перек., ком. С. Д. Пашник. Запоріжжя: Руське Православне Коло, 7521 (2013). 188 с
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка