Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Скачати 94.15 Kb.
НазваПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Дата конвертації27.03.2014
Розмір94.15 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Література > Документы
ПРОПОЗИЦІЇ

щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин

26 лютого 2014

 1. Кличко – єдиний політик, який зможе змінити ситуацію у країні на краще.

Тези для коментування:

 • Українські експерти позитивно оцінюють можливість балотування Віталія Кличка на пост Президента України за умов дії Конституції у редакції 2004 року.

 • Саме за європейської моделі – у співпраці з сильним прем’єром, який забезпечить проведення економічних реформ, – Віталій Кличко буде ефективним главою держави, який опікуватиметься питаннями зовнішньої та безпекової політики та рішуче каратиме за будь-які спроби повернення до системи корупції та дерибану, яка розквітла за правління Януковича.

 • Віталій Кличко не є людиною корупційної системи, проти якої повстали люди по всій Україні. На відміну від багатьох інших політиків, навіть з демократичного табору, він не пов’язаний жодними зв’язками з цією системою, за ним не тягнеться хвіст скандалів і зрад.

 • За час свого перебування в українській політиці він зарекомендував себе як чесний та відкритий до людей політик. Його фракція у Київраді завжди була в авангарді боротьби з дерибаном землі і коштів київської громади, а парламентська фракція партії Віталія Кличка «УДАР» стала відомою своєю протидією політичній корупції та кнопкодавству.

 • Під час мирних виступів проти кривавого режиму Януковича Кличко перебував пліч-о-пліч з простими майданівцями. Він єдиний з опозиційної трійки, хто мав мужність визнавати тактичні прорахунки політиків, єдиний, хто завжди прислухався до позиції громадян та діяв у відповідності до їх настанов.

 • І зараз він єдиний, хто послідовно тримає курс на демократичні перетворення в українській владі. Закладена ним традиція протидії корупції і кнопкодавству у парламенті продовжується.

  • 25 лютого «УДАР» виступив рішуче проти кулуарних домовленостей щодо складу Уряду народної довіри, які знову спостерігаються у парламенті. «УДАР» також вимагає припинити включення до порядку денного питання без їх попереднього розгляду фракціями.

  • УДАР чітко заявив, що не вестиме жодних кулуарних переговорів щодо формування коаліції у парламенті та не голосуватиме за документи, які завчасно не розміщені на сайті Верховної Ради, і з якими не ознайомлені народні депутати та громадяни України.

  • У відстоюванні відкритості та демократичності процесу переговорів «УДАР» готовий іти до кінця. Депутатами «УДАРу» навіть зареєстрована постанова про проведення дострокових парламентських виборів. На переконання ударівців, нечистоплотні депутати, які ділять портфелі за спиною парламенту та виборців, мають понести політичну відповідальність.

  • Віталій Кличко особисто виступив з заявою, де чітко проголосив критерії до нових членів уряду. Це, передусім, професійність та порядність кожного претендента на посаду. В іншому разі політики грубо порушують обіцянки, дані українським громадянам. Цього не можна допустити.

 • Така послідовна демократична позиція Віталія Кличка є запорукою того, що й на посаді президента України він зможе гарантувати зміну принципів роботи влади, об’єднати країну та добитися справедливості для більшості українських громадян. 1. ^ Повномасштабна боротьба з корупцією має лягти в основу перетворень в країні

Transparency International Україна у своїй заяві застерігає нову владу від повторення історії, коли після спаду ейфорії після Помаранчевої революції стався провал антикорупційних зусиль. У зв’язку з цим, Transparency International Україна пропонує не винаходити унікальний український шлях боротьби, а скористатися вже існуючим світовим досвідом та напрацюваннями вітчизняних експертів. Зокрема вимагає невідкладно розпочати формування необхідної законодавчої бази з наступним утворенням інституцій та організацією їх роботи.

Тези для коментування:

 • Сьогодні кожен політик та новопризначений посадовець має пам’ятати уроки минулого та зробити усе щоб країна стала іншою.

 • Дев’ять років тому люди уже вибороли шанс якісно змінити країну, однак приведені тоді до влади політики і чиновники не скористалися ним. У результаті відбувся реванш сил, які збудували в Україні олігархічно-корупційну систему, лідери якої неприховано грабували країну.

  • Ціна за черговий шанс на зміни, які виборов нинішній Майдан в країні виявилася дуже високою – сотня людських життів, сотні покалічених, тисячі поранених.

 • Тому в основу нинішніх змін має бути покладено тотальну боротьбу з корупцією і кумівством, кулуарними домовленостями і зловживанням владою. Країні потрібна прозорість ухвалення рішень, їх підпорядкованість інтересам людей.

 • Не тільки тому, що повернення до старого країна уже не прийме. Але й тому, що усі спроби проведення реформ заздалегідь приречені, якщо ми не подолаємо корупцію, не змусимо державні структури працювати на суспільство, а не на свою кишеню.

 • Саме з цією метою УДАР підтримує формування нового уряду та будемо брати участь у найближчих президентських, а потім і парламентських виборах.

 • У період до обрання нових органів влади, країною керуватиме тимчасовий уряд. І для чиновників по всій країні він буде лише випробувальним терміном. Якщо раніше вони могли перекладати відповідальність за свої злочини на режим Януковича, який їх до чогось змушував, то відтепер єдиною вимогою до них є лише чесне служіння власному народу. 1. ^ Новий Кабмін: мінімум політики, максимум роботи

Новий уряд має бути урядом технократів та зробити все, щоб вивести країну з переддефолтного стану. Про це в ефірі каналу "Інтер" заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко.

Тези для коментування:

 • Зараз потрібно рятувати Україну – від економічної руїни та різноманітних провокацій, які влаштовують залишки кривавого режиму Януковича.

 • Саме тому партія "УДАР" виступає за технократичний, професійний та ефективний уряд, здатний стабілізувати ситуацію та вирішити найбільш нагальні проблеми.

  • Такий Кабмін має стати гарантом проведення реформ, під які Україна зможе отримати фінансову допомогу з боку європейських країн.

  • Зрештою, саме на цей орган покладено завдання підготовки та проведення виборів Президента України, які мають стати зразково відкритими та чесними.

 • З огляду на складність згаданих завдань, до складу Кабміну повинні увійти представники різних політичних сил, які поділяють демократичні цінності – цінності Майдану.

 • Водночас, ми категорично проти торгівлі посадами, кулуарних домовленостей або підкилимної боротьби.

  • Формування нового уряду має відбуватися відкрито, з обговоренням, за участі громади.

  • Більше того, до його складу повинні увійти представники громадських активістів та середовищ Майдану. 1. ^ Керівництву РФ варто відмовитися від втручання у внутрішні справи України, поважати волю її народу та перейти до вибудовування рівноправних взаємин

Прем'єр-міністр РФ Д. Медведєв: "Наш посол у Києві відкликаний для консультацій. Не мені вам говорити, що це означає в дипломатичній практиці… нам незрозуміло, що там відбувається, є реальна загроза нашим інтересам, життю та здоров'ю наших громадян… Легітимність цілого ряду органів влади, які там функціонують, викликає великі сумніви… легітимним називається те, що за своєю суттю є результатом збройного заколотуЯкщо вважати урядом людей в масках, то цілком ймовірно, нам з таким урядом буде працювати складно".

Водночас у ДД РФ 24 лютого внесено законопроект про спрощене надання російського громадянства російським громадянам України та членам їх сімей, у разі, якщо вони представлять документи чи інші докази, що підтверджують їх етнічну приналежність до росіян.

Тези для коментування:

 • Керівництво РФ, яка є важливим партнером для України, варто прийняти волю українського народу і відмовитися від втручання у внутрішні справи нашої держави.

 • Злочинний режим Януковича, який намагався у крові втопити власний народ, повалено, ситуація в країні перебуває під контролем легітимного, всенародно обраного парламенту. Найближчим часом буде сформовано уряд та повернуто у звичний режим функціонування усіх органів влади в країні.

 • Законослухняним громадянам чи бізнесу із Росії в Україні нічого не загрожує і не загрожуватиме. Більше того, ми зацікавлені в активізації взаємовигідних контактів на всіх рівнях – від міждержавних та міжрегіональних до бізнесових та міжособистісних.

 • В інтересах обох держав якнайшвидше припинення будь-яких спекуляцій і дії, що можуть вести до дестабілізації ситуації, нагнітання істерії, провокування сепаратистських настроїв тощо.

 • Натомість нашим російським партнерам варто якомога швидше усвідомити, що повага до волі українського народу, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності, європейського вибору України – необхідна умова рівноправної співпраці двох держав.

 • На цій основі у нас є величезні перспективи розвитку двосторонньої співпраці в інтересах усіх громадян як України, так і Росії. 1. ^ Щодо придушення сепаратизму

У Севастополі на площі Нахімова 23 лютого близько 15 тис. осіб., присутніх на мітингу, прийняли рішення про створення виконкому Севастопольської міської ради (зараз функції виконавчого органу Севміськради виконує Севастопольська міська державна адміністрація), а міським головою обрано Олексія Чалого, бізнесмена, власника промислової групи "Таврида Електрик" (Росія), громадянина Росії.

У місті оголошено про створення незаконних формувань – загонів швидкого реагування.

24 лютого 2014 року Володимир Яцуба заявив про відставку з посади голови Севастопольської держадміністрації.

Сьогодні було 1-1,5 тис. агресивно налаштованих проросійських активістів напали на в.о. голови СевМДА Федору Рубанову — побили машину, і трохи його самого.

Сьогодні відбулася позачергова сесія, на якій прийняли рішення про створення Управління з життєзабезпечення міста міськради і при ньому – наглядову раду на чолі з О.Чалим.

Тези для коментування:

 • Партія «УДАР» вимагає від СБУ вжити термінових заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки.

 • Будь-яке створення виконавчих органів Севміськради на сьогодні є нелегітимним.

 • Обрання міського голови Севастополя на мітингу є абсолютно протиправним і не має жодної юридичної сили. Та навіть, якщо б відбулися вибори, відповідно до чинного законодавства, громадянин Російської федерації не може займати посаду в органах місцевого самоврядування України.

 • За відсутності інституту Севастопольського міського голови немає правової можливості створити виконавчий комітет ради. Адже відповідно до ст.26 Закону «Про місцеве самоврядування» виконавчі органи можуть створюватися радою лише за поданням міського голови.

 • Проросійські організації, які ініціюють подібні політичні «перфоманси», фактично, створюють ризики для припинення фінансування регіону. Адже єдиним розпорядником коштів, які йдуть в регіон з Держбюджету, є Севастопольська міська держадміністрація. 1. ^ Країна потребує негайних реформ

Тези для коментування:

 • Постійне пограбування режимом Януковича стало причиною краху економіки країни: падіння ВВП та промисловості продовжувалось півтора роки, через несприятливий інвестиційний клімат скорочувались інвестиції, через корупцію в судах та контролюючих органах бізнес згортав свою діяльність в Україні.

 • Сьогодні кожен із нас має усвідомлювати свою відповідальність перед країною і кожною людиною яка чекає вчасно зарплату, пенсію, соціальну допомогу.

 • Люди довірили нам країну в цей складний момент і ми на маємо права допускати зараз помилок.

 • Зараз не час для популістських гасел чи нереалістичних обіцянок, реформи треба розпочинати негайно, щоб врятувати країну.

 • Ми повинні діяти чітко і злагоджено, незважаючи на те, що економічні новини нагадують хроніки апокаліпсису - курс долара зріс до історичних рекордів, капітальні інвестиції за рік скоротились на 30 мільярдів, країна в переддефолтному стані.

 • Перед нами зараз стоїть багато важливих задач, щоб економіка запрацювала: створити сприятливий інвестиційний клімат щоб прийшли іноземні інвестиції, дати можливість вільно розвиватись бізнесу, припинивши адміністративний та податковий тиск, подолати корупцію в судах та перевіряючи органах.

 • За один день змінити країну не можливо, бо окрім змін в законодавстві потрібна люстрація конкретних чиновників та суддів, а також зміни в свідомості кожного громадянина.

 • Якщо ми хочемо іншу країну, то кожен українець має відчути свою відповідальність за майбутні перетворення: щоб побороти корупцію, кожен з нас має припинити давати та брати хабарі, щоб знизити податки, потрібно щоб сплачували їх всі і в повному обсязі, інакше бюджет буде пустий, щоб кожен пенсіонер отримав гідну пенсію – потрібно припинити виплату зарплат в конвертах.

 • На сьогоднішній день Україна потребує значних фінансових ресурсів, щоб втримати банківську систему, мати можливість виконувати свої зобов’язання перед громадянами країни та кредиторами, а головне – для реалізації необхідних країні реформ.

 • Для цього найближчим часом голова НБУ має запросити місію МВФ до України для проведення переговорів щодо надання фінансової підтримки Україні.

 • Крім того, необхідно розпочати переговори з країнами ЄС, США та іншими країнами щодо підтримки проведення реформ в Україні.

Схожі:

Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Влада нарощує тиск на опозицію та створює додаткові проблеми для можливого підписання Угоди про асоціацію
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Представник України при єс костянтин Єлісєєв заявив, що нині спостерігається достатній прогрес щодо всіх індикаторів, встановлених...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
України на 1 липня 2013 становила 76 млрд грн., що складає майже 10% усіх наданих кредитів. Водночас, за оцінками експертів агенції...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconQ s величина пропозиції борошна місцевими продавцями в кілограмах....
Визначення ціни ринкової рівноваги з урахуванням функцій попиту та пропозиції за ціною
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЦі універсальні правила (далі Правила) складені з урахуванням Правил...
Пропозиції щодо внесення змін у Правила приймаються протягом танцювального сезону за електронною адресою
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconВитяг із з а к о ну у к р а ї н и «Про звернення громадян» Стаття 5
Зразки написання заяви (клопотання), скарги, пропозиції (зауваження), інформаційного запиту
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconКлючевые слова: телевизионная журналистика, новости, видеосюжет
У статті проаналізовано особливості створення відеосюжетів та верстки телевізійних новин, їхню структуру, тематичне наповнення та...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції до проекту “Обласної цільової програми зі сприяння розвитку...
Україні та першочергові заходи щодо її реалізації”, а також потребам І можливостям громадського сектору Донецької області, тому громадські...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЛьвівська обласна державна адміністрація головне управління економіки облдержадміністрації
Пропозиції автора враховують експертні пропозиції та побудовані на власному досвіді
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconОрієнтовні теми доповідей (пропозиції щодо тем вітаються)
Класифікація дефектів: ортогональна – оrthogonal defect classification, odc І за стандартом ieee std. 1044: 1993
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка