Дев’ятниця до божої матері зарваницької
НазваДев’ятниця до божої матері зарваницької
Сторінка1/19
Дата конвертації26.06.2013
Розмір2.66 Mb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Історія > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19
ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО БОЖОЇ МАТЕРІ ЗАРВАНИЦЬКОЇ

І день

Пресвята Діва Марія – Мати Живого Бога

Пресвята Діва Марія є Матір'ю нашого Господа Ісуса. Ісус Христос – всемогутній Бог. Як найкращий Син, Він любить свою Найсвятішу Матінку і не може відмовити, коли Вона Його про щось попросить. А особливо, коли Пресвята Богоматір благає про ласки для нас. Тому уповаймо на Її силу й просімо про потреби наших душ і тіл. Молімо щиро, з віддаванням святій Божій волі – і одержимо.

Молитва

О найсвятіша і найдорожча Богородице на чудотворній Зарваницькій іконі! Сам Ісус зробив Тебе своєю Матір'ю і нашою посередницею, щоб Ти за нас перед Ним заступалася. Знаєш, Пресвята Діво, чого мені потрібно, тому прошу Тебе:... Не пам'ятай моїх гріхів, а побач мої щирі сльози, з якими перед Тобою стою. Матінко нашого Спасителя, будь милостива до мене і виблагай у свого Сина те, про що так щиро молю, щоб міг(могла) усім серцем славити Твою любов, доброту і силу.

Амінь

Богородице Діво...(3 рази).

II день

Пресвята Діва Марія – наша Мати

«Оце Матір твоя». За Матінку Пресвяту Діву Марію дав нам сам Ісус. Вона нас любить, втішає, спасає, розуміє наші біди і наші слабкості, турбується про нас. Богородиця хоче й може допомогти тим, що люблять Її і заносять до Неї свої молитви. А хто не любить Приснодіви? Адже хто б у Неї не просив, кожен дістає допомогу. Вона найперша може нам допомогти. Тому святі, вірні – увесь світ – до Неї звертаються, а за ласки й чуда прославляють Її. Чинімо це і ми, щиро й з упованням, тоді Цариця Неба і землі вислухає нас і випросить у Бога те, чого нам потрібно.

Молитва

О найдобріша й найчутливіша Матінко моя Небесна на чудотворній Зарваницькій іконі! Ти маєш чуйне й любляче Серце для мене, хоч грішний(грішна) на це не заслуговую. Але як Твоя бідна дитина благаю: змилуйся наді мною, прости мене і подай те, що на колінах у Тебе прошу:... Вислухай це моє прохання і будь мені Матір'ю до останньої хвилини мого земного життя й у Вічності.

Амінь

Богородице Діво...(3 рази).

III день

Пресвята Діва Марія – взірець християнського життя

Наше земне життя – це шлях, ідучи яким ми повинні осягнути найвищу ціль – Небо, де нас чекає Вічне щастя, якщо на це заслужимо своєю святістю. А святість залежить від того, наскільки вишколені будемо в християнських чеснотах.

Найбільшою святістю, після Ісуса, вирізнялася серед людей Пречиста Діва Марія: кожна чеснота була Їй притаманна. Маймо Пресвяту Богородицю за взірець християнського життя і наслідуймо Її.

Молитва

О найсвятіша і найдосконаліша Богоматере і наша Небесна Матінко на чудотворній Зарваницькій іконі, керуй нашим життям, стережи нас і захищай, допомагай нам, щоб ми жили як Твої діти, а в наших потребах, зокрема, про що в Тебе прошу, ..."вислухай і допоможи, Приснодіво. Не відмов, бо не може відмовити Матінка, у цьому, о ласкава, о милостива, о солодка Діво Маріє.

АміньБогородице Діво...(3 рази).

ІV день

Пресвята Діва Марія – Матінка вбогих і потребуючих

У своєму земному житті Богородиця, як і Її Син, наш Спаситель, була дуже вбогою. Тому Вона найбільше й найкраще відчуває наші біди й потреби. Тепер Вона є Царицею світу і в пресвяте ім'я Ісуса роздає всілякі ласки й дари Неба. Тому взиваємо до Неї про допомогу, якої Богородиця, за молитвами святих, ніколи не відмовляє. Поручімо себе нашій Небесній Неньці в усіх бідах і потребах, – і Вона як Матір не відмовить своїм дітям.

Молитва

О наша найдорожча Матінко, Ти виявляєш свою любов і милосердя до тих, котрі прибігають під Твій покров у життєвих нещастях і турботах! До Тебе на чудотворній Зарваницькій іконі заносимо наші прохання, щоб нас милостиво порятувала, навчила сприймати нашу вбогість без нарікань і заздрощів до багатих. Допоможи нам, о Пречиста Діво, осягнути Небесні скарби.

Амінь

Богородице Діво...(3 рази). V день

Пресвята Діва Марія – утішителька страждаючих

Хто з нас не має якихось терпінь? І батьки, і діти, і бідні, і багаті – не позбавлений цього ніхто. У стражданнях шукаємо розради. Пресвята Богородиця – наша утішителька. Так її називає Церква, і ми, коли в своїх потребах до Неї звертаємося, поміч дістаємо. Її милосердні очі шукають те, що може нас потішити і допомогти. Прибігаймо до Богородиці у щирих і постійних молитвах.

Молитва

О вселаскава Богородице на чудотворній Зарваницькій іконі! Багатьох Ти вже потішила, витерла сльози болю тим, що перед Твоїм святим образом шукали помочі, – і знайшли її. Прибігаю до Тебе і я з проханням: ... Потіш мене, вислухай і порятуй. Ти, Пресвята Діво, все можеш, для Тебе це не є складно, а мені так цього потрібно! Обіцяю ще більше ширити Твою славу і велич Твого Сина. Потіш мене, вселаскава й милостива Мати. Уповаю на Тебе, Царице Небесна, і вірю, що ніколи мене не покинеш.

Амінь

Богородице Діво...(3 рази).

VI день

Пресвята Діва Марія – помічниця вірних

Так, часто про щось у Бога просимо, але не дістаємо. «Погано просимо», - каже святий Яків, або в хиткій вірі й мало уповаючи, чи не так щиро, як навчає нас Ісус Христос. Можливо, коли в Господа просимо, не є гідні бути вислуханими і не шукаємо заступництва у святих, наших посередників. А Пресвята Діва Марія – найбільша посередниця між Господом та нами.

Недарма Церква величає її помічницею вірних. Просімо через Неї – і дістанемо.

Молитва

До тебе, о моя Матінко на чудотворній Зарваницькій іконі, прибігаю, з усім тим, що мене турбує, зі своїми духовними й фізичними недосконалостями. Допоможи, порятуй і втіш мене, вислухай моє прохання: ... О помічнице вірних, подай свою допомогу мені тепер, будь ласкава до мене завжди, коли б тільки до Тебе, всемилостива, не звертався(не зверталася).

Амінь

Богородице Діво...(3 рази).

VII день

Пресвята Діва Марія – опікунка покинутих і самотніх

Сумна і тяжка доля самотніх, удів, сиріт – нікого на світі, крім Бога, Небесного Отця. Та маємо ще найдобрішу, найсердечнішу опікунку, яка пам'ятає про кожного, – Пресвяту Богородицю. Нікому не відмовляє Вона в допомозі. Пам'ятаймо про це і просімо заступництва в Матері Божої.

Молитва

О моя Небесна Матінко на чудотворній Зарваницькій іконі! Ти є Матір'ю усіх людей, також і моєю. Хто може краще турбуватися про дитину, як не мати? Ти є нашою Матір'ю – всевладною. З упованням і довір'ям віддаю себе під Твою опіку. Вірю і знаю, що мене не покинеш.

Амінь

Богородице Діво...(3 рази).

VIII день

Пресвята Діва Марія – пристановище грішників

Ми, люди, слабкі й грішні. Хтось ображає Бога більше, хтось – менше. Господь любить нас, своїх дітей, але Він також справедливий, тому за добро винагороджує, а за гріхи карає. Не можемо ображати нашого Небесного Отця. Якщо ж образили, то повинні просити в Нього прощення. Робімо це через нашу Приснодіву Марію. Господь і Церква звеличує Її як пристановище грішників. Вона заступається за нас уже багато літ, навертає грішників і єднає з Богом.

Молитва

О Пречиста Діво Маріє на чудотворній Зарваницькій іконі, наша Матінко!

У щирій скруті серця складаю до Твоїх стіп свої провини. Виблагай у свого Сина Боже милосердя і прощення для мене. Обіцяю вірно служити Тобі і моєму Господеві. Пресвята Богородице, Матінко найдорожча, виблагай у Бога і ту ласку, про яку молю:...

Амінь

Богородице Діво...(3 рази).

IX день

Пресвята Діва Марія – опікунка помираючих

Усі люди – смертні. А час смерті є найважливіший, бо від цього залежить чи піде людина навіки в Боже Царство, чи в пекло. Життя повинно бути приготуванням до смерті, гідної християнина. Самі досягти цього ми неспроможні. Пресвята Богородиця, набожність до Неї допомагає нам жити праведно й гідно померти. Просімо щоденно Її про те, щоб у час нашої смерті була біля нас, боронила від спокус злого духа й заступилася за нас, грішних, перед суворим Божим судом.

Молитва

О найсвятіша, Царице світу на чудотворній Зарваницькій іконі! Ти знаєш, що моє вічне щастя залежить від гідної смерті. Пам'ятаючи про мученицьку смерть Ісуса і Твоє благословенне успіння, прошу: виблагай мені гідну християнина (християнки) смерть і доведи мою душу до Небесного Царства, де за всі ласки й добродійства, що дістав (дістала) і дістану від Бога за Твоїми молитвами, Тобі, Пресвята Богородице, дякуватиму і любитиму Тебе усю Вічність, а також за ту ласку, якщо дістану, про яку молю у цій дев'ятниці: ...

Амінь

Богородице Діво...(3 рази).

^ Загальна молитва до Пресвятої Богородиці на чудотворнiй Зарваницькій іконі

О Пресвята Діво Маріє на чудотворній Зарваницькій іконі! Ти після Бога є моєю утішителькою. Приходжу до Тебе зі сповненим серця упованням, як дитина до найдорожчої Матері. Віддаю себе до Твоїх стіп, і хоч не гідний (не гідна), насмілююся в покорі молити Тебе, щоб Ти випросила у свого Сина, мого Спасителя, милосердя не зважати на мої гріхи, виблагала потішити мене в земних смутках і турботах. Вислухай, найдобріша Небесна Матінко, мої прохання, які до Твоїх стіп у цій дев'ятниці складаю: ...

Багато чудес діялося перед цією чудотворною іконою у місці, вибраному Тобою. Безліч хворих Ти підняла з постелі недуги, Божа цілителько, багатьом плачучим витерла сльози і влила в їхні зболені серця бальзам утіхи, рятівнице світу. Маю благу надію на Твою поміч, вірю, що не відкинеш цих прохань і не покинеш мене в тому тяжкому становищі, як милосердна Мати, утішителька страждаючих і пристановище грішників, покриєш мене своїм святим Омофором, опікуватимешся мною завжди і особливо в час моєї смерти.

Амінь

^ ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО СВЯТОГО

СВЯЩЕННОМУЧЕНИКА ЙОСАФАТА

Молитва

Св. Йосафате, мій опікуне. Боже Провидіння вибрало Тебе бути моїм покровителем і патроном. І я вдячна Богу за цю ласку, знаючи який великий Ти в очах Божих.

Твій подиву гідний приклад життя нехай завжди нагадує мені про те, як мало я ще полюбила Господа Бога і буде для мене заохотою до поступу в чеснотах. Однак, усвідомлюючи ту небезпеку для моєї душі, що чекає мене на кожному кроці життя, прошу тебе о поміч і заступництво перед Богом. Бо я знаю про свою неміч. І знаю також, що без ласки Божої я нічого не можу.

Тож прошу тебе, святий мій покровителю, не погорди щирою молитвою твоєї дитини і випроси для мене в Господа-Спасителя тих ласк про які я тебе буду просити протягом цієї дев'ятниці, і хочу відбути її для найбільшої Божої слави, Пречистої Діви Марії і возвеличення твоїх чеснот і подвигів, якими ти прославив Господа за своє коротке життя на землі, а також, щоб отримати користь для своєї душі.

І день: Св. Священомученику Йосафате! Задля великої любові, що нею ти з раннього дитинства відзначався до Господа Бога і задля тої палаючої іскорки, яка впала в твоє серце, коли ти вдивлявся в рану пробитого серця розп'ятого Спасителя, прошу тебе - випроси мені ласку побожності і гарячої любові до Розп'ятого Ісуса;

II день: Св. Священомученику Йосафате! Задля твого сердечного замилування до молитви – випроси мені духа молитви і совокуплення, захорони мою душу від підступних принад і земної марноти, що розсіює мій дух і робить мене рабом цього світу;

III день: Св. Священомученику Йосафате! Задля твоїх юнацьких років, в яких ти свято зберігав свою невинність - допоможи мені зберегти мою невинність і чистоту серця для Ісуса, мого Бога і Спасителя;

ІV день: Св. Священомученику Йосафате! Через твою ревність у Божій службі прошу - допоможи мені сумлінно і, ревно виконувати всі обов'язки мого стану;

V день: Св. Священомученику Йосафате! Через твою глибоку покору в любові до Бога прошу тебе - випроси мені ласку глибокої покори серця і постійної згоди з Божою волею;

VI день: Св. Священомученику Йосафате! Через твоє велике уповання на Бога прошу тебе - допоможи, щоб я завжди з повним довір'ям віддавалася на Божу волю;

VII день: Св. Священомученику Йосафате! Через твою любов і милосердя до ближніх - випроси мені щире, милосердне серце, завжди чуйне і співчутливе до ближніх.

VIII день: Св. Священомученику Йосафате! Через твоє безпощадне умертвлення тіла – допоможи мені приборкати мої тілесні пожадливості через часте умертвлення мого тіла.

ІX день: Св. Священомученику Йосафате! Через твою велику любов до жертви прошу тебе - допоможи мені, щоб я не боялася цілковито жертвувати себе для Бога і свого народу.

(Відмовляти кожного дня, вкінці після прошення):

Отче наш... Богородице Діво ..

Святий Йосафате, ми твої діти - молися за нами.

Святий Йосафате, ми твої діти - заступися за нами.

Святий Йосафате, ми твої діти - опікуйся нами.

Св. Священномученику Йосафате! Задля твоєї пролитої святої крові за Христа і його стадо - хай рясно сплине на нас і наш народ Божа ласка і благословення, а зрошене твоєю кров'ю зерно Божої науки, хай проростає в наших душах, і приносить стократні плоди. Амінь.

^ ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО СВ. АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА

Боже, зглянься на мене й допоможи мені. Боже, підтримай мої старання. Слава... і нині...

Перший день

(Поздоровлення в честь першого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і Хору Серафимів дай нам ласку, щоб ми горіли вогнем досконалої любові. Амінь.

Другий день

(Поздоровлення в честь другого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і Хору Херувимів дай нам ласку покинути дорогу, що веде до гріха, а ступати дорогою християнської досконалості. Амінь.

Третій день

(Поздоровлення в честь третього хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і св. Хору Престолів наповни наші серця духом правдивої та щирої покори. Амінь.

Четвертий день

(Поздоровлення в честь четвертого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і небесного Хору Володарств дай нам ласку запанувати над своїми чуттями та перемогти свої пристрасті. Амінь.

П'ятий день

(Поздоровлення в честь п'ятого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і небесного Хору Властей зволь ласкаво встерегти наші душі перед диявольськими підступами та спокусами. Амінь.

Шостий день

(Поздоровлення в честь шостого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і небесного Хору Сил не допускай, щоб ми піддавалися спокусам, а вибави нас від злого. Амінь.

Сьомий день

(Поздоровлення в честь сьомого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і небесного хору Начальств наповни нас духом правдивого та щирого послуху. Амінь.

Восьмий день

(Поздоровлення в честь восьмого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і небесного Хору Архангелів дай нам ласку витривати у святій вірі та добрих ділах, щоб через те ми могли доступити небесної слави. Амінь.

Дев'ятий день

(Поздоровлення в честь дев'ятого хору Ангелів)

Отче наш... Богородице Діво... (З рази)

Господи Боже наш, за молитвами св. Михаїла і Хору Ангелів дай нам, щоб вони стерегли нас усе життя і після смерті заведи нас до вічного щастя в небі. Амінь.

Отче наш... (4 рази) В честь св. Михаїла

Отче наш... (4 рази) В честь св. Гавриїла

Отче наш... (4 рази) В честь св. Рафаїла

Отче наш... (4 рази) В честь св. Ангела Хоронителя

Преславний св. Михаїле, вождю і князю небесних воїнств! Тобі Господь Бог поручив людські душі. Ти - переможець неспокою, Ти - слуга в хоромах Царя неба й після Ісуса Христа - наш предивний начальник, котрий сяє надприродною світлістю й чеснотою. Дозволь увільнити від усякого зла всіх нас, що до Тебе з упованням приступаємо, і через незрівнянну опіку Твою зроби так, щоб ми щодня більше вдосконалювались у службі Господові Богу. Молися за нас, преславний св. Архангеле Михаїле, князю Христової Церкви, щоб ми стали достойними тих обітниць, які дав нам Господь Бог.

Молитва

Всемогутній і вічний Боже! Ти, що в доброті і милосерді Своїм над спасінням усіх людей вибрав за начальника Твоєї Церкви Преславного св. Архангела Михаїла, зроби, просимо, через ласкаву опіку Його, щоб ми були вільні від усіх ворогів наших, щоб при нашій смерті ніхто з них не потривожив нас і щоб ми могли з Його допомогою дістатися до Престолу Твоєї Божої Величності. Цього в Тебе просимо через заслуги Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Молитва

Господи Ісусе Христе, котрий живеш і царствуєш на віки вічні, за молитвами св. Михаїла освяти нас невпинним благословенням, подай нам ту премудрість, що навчила б нас збирати собі скарби в небі й дочасно придбати собі добра вічні.

Великий князю неба, найвірніший стороже Св. Церкви, св. Архангеле Михаїле, я хоч негідний приступати до Тебе, однак, уповаючи на Твою доброту та заохочений мудрістю чудесних Твоїх молитов і багатством добродійств, стаю перед Тобою разом зі своїм св. Хоронителем і в присутності всіх ангелів неба, яких беру собі за свідків цього набоженства до Тебе, вибираю Тебе своїм покровителем та особливим заступником і сильно постановляю завжди Тебе вшановувати і Твою честь по змозі поширювати.

Перебувай зі мною все життя, щоб я ніколи ані ділом, ані словом, ані думкою не прогнівив Господа Бога.

Оборони мене від усіх диявольських спокус, особливо проти віри й чистоти, та випроси мені в годині смерті душевний спокій і введи мене у вічну Батьківщину. Амінь.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   19

Схожі:

Дев’ятниця до божої матері зарваницької iconАкафіст до Божої Матері Неустанної Помочі
Вибрана Владичице І джерело Божої ласки!* Ось ми, зібравшись,* припадаємо з вірою до Твого преславного образу,* де Ти повсякчасно...
Дев’ятниця до божої матері зарваницької iconБоже Милосердя Щоденник сестри Марії Фаустини Ковальської Згромадження Матері Божої Милосердя
Скорочений переклад з польського оригіналу щоденника на українську мову виконали Віра Андрухів І надія Пікулик
Дев’ятниця до божої матері зарваницької iconЛановичі, св. Миколая Самборский деканат
Святої Родини 1608 року, який зараз знаходиться в Олеському відділенні Львівської картинної галереї (лкг). У 1775р закупили ще один...
Дев’ятниця до божої матері зарваницької iconІсторії в дев'яти книгах
Джерело: Геродот. Історії в дев'яти книгах. К.: Наукова думка, 1993. 576 с. С.: 180-228
Дев’ятниця до божої матері зарваницької icon«буковель» День 1(п’ятниця) 20-00 Виїзд із Києва комфортабельним автобусом. (ст м. «Житомирська»

Дев’ятниця до божої матері зарваницької icon«Іван був дев'ятнадцятою дитиною у гуцульскій родині Галійчуків»
«Іван був дев'ятнадцятою дитиною у гуцульскій родині Галійчуків». Ще дитиною він відрізнявся від інших: «Іван все плакав, кричав...
Дев’ятниця до божої матері зарваницької iconП ` ятниця 28 червня
Майстер клас із середньовічних танців під живу музику гурту Testamentum Terrae (Білорусь)
Дев’ятниця до божої матері зарваницької icon«Учителю, добре, що Ви є»
Матері України
Дев’ятниця до божої матері зарваницької icon29. 03 (П’ятниця)
Збір навпроти Центрального автовокзалу (п’ятачок де на моря відправляють) Виїжджаємо так рано, щоб вчасно бути на місці І не поспішати...
Дев’ятниця до божої матері зарваницької iconЕфесянам – лист апостола Павла
Павло, з Божої волі апостол Помазанця Ісуса,— святим, що перебувають в Ефесі, та вірним у Помазанці Ісусі
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка