Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції
Скачати 206.58 Kb.
НазваКнига для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції
Сторінка1/2
Дата конвертації11.07.2013
Розмір206.58 Kb.
ТипКнига
skaz.com.ua > Інформатика > Книга
  1   2Complete Key for Schools

David McKeegan

A2

British English

Комплексна підготовка до іспиту Cambridge English: Key for Schools, розрахована на 80-120 годин класної роботи

Курс складається з 14-ти тематичних розділів і вдало поєднує мотивуючу тематику, що відповідає інтересам підлітків, з екзаменаційною практикою. Курс містить зрозумілі та чіткі поради до кожної частини іспиту, що забезпечує повну підготовку учнів до іспиту.

Курс інформований унікальною колекцією реальних екзаменаційних робіт Кембриджу Cambridge English Corpus та містить приклади та вправи, націлені на усунення найрозповсюдженіших помилок серед учнів рівня А2. Саме це робить Complete Key for Schools офіційним та надійним курсом з підготовки до екзамену Cambridge English: Key for Schools.

Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції Exam information пояснюють вимоги до екзаменаційних завдань, повторення лексики та граматики через кожна два розділи, граматичний довідник.

Учні знайдуть безліч додаткових вправ на CD-ROM в кінці книги.

Безцінна книга для вчителя містить нотатки, відповіді та поради до екзаменаційних завдань, а також багато додаткових фотокопіювальних матеріалів, включаючи тести, списки слів , додаткові вправи для роботи в класі а також повний практичний тест Key for Schools.

Компоненти: Книга для учнів з/без відповідей з CD-ROM, книга для вчителя, аудіо CD, робочий зошит з/без відповідей з аудіо CD, набір для учня (книга для учня без відповідей з CD-ROM та робочий зошит без відповідей з аудіо CD)


Артикул

Товар

Ціна
 

1

9780521124751

Complete Key for Schools Class Audio CDs (2)

137,00
2

9780521124713

Complete Key for Schools Student's Book with answers with CD-ROM

173,00
3

9780521124706

Complete Key for Schools Student's Book without answers with CD-ROM

173,00
4

9780521124720

Complete Key for Schools Student's Pack (Student's Book without answers with CD-ROM, Workbook without answers with Audio CD)

316,00
5

9780521124744

Complete Key for Schools Teacher's Book

141,00
6

9780521124393

Complete Key for Schools Workbook with answers with Audio CD

98,00
7

9780521124362

Complete Key for Schools Workbook without answers with Audio CD

98,00


^ First for Schools Trainer

Sarah Dymond, Sue Elliott, Felicity O’Dell and Helen Tiliouine

B2

British English

First for Schools Trainer є ідеальним посібником для підготовки до іспиту Cambridge English: ^ First for Schools, відомого також як First Certificate in English (FCE) for Schools. Наряду з шістьма повними тестами він пропонує детальні рекомендації та корисні поради для досягнення успіху під час тестування.

Перші два тести супроводжуються покроковими рекомендаціями щодо виконання кожного окремого завдання. Додаткові вправи пропонуються на етапах, які, згідно з Cambridge Learner’s Corpus, викликать найбільші складності.

 • 6 повних тестів

 • Детальна інформація щодо іспиту

 • Додаткова практика з граматики, лексики та письма

 • Відповіді з поясненнями і нотатками для вчителів, моделі відповідей на завдання з письма

 • 3 аудіодиски

Артикул

Товар

Ціна
 

1

9781107630529

First for Schools Trainer Practice Tests with answers and Audio CDs (3)

164,00
^ Speaking Test Preparation Pack for IELTS – немає на Лінгвісті
Speaking Test Preparation Pack for IELTS – це матеріали для викладача від Cambridge English Language Assessment для допомоги фахівцям, що готують студентів до іспиту IELTS. Комплекс, написаний досвідченими екзаменаторами, пропонує чіткі пояснення того, що місять три частини IELTS Speaking test. Деталізований посібник та практичні вправи допомагають студентам розвинути свої навички говоріння так, щоб вони змогли впевнено їх продемонструвати під час іспиту.
Speaking Test Preparation Pack for IELTS містить:

 • 10 практичних завдань з деталізованими поясненнями

 • Копіювальні Student Worksheets

 • Набір наочності для використання в класі, щоб зробити підготовку до іспиту більш реалістичною

 • DVD з записом студентів, що складають IELTS Speaking Test, для того щоб Ваші студенти змогли побачити, що їм потрібно робити на іспиті

Артикул

Товар

Ціна
 

1

9781906438869

Speaking Test Preparation Pack for IELTS Paperback with DVD

131,00


Speaking Test Preparation Pack for Proficiency – немає на Лінгвісті

^ Нові матеріали до оновленого видання!
Speaking Test Preparation Pack for Proficiency – це матеріали для викладача від Cambridge English Language Assessment для допомоги фахівцям, що готують студентів до іспиту Cambridge English: Proficiency (оновлений). Комплекс, написаний досвідченими екзаменаторами, пропонує чіткі пояснення того, що місять три частини Proficiency Speaking test. Деталізований посібник та практичні вправи допомагають студентам розвинути свої навички говоріння так, щоб вони змогли впевнено їх продемонструвати під час іспиту.
Speaking Test Preparation Pack for Proficiency містить:

 • 10 практичних завдань з деталізованими поясненнями

 • Копіювальні Student Worksheets

 • Набір наочності для використання в класі, щоб зробити підготовку до іспиту більш реалістичною

 • DVD з записом студентів, що складають Proficiency Speaking Test, для того щоб Ваші студенти змогли побачити, що їм потрібно робити на іспиті

Артикул

Товар

Ціна
 

1

9781107616776

Speaking Test Preparation Pack for Proficiency Paperback with DVD

131,00

^ The TKT Course CLIL Module

Kay Bently

Курс з підготовки до тесту TKT, модуль CLIL

Курс створений для вчителів, які збираються складати Teaching Knowledge Test, модуль CLIL, або для тренерів, які готують до складання цього тесту. Ідеально підходить як вчителям англійської мови, так і вчителям інших предметів, які збираються викладати їх англійською мовою.

Посібник написаний визнаним експертом в області міжпредметних зв’язків у співпраці з екзаменаційним департаментом Кембриджського університету Cambridge English Language Assessment і охоплює всі чотири частини тесту: знання та принципи CLIL, планування уроку, проведення уроку, оцінювання.

В кінці посібника Ви знайдете практичний тест.


Артикул

Товар

Ціна
 

1

9780521157339

The TKT Course CLIL Module

93,00
Viewpoint

Michael McCarthy, Jeanne McCarten and Helen Sandiford

^ High Intermediate – Advanced

American English

Новий дворівневий курс для молоді та дорослих, розрахований на 90 – 120 годин класної роботи

Рекомендовано використовувати як продовження Touchstone.

Створений авторами всесвітньовідомого курсу Touchstone, Viewpoint спирається на чисельні дослідження Cambridge English Corpus – великої бази даних, що містить повсякденні розмови та тексти та демонструє, як носії мови насправді використовують англійську.

Viewpoint поєднує найкращі риси комунікативної методики, що вже себе зарекомендувала, і в той же час пропонує стимулюючі види діяльності, що були ретельно створені, для того, щоб покращити ефективність навчального процесу. Філософія Viewpoint спирається на те, що найкращий курс має відповідати наступному:

 1. ^ Курс, оснований на спілкуванні. Важливою навчальною метою кожного уроку є заохочення студентів до розмов один з одним. Особлива увага до усного спілкування дає можливість учням відразу застосовувати вивчене у розмовах з одногрупниками. На додаток, з метою досягнення ефективного спілкування, Viewpoint присвячує окремий урок кожного розділу навчанню комунікативних стратегій – Communication strategy.

 2. ^ Курс, що персоналізує навчальний досвід. Viewpoint пропонує захоплюючі види діяльності, що заохочують розповідати про своє власне життя, та висловлювати власні ідеї, оскільки теми відповідають інтересам та досвіду учнів. Студенти будуть зацікавлені у обговоренні таких тем як телебачення, музика, інтернет, спорт та життя відомих осіб.

 3. ^ Курс, що сприяє активному та індуктивному навчанню. Протягом всієї серії студенти виконують завдання, які активно залучають їх до навчального процесу. Їх також заохочують самостійно розібратися у значенні та вживанні граматичних конструкцій.

 4. ^ Курс, що визнає важливість повторення. Тим, хто вивчає іноземну мову, необхідне постійне повторення, і Viewpoint систематично повертається до засвоєного матеріалу у декількох секціях кожного розділу –Conversation Strategy, Reading and Listening, Vocabulary notebook, Checkpoint, а також у робочому зошиті.

 5. ^ Гнучкий курс для особливих груп. Viewpoint можна використовувати у групах з різною кількістю учасників. Вправи можна виконувати в парах, групах або цілим класом, залежно від вашої мети та побажань. Viewpoint також можна адаптувати відповідно до довжини курсу. Наприклад, для короткого курсу, Vocabulary notebook та Reading and Writing можна використовувати в якості домашнього завдання. Для довших курсів запропоновані додаткові вправи та інші види діяльності, які знаходяться в робочому зошиті та розміщені онлайн.

^ Структура курсу (книга для студента):

 • Чотири уроки на розворот в кожному розділі презентують граматику, лексику, розмовні стратегії та включають розвиток аудіювання, говоріння та читання.

 • Окремий урок присвячений розвитку письма та містить граматику для письма.

 • Сторінка Vocabulary notebook з практичними порадами допоможе студентам систематизувати нову лексику, закріпити вживання стійких словосполучень (collocations), та розвинути навички самостійно розширювати власний словниковий запас.

 • В кінці книги можна знайти дві додаткові сторінки з граматики, які містять додаткові інформацію та завдання з граматики до уроків А та В.

 • Також, в кінці підручника Ви знайдете секцію Speaking naturally, в якій відпрацьовуються елементи вимови, якими необхідно оволодіти у відповідному розділі.

Крім детального пояснення до кожного уроку, в ^ Книга для вчителя Ви знайдете:

 • Language notes, які не тільки дають огляд граматики та лексики, які презентуються та відпрацьовуються у відповідному розділі, але й включають примітки з Корпусу щодо частотності вживання граматичних форм, слів та виразів носіями мови.

 • Широкий вибір додаткових інтерактивних завдань, як для маленьких так і для великих груп.

 • Фотокопіювальний набір тестів, що включає тести (quizzes) загальні, на письмо та на говоріння з аудіоскриптами та ключами.

 • Аудіоскрипти до всіх аудіо матеріалів до книги для студента та до робочого зошита.

 • Відповіді до завдань у робочому зошиті.

 • Assessment Audio CD/CD-ROM з тестами в форматах Word та PDF, аудіо записами, відповідями та скриптами.

Аудіопрограма складається з Class Audio CD та додаткових записів, які можна скачати безкоштовно з http://www.cambridge.org/us/esl/viewpoint/audio/. З цього є сайту можна скачати аудіо записи до робочого зошита.

Вчителі можуть значно зекономити свій час використовуючи онлайн робочий зошит. Студенти виконують вправи онлайн, роботи перевіряються автоматично, а бачить результат не тільки всього класу, а кожного окремого студента.

Компоненти: книга для студента, робочий зошит, видання для вчителя з Assessment Audio CD/CD-ROM, онлайн робочий зошит, Classware.


Артикул

Товар

Ціна
 

1

9781107639881

Viewpoint 1 Class Audio CDs (4)

153,00
2

9780521131865

Viewpoint 1 SB

149,00
3

9781107601536

Viewpoint 1 Teacher's Edition with Assessment Audio CD/CD-ROM

257,00
4

9781107602779

Viewpoint 1 WB

83,00

  1   2

Схожі:

Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconЗібрання секції №800 від 09. 10. 2010
Андрущенко М. М. провела бесіду з жителями секції про правила внутрішнього розпорядку в гуртожитку, зокрема наголосила
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconНавчальна програма для системних сімейних психотерапевтів секції Системної Сімейної Терапії усп
Мати диплом про вищу гуманітарну освіту або в окремих виключних випадках дипломи інших установ ( такі випадки окремо розглядаются...
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconПрактикум за модульним принципом організації навчального процесу (Для денної форми навчання)
Практикум містить теми щодо проведення семінарських, практичних занять курсу «Цивільне право України. Загальна частина»; практичні...
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconТест фінансовий менеджмент це
Тест Система основних елементів, які регулюють процес розробки та реалізації управлінських рішень у сфері фінансів підприємств –...
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconПопередній тест тести Завдання з вибором однієї правильної відповіді
...
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconКнига також містить в собі основи православного віросповідання, викладеного...
Переклад вибраного тексту поданого в цій книзі, здійснено з книги виданої російською мовою Свято-Успенською Почаївською Лаврою «Как...
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconВступ
Під час цієї практики поглиблюються та закріплюються знання дисциплін професійної підготовки, збирається фактичний матеріал для виконання...
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconДу «Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського»...
Дайте по одній вірній відповіді на кожне тестове завдання у форматі «Крок-2» (додається)
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconТема 6: Вивчення міжособистісних стосунків молодших школярів з однокласниками,...
Тест-опитувальник батьківського ставлення розроблений А. Я. Варгою та В. В. Століним ( Рогов Е. И. Настольная книга практического...
Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції iconЗатверджую
Робоча програма містить характеристику тем для вивчення курсу «Регіональна економіка», наведено завдання для самостійної та індивідуальної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка