Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік
НазваДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік
Сторінка1/17
Дата конвертації08.03.2014
Розмір1.62 Mb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Інформатика > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


Додаток 1

Додаток 1до рішення виконавчого комітету

№ ___ від __.01.2014 року

Тростянецької міської ради


до рішення 35 сесії 6 скликання

Тростянецької міської ради

№ 99 від 06.08.2013 року


ДОВІДКА

про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік

Тростянецька міська рада та її виконавчий комітет, протягом 2013 року доклали максимум зусиль для того, аби територіальна громада міста Тростянець якнайменше відчула загострення негараздів, як політичних, так і економічних та соціальних. В умовах світової фінансової кризи, завдяки щоденній копіткій роботі по виконанню міського бюджету та плану соціально-економічного розвитку міста, протягом року наряду із забезпеченням необхідного рівня життєдіяльності міста, а саме: своєчасного надання житлово-комунальних послуг населення, впорядкуванням житлового фонду міської ради, належного утримання доріг та тротуарів, забезпечення належного санітарного стану та покращення благоустрою в місті, виплатою заробітної плати бюджетним організаціям, які утримує міська рада, тощо, у 2013 році міській раді вдалося багато зробити у напрямку культурного та соціального розвитку міста.

Надзвичайною подією у 2013 році стало відкриття 8 лютого Центру надання адміністративних послуг. Дана подія стала можливою завдяки фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» наданій Тростянцю через ГО «Спілка підприємців Тростянеччини», як одному із шести переможців конкурсу в рамках програми «Громадянське суспільство та належне врядування». З відкриттям ЦНАП всі спеціалісти міської ради надають адміністративні послуги у одному прозорому приміщенні, що позбавляє відвідувачів ходити по численних кабінетах, шукаючи необхідного спеціаліста. Здійснено технічне переоснащення робочих місць спеціалістів міської ради, які приймають у Центрі: кожне робоче місце обладнане сучасною комп’ютерною та організаційною технікою, яка поєднується єдиною локальною мережею, має вихід до всесвітньої мережі Інтернет. Все це дозволяє більш швидко та якісно обробляти заявки населення. Центр надання адміністративних послуг надає 47 видів послуг. До Центру на 01.01.2014 року надійшло - 7653 звернень, із них задоволено - 7578. Залишились на контролі - 60 звернень. Кількість відмов у наданні адміністративних послуг – 15.

Крім цього, в холі міської ради обладнана рецепція, так званий консультативний сектор, працівник якого зустрічає та інформує відвідувачів про спосіб вирішення питання і стан розгляду справи у міській раді, допомагає у заповненні необхідних заяв та формулярів. Також, мешканці можуть самостійно отримати інформацію про послуги міської ради та необхідні для їх отримання документи, як із інформаційного терміналу, який встановлений у холі міської ради, так і, перебуваючи вдома, із муніципальної інтернет-сторінки, де тепер є окремий розділ, присвячений діяльності ЦНАП. 
З 1 червня 2013 року у Тростянецькій міській раді впроваджено систему електронного документообігу. Підключено 24 робочих місця, що значно підвищить ефективність роботи. Для його реалізації було обрано українську компанію «ФОСС-Он-Лайн», яка більше 15 років діє на ринку інформаційних технологій України.

Дана система дозволить покращити роботу з документами та оптимізувати процес документообігу. Так, обробку вхідної та вихідної кореспонденції, виконання та контроль за протоколами, рішеннями міської ради та виконавчого комітету здійснюється у системі е-документообігу.

Знаменною подією стало те, що Тростянецький міський голова Юрій Бова та президент польської гміни Богухвала Вєслав Дронка 12 грудня 2013 року підписали Угоду про співпрацю між двома територіальними одиницями та їх громадами. Підписання даного документу є дуже важливою подією для міста. Адже угода передбачає співробітництво у практично всіх напрямках розвитку громад: обмін досвідом щодо ефективного муніципального управління, освіти, культури та туризму, молодіжній політиці, комунальному господарстві, тощо.

У 2013 році за результатами конкурсу, який проводився в Україні в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні», місто Тростянець посіло перше місце у номінації «Досвід залучення інвестицій і реалізації грантових програм» та третє місце у категорії «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади». 

Також, в результаті участі міського голови в конкурсі «Писанка від мера»

м. Тростянець отримало в подарунок тисячу кущів троянд. Відтепер наше місто стало більш квітучишим, зеленішим та комфортнішим.

Позитивним є те, що в листопаді місяці підписано угоду про співпрацю між міською радою, громадською організацією "Голос громади" та міжнародним фондом "Східна Європа" у впровадженні на території міста Тростянець пілотного проекту електронної участі громадськості у вирішенні міських проблем "Відкрите місто". Таким чином Тростянець став шостим містом в Україні та другим у Сумській області (м.Суми), що апробують більш сучасні електронні технології реагування міської влади, комунальних підприємств на проблеми, висвітлені на спеціальному порталі жителями міста. Від такої співпраці виграють всі, хоча для комунальних служб це буде додатковим навантаженням та своєрідним іспитом на оперативність та ефективність роботи. 

На виконання «Програми впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м. Тростянець» у 2013 році був виготовлений Генеральний план міста і поданий на отримання «Рецензії». На сьогодні Генеральний план вже проходить експертизу.

Також, у 2013 році завершено роботи по виготовленню нової нормативно-грошової оцінки земель міста Тростянець, (яка з 1998 року не переглядалась) і рішенням № 98 від 12.07.2013 року затверджено вказану документацію. Фактичні видатки на виготовлення нормативно-грошової оцінки земель склали 62,2 тис. грн.

На завершальному етапі виготовлення знаходиться проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Тростянець загальні заплановані видатки згідно договору з Сумським державним підприємством геодезії, картографії та кадастру ДП «Геодезкартографія» складали 29725,52 грн.

Наразі ДП «Геодезкартографія» проводиться уточнення площі земель міської ради на картографічних матеріалах з врахуванням погоджених до передачі земель сільських рад.

Як альтернатива у 2013 році був розроблений інвестиційний проект створення індустріального (промислового) парку «Тростянець». Даний парк буде розташований у безпосередній близькості до виробничих потужностей ПАТ «Крафт Фудз Україна» на землях Тростянецької міської ради, які мають цільове призначення земель промисловості, транспорту, зв‘язку, оборони та енергетики. Загалом для створення у місті промислового (індустріального) парку рішенням сесії Тростянецької міської ради №254 №255 та №256 від 14.11.2013 року були затверджені проекти землеустрою з відведення земельних ділянок для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд та іншої промислової інфраструктури індустріального (промислового) парку «Тростянець». Сумарна площа трьох земельних ділянок, відведених під створення такого парку, складає 41,55 га.

Важливою подією для комунального підприємства є придбання сучасної техніки вакуумно-підмітальної машини «Johnston CN200». Потужне, компактне, тихе авто створене для ефективного очищення брудних поверхонь в густонаселених районах, вузьких вуличок міста, алей, тротуарів або великих площ. «Johnston CN200» не просто «пилососить» опале листя та сміття, а й може у прямому сенсі мити асфальтовані доріжки, тротуари, площі та узбіччя доріг. Така функція особливо корисна влітку, адже має шанс у рази зменшити кількість пилюки в місті вздовж обочин міських доріг та на тротуарах.
В 2013 році розпочато будівництво водозабору та водогону в Нескучанському мікрорайоні. Це дуже важливе питання для міста, оскільки потрібно забезпечити водопостачання для 2500 людей, що мешкають у мікрорайоні «Чорногірія».

Також, продовжувався благоустрій міста. Побудовано і відремонтовано майже

2 км тротуарів, тисячі м.кв. покрівель багатоповерхівок, продовжувався ремонт доріг.

У липні місяці ПАТ «КФУ» подарувало місту сучасний тренажерний майданчик, який встановлено по вул. Шевченко та 2 майданчика для ДНЗ «Калинка» та ДНЗ «Білочка». Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Він розвиває почуття солідарності, товариства, дисципліни, шанування дотриманню правил, що, безсумнівно, впливає на якість життя.

Молодих людей, котрі займаються спортом, становиться дедалі більше. І це гарний показник.

З метою максимального задоволення потреби дітей в дошкільних закладах з 01.10.2013 відкрито додаткову групу в ДНЗ «Ромашка».

Багато міською радою було зроблено для розвитку культури в місті.

На високому рівні проводилися міські культурні заходи.

Так, в головному будинку Л. Кеніга відбулися вечора класичної музики

за участю лауреатів міжнародних конкурсів Олега Полянського, скрипачки Уй-Юн Хонг (Корея) та фортепіаніста Дениса Яворського.

18-19 травня 2013 року відбувся перший дводенний культурно–мистецький захід – фестиваль класичної музики «Чайковський Fest» за участі як лауреатів всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів, так і юних дарувань, учнів музичних шкіл з багатьох регіонів України, лауреатів VIІ відкритого фестивалю - конкурсу юних музикантів «Пролісок», що присвячений перебуванню П.І.Чайковського на Сумщині.

Четвертий рік поспіль Тростянеччина зібрала на унікальний фестиваль

«Стара фортеця. Подорож крізь століття» багатьох людей, які цікавляться історією, культурою, традиціями свої предків, усього українського народу.

15 та 16 червня середньовічна фортеця Круглий двір прийняла у свої стіни бійців та учасників турніру зі стрільби з лука, конкурсу костюмів з України, Росії, Молдови та Білорусії.

В липні місяці 2013 року відбулась унікальна подія на Сумщині – перший молодіжний музичний - фестиваль «Схід - рок», учасниками якого стало 19 музичних колективів серед яких, як молоді музиканти, так і зіркові виконавці. Хедлайнерами фестивалю стали Ляпис Трубецкой та С.К.А.Й.

На високоякісному рівні місто відзначило 353-річницю заснування м.Тростянець. В цей день було проведено низку святкових заходів, серед яких хотілося б відзначити конкурс серед рибалок на благодійно зарибленому озері в парку ім. Чайковського та дитячу інтерактивну розважальну програму «Тростянець - частина Європи».

Також, хочеться відзначити, що у 2013 році завдяки спільним зусиллям Тростянецької міської ради, її виконавчого комітету, міських комунальних служб, колективів підприємств у місті відбулися численні толоки, в результаті яких місто ставало світлішим, чистішим, благоустроєним, впорядковувалися наші міські парки, урочище «Нескучне».

Отже, можна зробити висновок, що Тростянецькою міською радою та її виконавчим комітетом була проведена велика та копітка робота по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста Тростянець за 2013 рік.
^ Проведення сесій міської ради та засідань виконавчого комітету

Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому. Міська рада та міськвиконком працювали згідно із затвердженими планами роботи на 2013 рік.

Так, за 2013 рік було проведено 15 сесій міської ради та 17 пленарних засідань, прийнято 392 рішення.

Проведенню сесій міської ради передують засідання депутатських постійних комісій, які проводилися згідно планів роботи комісій.

За 12 місяців 2013 року проведено 50 засідань постійних комісій міської ради, із них:

Земельної - 5

Гуманітарної - 7

Бюджетної - 20

Комунальної - 8

Мандатної - 10

Засідання виконавчого комітету Тростянецької міської ради проводилися щомісячно, згідно Регламенту роботи виконкому та плану його роботи на 2013 рік.

За звітний період було проведено 23 чергових та позачергових засідань виконкому, прийнято 507 рішень виконавчого комітету, із них в основному: надання матеріальної допомоги громадянам міста на поховання, надання матеріальної допомоги громадянам міста, затвердження тарифів, затвердження графіків роботи та інші.

На виконання плану соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік було видано 150 розпоряджень міського голови з основної діяльності апарату міської ради. Також, міським головою проведено 23 нарад із працівниками апарату міської ради, 32 - із керівниками підвідомчих підприємств, 39 - інших наради проведено міським головою із приватними підприємцями, керівниками підприємств міста, представниками районних служб, тощо.


^ Проведення Громадських слухань та звіту міського голови

Ефективність діяльності органів місцевої влади значною мірою залежить від конструктивної її співпраці із громадськістю. Таке партнерство й забезпечення участі широких верств населення в процесі прийняття управлінських рішень є однією із основних передумов досягнення сталого розвитку територіальної громади. Особлива роль у цьому процесі належить громадським організаціям, головам вуличних комітетів, окремим соціальним групам населення міста. Тому, з метою активізації територіальної громади міста в процесі управління територією, проводяться Громадські слухання, звіти міського голови перед громадою.

^ Так, 02.03.2013 року відбувся Звіт міського голови Бови Ю.А. перед громадою міста Тростянець «Про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату Тростянецької міської ради та комунальних підприємств по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2012 рік».

30.05.2013 року проведені громадські слухання щодо обговорення проекту Генерального плану міста Тростянець Сумської області.
^ Органи самоорганізації населення.

Діяльність голів вуличних комітетів

Голови вуличних комітетів – представники територіальної громади, один із основних механізмів місцевої демократії, одна із основ місцевого самоврядування.

У місті Тростянець станом на 01.01.2014 року головами вуличних та квартальних комітетів працює 201 особа. Міськвиконком працює із ними із різних питань у тісній взаємодії.

За 2013 рік головами вуличних комітетів видано 297 довідок, а саме: 129 довідок про наявність у громадян міста пічного опалення з метою отримання субсидії на тверде паливо, 26 - про наявність особистого підсобного господарства, 142 довідки - з місця проживання.

З метою профілактики та запобігання проявам злочинності на території міста протягом 2013 року головами вуличних комітетів міста та депутатами міської ради було видано 247 характеристик громадянам міста для подання до органів суду, міліції, кримінально-виконавчої служби, а також до райвійськкомату, характеристик для вступу до вузів, які були завірені секретарем міської ради та керуючою справами виконкому.
^ Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

На виконання пріоритетного напрямку у розвитку житлово-комунального господарства міста Тростянецькою міською радою ведеться відповідна робота по удосконаленню та підвищенню якості обслуговування житлового фонду, розроблено заходи, що передбачали додаткове створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

На даний час створено і діє 5 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (1 об’єднання створено протягом 2013 року):

1. 90-квартирний будинок по вул. Л.Татаренка, 77 «Тростянчанка» - із 2002 року.

2. 90-квартирний будинок по вул. Відродження, 2а «Єдність» - із 2002 року.

3. 90-квартирний будинок по вул. Відродження, 5 «Колос» - із 2002 року.

4. 24-квартирний будинок по вул. Б. Хмельницького, 24 «Дружба-2» - із 2007 року.

5. 9-квартирні будинки по вул. Трикутна, 13, 15, «Трикутник» - із 16 травня 2013 року.

Питання про роботу ОСББ за 2012 рік розглядалося на засіданні виконавчого комітету 17 квітня 2013 року.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17

Схожі:

Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconДо виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради заява
Громадська організація «Дніпропетровська міська федерація спортивного туризму», що легалізована шляхом повідомлення рішенням виконкому...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік icon10 березня (субота) 2012 року. Місце проведення
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconРішення виконавчого комітету Артемівської міської ради від 14. 12....
Закону України від 21. 05. 97 №280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Положенням про порядок...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconПоложення про проведення третього міського відкритого хореографічного...
Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради, Центр дитячо-юнацької творчості, в рамках проекту «Ласкаво просимо в...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconОголошення виконавчого комітету Тернопільської міської ради про намір...
Тернопільської міської ради про намір передати в оренду майно комунальної власності
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста за 2013 рік iconПоложення про департамент культури виконавчого органу київської міської...
Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Основ законодавства України про культуру, рішення Київської...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка