Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення»
НазваАнастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення»
Сторінка1/9
Дата конвертації19.06.2013
Розмір0.96 Mb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Інформатика > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
Брошура Анастасії Нових
«Передбачення майбутнього і правда про минуле та сьогодення»

Передмова
Останні події у світі - світова економічна криза та геополітичні зміни - змушують кожну людину задуматися про причину їх виникнення. Складаючи з окремих фрагментів новин загальну мозаїку того, що відбувається навколо, можна прийти до висновку, що за усіма цими негараздами, різкими змінами, котрі вриваються зараз у життя практично кожної людини, стоять конкретні люди, які володіють більшою частиною світового капіталу, імена яких не афішуються. Проте саме вони є «ляльководами» світових мільярдерів. Саме вони вирішили спровокувати у світі дії, cпрямовані на знищення більшої частини населення земної кулі у важкий для людства період глобальної зміни клімату на Землі.
Що це за сили, плани їхньої діяльності, а також історія існування, їхні методи і прийоми управління масами людей - ця інформація доступно викладена у книгах Анастасії Нових. Художній стиль даних книг дозволяє розумним людям усвідомити більше, ніж сказано, глобально побачити і співставити розрізнену інформацію, знайти ключ вирішення, співставляючи з тим, що відбувається навколо і доповнюючи новими відомостями. «Світова еліта» - це лише нікчемна групка людей у порівнянні з усім людством. Вони можуть лише планувати. Проте втілення їхніх планів у життя залежить суто від мас людей, від особистого вибору кожної людини. А вибір здійснюється на основі цільної інформації. Майбутнє зараз в руках кожної людини!


^ Таємний Світовий Уряд – Архонти
Уривки з книги Анастасії Нових «Сенсей-III. Одвічний Шамбали»
Хто такі Архонти?
- ...Що стосується самої еліти, то ви даремно вважаєте, що її можна знести ураганом революції, - поблажливо усміхнувся Аріман. - Найчастіше вона сама є замовником тієї самої революції, хвиля якої змітає лише невгодних для еліти маріонеток, щоб поставити нових на їхнє місце. Але, мабуть, щоб ви глибше зрозуміли питання про еліту світу, я вам розповім її передісторію.

Їхні предки, власне кажучи, були індивідами, які намагалися зберегти знання попередньої цивілізації, у тому числі й так звані надздібності. Але передавали ці знання тільки у спадщину, у крайніх випадках знаходили собі наступників. Тобто практично вони зберігали і вдосконалювали ці знання, з покоління в покоління тримаючи їх у секреті від людей. А коли людство значно збільшилося в чисельності і почали зароджуватися основи суспільно-економічної формації, стали з'являтися й лідери-вожді. Однак за їхньою видимою владою фактично стояли «володарі знань» або, як вони любили себе іменувати, «обранці богів та духів», які не просто консультували вождів, а по суті вміло керували ними, примушуючи їх виконувати свої веління. Цю групу особливих людей називали по-різному: шамани, знахарі, чаклуни, жерці і так далі. Але насправді їхнє істинне найменування - Архонти.

З грецької мови це перекладається як «начальники», «правителі». Але якщо копнути глибше в історію, то відкривається істинний сенс даного слова, що означає «правителі світу». Тобто, практично Архонти виділили себе в особливу касту посередників між людьми та вищими силами, пізніше названих богами. Вождь племені, який був публічною людиною і відповідав за своє плем'я, перебував під владою Архонта. Архонт, фактично реально керуючи плем'ям через вождя, завжди залишався при цьому у тіні. Ця скритність давала великі можливості для реальної маніпуляції людьми. І якщо лідери-вожді часто обиралися плем'ям, то Архонт передавав своє «магічне мистецтво» реальної влади тільки своєму наступнику. Тобто, виділялася особлива каста, в руках якої була зосереджена фактична влада. І чим більше вона зміцнювала свою владу, тим більше змушувала працювати на себе інших членів суспільства. Варто сказати, що саме цей кістяк пізніше й узурпував основні знання, підпорядковуючи тим самим собі інших людей. Це і є перша еліта цієї цивілізації.

- А багато їх тоді було? - поцікавився Костик.

- Ні. Їхня кількість постійна. І тоді, й зараз - дванадцять чоловік плюс один Верховний Архонт, який очолював їх.

- А чому саме дванадцять?

- Тому що ця цивілізація бере початок з дванадцяти сімей людських. Сучасні Архонти є прямими нащадками перших дванадцяти Архонтів. Так ось, із збільшенням чисельності людства Архонти продовжували вдосконалюватися в мистецтві управління та маніпулювання людьми. Як то кажуть, мало людей - мало начальників. Багато людей - багато начальників. Вони створили так звану штучну еліту, розставивши по світу своїх маріонеток, які управляли цілими народами. Більше того, саме вони розробили й впровадили одну з цікавих форм правління і маніпулювання свідомістю людей - релігію. Цю штучно створену форму перетворення суспільної свідомості Архонти заснували на двох найсильніших стимулах людини - вірі та страху. Додали туди кілька крапель істинних знань, оформивши їх належним чином для більшого раболіпства натовпу і увічнили цю залежність через монополізацію духовної культури...

Наприклад, візьміть відому вам Біблію, яку зараз півсвіту шанує як священну книгу. Ким складався Старий Заповіт? Жерцями, тобто слугами Архонтів. А ким складений Новий заповіт? Маріонетками Архонтів…

- Виходить, ці Архонти стоять на чолі світових релігій?

- Фактично, за владою - так. А якщо точніше, то на чолі світових релігій були й будуть знаходитися їхні ставленики. На чолі великої політики та бізнесу - їхні маріонетки. Та й усі ті люди, які вершили долю світу, наприклад такі, як Олександр Македонський, Чингісхан, Тамерлан, Наполеон, Сталін, Гітлер та інші, були всього лише фігурами на їхній шаховій дошці, якими вони розігрували чергові свої мудровані партії...

- Зачекайте, зачекайте, - заблагав зовсім розгублений Стас. - Які ставленики?! А як же Ісус, Будда, Магомет? Ці люди несли свободу людям. Вони не могли бути поплічниками цих жерців...

Аріман навіть не дав йому договорити, обірвавши його мову владним, гордовитим тоном:

- Ну і де їхня свобода?! - і зробивши багатозначну паузу, знову вимогливо запитав:

- Де?! Так, були такі, котрі спробували чомусь навчити, дати людям знання. Навіть більше того, в людських руках був сам Грааль - це найвища влада! І що? Чим це все закінчилося? Черговою перемогою Архонтів і створенням нових релігій на базі втрачених Вчень! А все чому? Тому що людям лінь перетворювати себе. Тому що люди вже звикли до стадного способу життя, звикли до рабського типу мислення. Вони увесь час чекають, щоб ними керували. Архонти настільки постаралися, що людям вже подобається бути дебілами, подобається бути тупими і чекати розжованих роз'яснень від їхніх маніпуляторів. Їм простіше жити в стаді, ніж стати вільною людиною. Вони самі себе прирікають на довічне рабство, то нехай залишаються рабами, якщо вони цього так хочуть. Зрештою, це їхній вибір. Кожен вирішує сам за себе.
***
- …Ви подивіться як влаштований світ, - продовжив Аріман. - Ним керує лише невелика група людей, сильних світу цього, на яких працюють мільярди людей. Ви думаєте, вони вірять тому, що показують по телебаченню і пишуть газети? Ні, звичайно, тому що вони самі є творцями тих подій, які ви бачите, адже здійснюється це все за їхнім сценарієм, щоб тримати в постійному страху і раболіпстві своїх підлеглих, тобто вас. А телебачення і преса є всього лише глашатаями їхніх «царських указів». Хочуть раби свободи і демократії, буде їм свобода і демократія, причому в такому вигляді, в якому рабам і не снилося. Глашатаї так розіграють фарс, що людина потім не те що не захоче цієї свободи, а буде кайдани свої цілувати, аби все залишалося хоча б так, як було раніше. Знаєте, як у тому анекдоті, щоб людину зробити щасливою, у неї треба спочатку все відібрати, а потім повернути хоча б половину. За великим рахунком, усі війни, революції, боротьба за свободу, за демократію - все це брехня, красиві казки, складені сильними світу цього, в які раби зобов'язані вірити. Насправді ж за усіма цими подіями стоять всього лише гроші, великі гроші.

Хочуть раби відчути свою національну гідність, будь ласка, глашатаї тут як тут. Хочуть відчути азарт скандалів, публічних викриттів - будь ласка, на будь-який смак. Адже люди нікчемні в своїх повсякденних бажаннях. Ніщо у них не викликає більшої цікавості, ніж чиясь трагедія. Сильні світу цього створять для вас будь-яку виставу, все, що завгодно, тільки будь рабом, будь у натовпі, будь як усі і думай як усі. Їх мало, але вони вміють керувати. А раби вони і є раби. Зародження раболіпства передається з покоління в покоління і мало кому вдається вирватися з цього порочного кола. Тому завжди були і будуть касти правителів і натовп рабів... Оскільки сьогодні усім світом правлять гроші.

Причому рабам штучно прищеплюється не тільки бідність, але, як я вже говорив, і страх, на якому розумні люди заробляють мільярди. Я вам наведу простий приклад, як світові провідні фармацевтичні компанії заробляють колосальні кошти на свідомості рабів. Вони всього лише створюють світовий ажіотажик навколо якоїсь хвороби. І все. Це і є їхнє те саме первинне капіталовкладення, яке потім окупається прибутком у сто разів.
***
- ...Наприклад, вони створили проблему СНІДу і забезпечили себе стабільним фінансовим доходом від продажу дорогих ліків, які за великим рахунком, для хворого не вирішують цю проблему, - сказав Аріман. - Досить їм було оголосити на весь світ про можливу загрозу від епідемії туберкульозу, як вони ж заробили на цьому солідні гроші. Я не здивуюся, якщо вони вигадають (коли у них закінчаться стандартні ідеї) який-небудь мутований вірус грипу, що передається людині від тварин або птахів.

- Та як вони можуть його вигадати, якщо такий вірус, можливо, у природі й не існує? - шоковано запитав Стас.

- Ось бачите, навіть ви говорите «можливо». А невпевненість - ознака рабської психології. А якщо до сказаної інформації додати куплену думку кількох вчених провідних світових лабораторій з вірусології, ви безперечно повірите в цю інформацію. А їм головне, щоб ви повірили, тоді страх і рефлекс вашого самозахисту зробить набагато більше, ніж усі разом узяті типові реклами медикаментів. А за вірус ви не хвилюйтеся. Якщо холостий гарматний постріл не вразить і не пройме натовп, його замінять бойовим зарядом. Так що, якщо природа-мати не створить такого вірусу, люди їй допоможуть. І все заради того, щоб заробити мільярди на тій же вакцині проти цього вірусу.

А взагалі ці хлопці молодці! Я захоплююся їхніми геніальними розробками реклами та організацією припливу солідного капіталу. І головне ж, усе відносно чесно - ви дбаєте про своє здоров'я, вони піклуються про свої гаманці. Причому, виліковуючи одне захворювання їхніми препаратами, ви натомість отримуєте безкоштовно три нові захворювання. У результаті стаєте їхніми заручниками, вічними спонсорами. Хіба це не геніальна ідея постійного поповнення капіталу за рахунок вашого страху, вразливості і раболіпства?! Це великий бізнес. А великий бізнес - це влада. Усі вільні люди прагнуть керувати кимось, щоб не стати самому тим кимось, ким керують.
***

…Те, що широко поширюється серед мас, далеко не завжди відповідає істині, - підкреслив Аріман. - Оскільки для еліти людства, яка і оплачує весь цей процес створення міфів, маси - це раби. Якби людям відкривали реальні історичні факти, наприклад, про життя і вчення Ісуса, Будди і їм подібним, зруйнувалася б могутня влада тих, хто тримає ці факти в таємниці...
***
- ...А якщо взяти в більшому масштабі, наприклад, держави? Люди заради влади йдуть по головах, йдуть на все, аби досягти своєї мети, - повчально говорив Аріман. - Ви думаєте, для чого їм потрібна ця влада? Щоб задовольняти потреби народу?! Звичайно ні! Вони стараються виключно заради себе, для задоволення своєї манії величі і збільшення власного капіталу. Вони чудово розуміють, що самі є всього лише маріонетками сильних світу цього, тому ловлять момент і рвуть від влади все, що можуть урвати. Багато простолюдинів підносять їх до ідеалу людинолюбства. А насправді це такі ж люди, як і всі, нічим не кращі. Різниця між вами і ними лише у тому, що вони хитріші, спритніші й впевненіші у собі. Чекати від них милостині безглуздо. Вони її можуть дати лише тоді, коли це вигідно в першу чергу їм. І то кидають її народу, як кістку голодній собаці, щоб у неї слинки текли при погляді на «щедрого господаря».
***
- ...Але більшість реальних війн траплялись саме через конкуренцію серйозних людей, - зазначив Аріман. - А всі інші причини війн, які потім пояснювалися широкому загалу, тобто раболіпному натовпу, - це всього лише казки для стада, щоб розбудити в ньому дух націоналізму, потішити манію величі за їхнього пастуха, а заодно відволікти стадо від насущних проблем. Не більше того.

- Хіба народ - це стадо? - заперечив Володя.- Це ж люди.

- Звичайно, люди, але це дурні люди. Це раби, якими керували розумні люди і будуть керувати, яким би гарним словом це управління не називалося. Бо людина в натовпі - це вже не індивідуальність, це всього лише частина натовпу. У масі вона не здатна мислити самостійно, реально оцінювати ситуацію і «факти», котрі щедро розсипаються оратором. Тому що людина у натовпі бачить тисячі таких же, як вона, і надихається цим єднанням, величезною силою. Це насправді велика сила, але не цієї людини і не кожної окремої з тієї маси тіл. Це сила оратора! Саме він перетворює її і направляє в потрібне русло. І цією ж силою він відбиває у свідомості кожного ті установки, які ретельно закамуфльовані високопарними словами. Тобто, оратор просто використовує механізми сугестії. Не більше того. Тому, як не крути, стадо воно і є стадо, яке з блекотінням ведеться на поводу у досвідченого пастуха. Правда, зараз управління стадом називають більш красивими словами, але зміст від цього не змінюється. Я чудово розумію, молоді люди, що мало приємного у цих словах, але це правда. А правда завжди має гіркий присмак. Я вам просто відкриваю очі на світ, такий, яким він є.

Це, молоді люди, життя, в якому, за великим рахунком, ніхто нікому не потрібен і ніхто просто так нічого не робить. Погляньте, наприклад, як проходять політичні вибори, візьміть будь-яку країну. Золоті гори людям обіцяють. А після виборів? На стаді баранів і ослів політик доїжджає до власного раю, а потім зачинює перед ними свої ворота. Народ як жив у злиднях, так і залишається у них жити. Адже про кого обраний політик дбає в першу чергу? Спочатку про себе, про свої доходи. Потім про свою сім’ю. А потім про власну свиту, щоб та цілувала ручки свого господаря і не забувала його «благодіяння». А до народу справи нікому немає і не буде. Тому що народ, за великим рахунком, нікому не потрібний. Ще тримається на ногах, може працювати і добре. Куди він дінеться, побурчить, пообурюється та й виживе як-небудь. Адже це робоча худоба, яка живе у стайні, харчується відходами та працює з ранку до вечора. Для того вона й існує, щоб приносити прибуток еліті та розмножуватися, даруючи своїм господарям приплив свіжої робочої сили у вигляді нових рабів. Я розумію, це неприємно чути. Але подивіться навколо. Це і є реальність. Ви згадаєте мої слова ще не раз, тому що це правда життя!

Ви думаєте, щось змінилося з часів рабовласників?! Та нічого подібного. Змінилися лише методи впливу на рабів, але аж ніяк не самі люди. Змінилася форма управління рабами, але рабство ніхто не відміняв! Ви подивіться на сьогоднішній світ, як правляча еліта експлуатує натовп, використовуючи його для власного збагачення. Вона ж просто нав'язує народам вигідні їй концепції, вона формує смаки і поведінку мас, спеціально контролює і стандартизує людину.
^ Як еліта може мені що-небудь нав’язувати?
- ... Як еліта може мені щось нав'язувати, якщо я сам по собі? Я ж сам вирішую, як мені жити, - здивувався Стас.

Аріман посміхнувся.

- Це ви, хлопче, так вважаєте, оскільки не займалися серйозним аналізом свого життя, тим, як ви живете і що змушує вас приймати різні рішення у житті. Насправді, ви навіть не помічаєте, що вашим життям, вашим смаком, сприйняттям, вашим вибором вміло керують і маніпулюють. Тому що еліті необхідні раби, а не вільні люди! Просто у вашому сприйнятті, щоб вами керувати, потрібен як мінімум якийсь наглядач з нагайкою, що стояв би над вами. Це забобони. У сучасному світі з його новітніми технологіями все набагато простіше й ефективніше. Еліта вміло створила з вашої свідомості того самого наглядача, який вказує вам, як треба жити, кому і чому віддавати перевагу у своєму житті. І зробила вона це за допомогою стародавнього способу впливу на людину - те, що зараз називають рекламою.

- А чому це реклама стародавній спосіб? Вона ж тільки віднедавна з'явилася на телеекрані, - здивовано промовив Руслан.

- Це вам так здається. Насправді це явище існує стільки ж, скільки й людина розумна, - з посмішкою пояснив Аріман. - Нинішнє ж слово «реклама» має походження від старолатинського reclamare, що означає «проголошувати», «вимагати», «викрикувати». І раніше нею активно користувалися і в письмовому вигляді, і особливо в усному при оприлюдненні бажаної інформації за допомогою спеціальних людей - базарних зазивак, глашатаїв, речників і так далі. Це старовинний спосіб впливу на людину. І грунтується він на непорушній психологічній особливості людини вірити саме в те, у що їй хотілося б вірити, видавати бажане за дійсне. Розумна реклама всього лише оживляє в людині «дрімаючу» потребу. Вона заражає і змушує її наслідувати.

- «Дрімаючу потребу»? - перепитав Юра.

- А що це означає?

Аріман одразу ж пояснив.

- Наприклад, ти відчуваєш невпевненість у собі, занижуєш самооцінку і в той же час намагаєшся придушити ці почуття. Але вони ж нікуди не поділися. Вони просто «дрімають» у твоїй підсвідомості, очікуючи позитивного вирішення цієї особистої емоційної проблеми або цілого комплексу психологічних проблем. І тут постає перед тобою реклама, яка переконує тебе, що саме рекламоване дасть тобі те, про що ти мріяв. Причому все це виглядає в оптимістичному світлі, що звичайно ж підніме тобі настрій, оскільки підсвідомо буде йти стимуляція твоєї «дрімаючої» нереалізованої потреби. В результаті ти вже, як собака Павлова при знайомому дзвінку, будеш бризкати слиною, бажаючи придбати підсунуту тобі камуфляжну «цукрову кісточку».

Реклама використовує широкий спектр спеціальних технологій для емоційного впливу на споживача. Вона апелює до твоїх природних бажань. Приміром бути здоровим, мати успіх, багатство, щастя, виглядати красиво; до твого марнославства, власної значущості, манії величі; до прагнення підвищити свій соціальний статус і так далі. Тобто, по суті люди стадом йдуть на поводу у штучно сформованих у них бажань, навіть не здогадуючись, що це і є той самий батіг, яким вміло користується еліта.

Прокиньтесь і подивіться навколо! Адже по суті все, що ви вважаєте непорушним, насправді вигадують люди, такі ж, як і ви. Просто вони трохи самовпевненіші і напористіші. Хто пише закони, за якими живе суспільство? Люди. Хто задає тон моді? Люди. Хто визначає ідеали? Знову ті ж, хто майстерно вміє нав'язати свою думку масам. Розумні люди створюють ідолів, кумирів, героїв для цілих народів. І це було завжди, від первісного суспільства до сьогодення, і в усьому: від уподобань у їжі, товарах до образотворчого мистецтва. Ось візьміть, наприклад, картини того ж Пікассо. Та я ногою краще намалюю. А його роботи підносять масам у хвалебних одах як майстра загострено-виразних творів у дусі неокласицизму, фундатора кубізму, картини якого мають ну дуже велике суспільне значення. Або візьміть «Чорний квадрат» Малевича. Мужик не в настрої був, так, від нудьги полотно чорною фарбою замазав. А люди цим забрудненим полотном захоплюються, знаходять у ньому глибоку філософію. І будуть її знаходити, і будуть вірити в те, що їм проголошують! Бо це пропущено через механізми психологічного управління масами.

Або візьміть Джона Рокфеллера-старшого. Цей чоловік став легендою, його ім'я знає увесь світ. Причому ще за життя його образ перетворився на такого собі добродушного дідка, що цілі мільйони витрачав на доброчинність, роздавав гостинці дітям. Хоча насправді створення його ідеального образу - це була всього лише вміла гра слів, що формує «громадську думку» для наївної публіки. Джон був такий скупий, яких ще треба пошукати. Про яку благодійність тут можна вести мову? Запам'ятайте, молоді люди, одну просту істину: серйозні бізнесмени ніколи не викидають гроші на благодійність даремно. Вони будуть витрачати гроші на цей проект лише у тому випадку, якщо їм це вигідно, якщо вони побачать у цій акції рекламу своєму бізнесу, своєму іміджу, своєму престижу в суспільстві. Або ж будуть бачити в ньому ще один спритний трюк з відмиванням брудних грошей. Але просто так ніхто навіть і пальцем не ворухне. Так ось, Джон Рокфеллер вчинив дуже мудро. Щоб не витрачати капітали на рекламу свого іміджу через «дорогу» для нього благодійність, він вчинив набагато краще. У 1903 році Рокфеллер найняв собі молодого репортера Айві Лі і зробив його особистим «радником» сім'ї, добре оплативши його послуги. І цей репортерчик просто перевернув суспільну думку, створивши в публікаціях з скнари Джона позитивний образ великого благодійника свого часу, котрий турбується про людей. Тому не вірте всьому тому, що ви чуєте і бачите. Цей світ - суцільне лицедійство!
***
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Схожі:

Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconЦе наука про минуле людського суспільства І про його сьогодення,...
Джерела історії України: писемні, речові, лінгвістичні, інші (етнографічні, фольклорні)
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconІмені короля данила галицького
Лекція Еволюція розуміння І передбачення майбутнього організацій. Передумови
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconСучасний стан Збройних Сил України
Збройних Сил України була визнана такою, що найбільшою мірою відповідає вимогам сьогодення. Побудова нової моделі української армії...
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» icon*Кроманьйонець
Наука про минуле, що займається вивченням матеріальних предметів (артефактів) діяльності людини
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconРецензія на новелу «Візити до…» Анастасії Шевчук
Але тут я зустрілася з чимось набагато складнішим і… глибшим, ніж просто нарис чи банальне оповідання. «Візити до…» це не тільки...
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconЕкскурсія Військове минуле Львова
Ви дізнаєтеся, які таємниці приховують вузенькі львівські вулички, послухайте історії та легенди про будівлі та їх мешканців, про...
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconРадою Закону «Про правонаступництво України»
України, ухваленим після 24 серпня 1991 р.; найвищим органом влади є Верховна Рада, яка мала діяти в існуючому депутатському складі...
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconВирвана територія кружляла у космосі в обіймах абсолютної ночі, немов...
Минулого не повинно бути занадто багато, бо тоді воно створить наше майбутнє. Минуле – це рабство. Часто воно стискає горлянки людям,...
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» iconПрограма партії «Україна Майбутнього» зміст
«Україна Майбутнього» це перша в українській історії партія гуманістичної спрямованості, головною цінністю якої є свобода людини....
Анастасії Нових «Передбачення майбутнього І правда про минуле та сьогодення» icon1 Петро, апостол Ісуса Помазаника,- тимчасовим мешканцям, розпорошеним...
Петро, апостол Ісуса Помазаника,— тимчасовим мешканцям, розпорошеним у Понті, Галатії, Кападокії, Азії та Віфінії, обраним 2 через...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка