Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Скачати 52.53 Kb.
НазваПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Дата конвертації07.11.2013
Розмір52.53 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Хімія > Документы
ПРОПОЗИЦІЇ

щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин

24 вересня 2013

 1. Партія «УДАР» застерігає владу від «запаморочення від успіхів».

Представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв заявив, що нині спостерігається достатній прогрес щодо всіх індикаторів, встановлених ЄС для України для підписання Угоди про асоціацію.

Тези для коментування:

 • Партія «УДАР Віталія Кличка» вітає будь-які позитивні зміни, які відбуваються в нашій країні на шляху європейської інтеграції.

 • Водночас, не слід плутати дипломатичні намагання Європи стимулювати чинну владу до змін з реальною ситуацією.

 • Слід пам’ятати, що підписання Угоди про асоціацію з Україною (в разі якщо воно відбудеться), стане не стільки визнанням успіхів чинної влади на шляху євроінтеграції, скільки авансом українському народу за послідовну підтримку європейських цінностей.

 • Тому «запаморочення від успіхів» у влади буде найгіршим варіантом розвитку ситуації.

 • Нагадаємо, що попри гучні заяви про прогрес України в багатьох сферах, Україна залишається одним з європейських аутсайдерів за рівнем економічних і політичних свобод.

  • У рейтингу корумпованості Україна перебуває на 144-му місці зі 174.

  • За «Індексом економічної свободи», Україна – на останньому місці з-поміж 43 країн Європи. Країна отримала 163-є місце з оцінених 179 країн.

  • За «Індексом легкості ведення бізнесу» Україна також поза межами першої сотні. Експерти Всесвітнього банку розмістили Україну на 137-й позиції зі 185. Поряд з Україною в рейтингу опинилися: Лесото, Західний берег Йордану, Танзанія, Еквадор, Сьєрра-Леоне, Таджикистан.

  • За «Індексом інвестиційної привабливості» Європейської Бізнес Асоціації, Україна отримала рекордно низьку оцінку, яка становить 1,8 бала з можливих 5. "Більшість експертів схиляються до негативних оцінок. Негативна політика уряду, постійний тиск з боку державних органів, податковий та митний тиск є найвагомішими негативними змінами за останній час", – йдеться у звіті ЄБА.

 • «УДАР» переконаний: підписання Угоди про асоціацію має стати відправним пунктом серйозних політичних та економічних реформ відповідно до європейських стандартів. 1. Замість погроз Україні Росія повинна переформатувати Митний союз, щоб він був привабливим для співпраці з сусідами

Тези для коментування:

 • Президент Росії, Прем’єр-міністр Росії, Державна дума Росії інформаційною кампанією проти підписання Україною асоціації з ЄС, фактично, камуфлюють провал проекту Митного союзу.

 • З 2010-2011 років, коли запрацювали угоди по Митному союзу Росії, Білорусі, Казахстану, до сьогодні ця інтеграційна модель не дала суттєвих результатів.

 • Динаміка товарообороту між Казахстаном і Росією на сьогодні майже завмерла.

  • Якщо у 2011 р. товарооборот між цими двома державами складав 22,33 млрд. дол. США, то у 2012 р. цей показник – 23,859 млрд. дол. США. Ця динаміка товарообороту Росії і Казахстану значно менша, аніж тоді, коли не функціонував Митний союз.

  • І це у той час, як у 2012 р. товарооборот Казахстану з Китаєм без жодних митних союзів зріс на 12,5% у порівнянні з минулим роком і склав 24 млрд. дол. США.

 • Насправді Митний союз є інструментом обслуговування інтересів російського виробника, а не економічний простір з режимом вільної конкуренції. Єдиний митний тариф сформований виключно в інтересах Росії.

  • Як приклад: за останній рік експорт з Казахстану до Росії впав на 3,6% у порівнянні з минулим роком, а імпорт з Росії в Казахстан навпаки зріс – на 11,6% (у порівнянні з минулим роком).

 • Замість антиєвропейської риторики і залякування України «після асоціації з ЄС» Росія має думати про зміну формату Митного союзу, щоб ця регіональна організація стала привабливою для сусідів. 1. ^ Азаров вважає, що Україні не загрожує дефолт.

Микола Азаров в інтерв'ю телеканалу "Росія 24": "Що найдивніше: внутрішні експерти ці ризики не перебільшують і вважають їх мінімальними. Зате зовнішні, особливо останнім часом російські так звані експерти активізувалися. І мені кілька таких висловлювань на стіл (поклали - ред.), що Україні загрожує дефолт, ослаблення (національної валюти). Я можу трошки засмутити цих російських експертів: нічого не обвалиться".

Тези для коментування:

 • Висловлювання М.Азарова є цілком зрозумілими, однак ситуація в країні не така вже й гарна.

  • До таких висновків прийшли аналітики рейтингового агентства Moody`s, знизивши суверенний рейтинг України до рівня Саа1.

  • До стандартних проблем - низького рівня золотовалютних резервів НБУ і відсутності прогресу в переговорах з МВФ додалася загроза зниження експорту внаслідок торгових воєн з Росією. Експерти визнають - ситуація із залученням фінансування стає все більш складною.

 • В Україні спостерігається негативна економічна ситуація, яка лише поглиблює кризу в країні і може вивести країну на межу дефолту. Так:

  • За другий квартал 2013 року падіння обсягу ВВП (порівняно з аналогічним періодом 2012 року, у порівняльних цінах) становило 1,3%. У першому кварталі – 1,1%.

  • Падіння промисловості набирає критичних обертів. Падіння обсягів по різним галузям у січні-липні 2013 року порівняно з січнем-липнем 2012 року становило:

   • виробництво промислової продукції   5,3%,

   • виробництво промислової продукції на підприємствах переробної промисловості   7,5%,

   • виробництво хімічних речовин і хімічної продукції   18,9%,

   • машинобудування   13,3%.

   • металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин та устаткування   6,3%,

   • виробництво хімічних речовин і хімічної продукції   18,9%.

  • Падіння капітальних інвестицій за січень-червень 2013 року становило 14,6% порівняно з аналогічним періодом 2012 року.

   • За показниками ВВП, промислового виробництва та інвестицій в основний капітал у першому півріччі Україна демонструє найгіршу динаміку серед країн СНД.

  • За січень-червень 2013 р. в економіку країни іноземними інвесторами було вкладено $ 2,6 млрд. прямих іноземних інвестицій, що становить лише 81,1% суми, що надійшла за аналогічний період 2012.

 • Більше того, через місяць українська влада зіткнеться з великими виплатами МВФ. З 30 жовтня по 12 листопада уряду і Нацбанку належить виплатити МВФ три транші на загальну суму $ 1,57 млрд. Також до кінця року уряду необхідно буде провести великі виплати за внутрішніми зобов'язаннями - на суму близько 12 млрд. грн.

 • Партія УДАР виступає за те, що уряд України має нести повну відповідальність, в тому числі політичну, за наслідки своєї діяльності. Та ситуація, яка склалася на сьогодні в економіці України, є наслідком неефективної політики нинішньої влади.

 • Ми вважаємо, що для пожвавлення економіки весь зекономлений ресурс влада має спрямувати на підтримку купівельної спроможності українців: через підвищення заробітних плат, індексації пенсій та всіх видів соціальної допомоги.

 • У період спаду найбільшої допомоги потребують найменш захищені верстви населення.

  • Для забезпечення зростання рівня життя в країні, уряд має здійснити індексацію розміру прожиткового мінімуму темпами, що перевищують прогноз інфляції в країні. Відповідно до нових розмірів прожиткового мінімуму переглянути розміри мінімальної пенсії та усіх видів соціальної допомоги.

Схожі:

Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Влада нарощує тиск на опозицію та створює додаткові проблеми для можливого підписання Угоди про асоціацію
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Українські експерти позитивно оцінюють можливість балотування Віталія Кличка на пост Президента України за умов дії Конституції у...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
України на 1 липня 2013 становила 76 млрд грн., що складає майже 10% усіх наданих кредитів. Водночас, за оцінками експертів агенції...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconQ s величина пропозиції борошна місцевими продавцями в кілограмах....
Визначення ціни ринкової рівноваги з урахуванням функцій попиту та пропозиції за ціною
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЦі універсальні правила (далі Правила) складені з урахуванням Правил...
Пропозиції щодо внесення змін у Правила приймаються протягом танцювального сезону за електронною адресою
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconВитяг із з а к о ну у к р а ї н и «Про звернення громадян» Стаття 5
Зразки написання заяви (клопотання), скарги, пропозиції (зауваження), інформаційного запиту
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconКлючевые слова: телевизионная журналистика, новости, видеосюжет
У статті проаналізовано особливості створення відеосюжетів та верстки телевізійних новин, їхню структуру, тематичне наповнення та...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції до проекту “Обласної цільової програми зі сприяння розвитку...
Україні та першочергові заходи щодо її реалізації”, а також потребам І можливостям громадського сектору Донецької області, тому громадські...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЛьвівська обласна державна адміністрація головне управління економіки облдержадміністрації
Пропозиції автора враховують експертні пропозиції та побудовані на власному досвіді
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconОрієнтовні теми доповідей (пропозиції щодо тем вітаються)
Класифікація дефектів: ортогональна – оrthogonal defect classification, odc І за стандартом ieee std. 1044: 1993
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка