Правила поведінки в сплавах на байдарках
Скачати 42.55 Kb.
НазваПравила поведінки в сплавах на байдарках
Дата конвертації11.07.2013
Розмір42.55 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Географія > Документы
Правила поведінки в сплавах на байдарках.
Природа – це природне середовище існування людини і вона об'єктивно більш безпечна, чим урбанізоване міське середовище. Переважна більшість неприємних подій, що можуть відбутися з нами на природі, обумовлені лише нашим неправильним поводженням або бездіяльністю, у той час як у містах безліч факторів ризику існують поза залежністю від нашого поводження і не керуються нами.


 1. Користуватися байдаркою можуть тільки люди, що вміють плавати, у противному випадку обов'язкове використання рятувального жилета при перебуванні в байдарці.

 2. Кожен учасник сплаву несе тільки особисту відповідальність за збереження свого життя та здоров'я, а також життя і здоров'я своїх дітей. Вік учасників, що рекомендується, для участі у сплаві - не молодше 7 років, участь дітей допускається тільки в супроводі батьків або супровідних осіб, що несуть за дітей повну відповідальність.

 3. Учасники сплаву попереджені про небезпеку для життя при перебуванні на воді в нетверезому стані і розпивання спиртних напоїв під час сплаву.

 4. Керівник групи залишає за собою право зняти будь-як учасника сплаву з маршруту за грубе порушення техніки безпеки або хуліганських дій без компенсації витрат на зворотну дорогу.

 5. Спорядження видається під розпис. Учасники несуть персональну відповідальність за збереження довіреного їм майна. Учасники походу несуть матеріальну відповідальність за грубе псування спорядження й устаткування.

 6. Учасники турів зобов'язані під час проведення подорожі дотримувати правила особистої безпеки.

 7. Всі учасники туру несуть індивідуальну відповідальність за рішення про участь у сплаві і зобов'язуються виконувати усі вимоги інструкторів і керівників, що пов’язані з технікою безпеки.


^ З метою безпеки і збереження свого здоров'я рекомендується дотримання наступних правил:

1. Виконувати вказівки керівника групи, що стосуються складу екіпажів байдарок, складання в байдарки спорядження і продуктів, переміщення по воді, організації стоянок, господарської діяльності (заготівля дров, розведення багать, приготування їжі і т.п.).

2.^ Під час пересування по воді на байдарках, забороняється:

 • залишати байдарку, що не пристала до берега (тобто зстрибувати у воду), стояти в байдарці, нахилятися за борт, переміщатися по байдарці, розпивати спиртні напої, знаходитися без рятувального жилета (для дітей і тих хто погано плаває).

 • самостійно починати проходження будь-яких природних перешкод на маршруті, що мають хоча б невелику потенційну небезпеку.

 • перебування учасників групи під час руху на відстані більшому, ніж пряма видимість один одного.

 • перетаскування байдарок волоком по берегу або через перешкоди, або переніс не розвантажених байдарок через перешкоди.

3. На стоянках забороняється:

 • розведення багать у неузгоджених з керівником групи місцях, купання з використанням байдарок.

 • самостійне відплиття на байдарках з місця стоянок з метою прогулянки, ловлі риби та ін., здійснюється тільки за узгодженням з керівником групи.

 • самовільне покидання табору або привалу, а також будь-яке відхилення від маршруту руху групи без повідомлення інструктора;

4. Забороняється смітити і наносити іншу будь-як шкоду навколишній природі.

5. Похідна кухня є джерелом підвищеної небезпеки (колючі та ріжучі предмети, вогонь, гаряча вода...), а також місцем з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами, тому учасникам забороняється знаходитися в безпосередній близькості від їжі, що готується на багатті, і місця заготівлі дров. Забороняється під час готування їжі розвішувати над багаттям особисті речі для сушіння, захаращувати місце роботи чергових сторонніми предметами, що не відносяться до процесу приготування їжі.

6. Забороняється користуватися сокирою, пилкою, іншими небезпечними предметами групового спорядження без дозволу інструктора, особливо якщо учасник не має достатніх навичок роботи з цими інструментами.
Інструктор і керівник не несуть відповідальності, якщо будь-який! нещасний випадок відбувся з учасником у стані алкогольного сп'яніння, а також у результаті самостійних ініціативних дій учасників, не пов'язаних із затвердженим графіком руху по маршруту і життєзабезпечення під час подорожі. Наприклад: падіння з висоти при виборі місця фотографування, травма під час купання, риболовлі або спортивних ігор, отруєння при харчуванні власними продуктами, самостійно заготовленими грибами, їжею або напоями, придбаними в торговельних пунктах на маршруті, у містах відвідування або на транспорті.

Усі речі необхідно упакувати герметично в пакети.

Кожному учасникові походу видається каремат, спальний мішок, гідромішок або рюкзак, а також частина групового спорядження, яке необхідне в поході даного виду й у даний регіон. Усе спорядження сертифіковане фірмами-виготовлювачами. Про намір взяти в похід власний спальний мішок, а також інші предмети спорядження, що видаються, необхідно обов'язково сповістити інструктора заздалегідь. У противному випадку вам весь похід прийдеться носити із собою «запасний» мішок або намет.

Протягом усього туру учасники будуть жити в двошарових наметах, в польових умовах, приготування їжі здійснюється на багатті, під керівництвом і при участі інструктора групи.

Всі учасники туру несуть індивідуальну відповідальність за ухвалення рішення про участь у турі і зобов'язуються виконувати усі вимоги інструкторів, зв'язані з технікою безпеки.

У кожнім періоді водного сезону є свої плюси і мінуси. Усі залежить від ваших побажань і наявності вільного часу в той або інший період.

Укладання в рюкзак особистих речей, продуктів і групового спорядження, Ви проводите самостійно. Матеріал рюкзаків, як правило, не забезпечує, водо- і вологозахист, тому вживайте заходи по герметизації речей у рюкзаку, або захистите весь рюкзак від вологи.

Не рекомендується брати участь у сплаві особам, що страждають:

- захворюваннями серцево-судинної системи,

- психічними розладами (клаустрофобія, епілепсія, кардионевроз і т.д.),

- з алергійною реакцією на квітучі рослини,

- захворюваннями опорно-рухової системи.

Про наявність перелічених вище або будь-яких інших хронічних захворювань необхідно обов’язково повідомити організаторів сплаву.
ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ КОНФІДЕНЦІЙНОЮ І НЕОБХІДНА ЛИШЕ ДЛЯ УХВАЛЕННЯ РІШЕННЯ ПРО МОЖЛИВОСТІ ВАШОЇ УЧАСТІ В ДАНОМУ ТУРІ. БУДЬ-ЯКА МОЖЛИВА ВІДМОВА - ЦЕ ЛИШЕ ТУРБОТА ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я Й УСПІХ ПОДОРОЖІ ДЛЯ ВСІЄЇ ГРУПИ.

Схожі:

Правила поведінки в сплавах на байдарках iconЛекція. Девіантна поведінка дітей та молоді як форма соціальної дезадаптації
Сучасні дослідники розглядають девіантну поведінку („аберація поведінки") як „поведінку, яка порушує загальноприйняті правила, норми,...
Правила поведінки в сплавах на байдарках iconЕтичні ризики у психологічних експериментах
Апа, об'єднання психологів у Канаді та Великій Британії, визначають інструкції, професійні вимоги до поведінки психологів, яких вони...
Правила поведінки в сплавах на байдарках icon15 Дайте визначення «золотого правила» моралі
Мораль– засади влаштування взаємин між людьми у суспільстві, сукупність норм поведінки того чи іншого суспільного організму
Правила поведінки в сплавах на байдарках iconПравила поведінки промоутерів під час роботи
У кожного промоутера він індивідуальний І прописаний у персональному графіку роботи (див нижче)
Правила поведінки в сплавах на байдарках icon3. Адміністративно-правові норми
П. із проханням припинити спів, однак П. не реагував на їх звернення. Бортпровідниця повідомила П., що він порушує правила поведінки...
Правила поведінки в сплавах на байдарках iconПравила проведення фотоконкурсу «Unite all originals»
Будь ласка, прочитайте ці Правила (далі Правила) уважно. Вони містять важливу інформацію. Беручи участь у фотоконкурсі кожен учасник...
Правила поведінки в сплавах на байдарках iconЦінності квадр Квадра
У квадрі відбувається природне «самонастроювання», у тому числі такий перерозподіл обов'язків, при якому кожен займається тим, що...
Правила поведінки в сплавах на байдарках iconПравила поведінки на дискотеці! Не напивайтеся!
Будь-ласка думайте про інших. Люди приходять щоб відпочити І потанцювати, а не щоб побачити «бухі пики» І бійки. Думайте про інших,...
Правила поведінки в сплавах на байдарках icon7. Психологія статі
Це повною мірою відноситься І до психології статі. Вивчаючи проблеми статі, за кордоном використовують два терміни: віх, якщо йдеться...
Правила поведінки в сплавах на байдарках iconЦі універсальні правила (далі Правила) складені з урахуванням Правил...
Пропозиції щодо внесення змін у Правила приймаються протягом танцювального сезону за електронною адресою
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка