Розмова з таємним пророком1
Скачати 11.06 Mb.
НазваРозмова з таємним пророком1
Сторінка1/169
Дата конвертації01.07.2013
Розмір11.06 Mb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Географія > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   169
РОЗМОВА З ТАЄМНИМ ПРОРОКОМ1


  1. 2010 р.Б.

  2. 2011 р.Б.

  3. 2012 р.Б.

  4. 2013 р.Б.


Послання, дані Марії Божого Милосердя, вивчаються церквою. Офіційної думки ще немає. Ми продовжуємо перекладати послання і заохочуємо їх читати, як щоденник душі і молитись, щоб Бог дав ласку зрозуміти їх правдиве походження.

На цій сторінці: http://poperedzennya.blogspot.com , висвітлюємо послання від Господа Ісуса Христа, які отримує одна католицька візіонерка з Ірландії, що названа Марією Божого Милосердя - Maria Divine Mercy.

Повідомлення, що вона отримує, одразу ж записує в Інтернет - сторінці " The warning" (за благословенням єпископа) та передає своєму духівнику. На даний час, повідомлення ретельно вивчаються Католицькою Церквою.

^ Подія, яка знаходиться в центрі послань - це "Велике Попередження" - містична зустріч кожної душі з Богом, яку передбачила Богородиця в 1961 р. в Гарабандалі. Згідно послань, це відбудеться найближчим часом з єдиною метою - з метою навернення людства.

Також мова йде про Третю Світову Війну, прихід антихриста, появу Лжепророка, майбутні випробування для Католицької Церкви (після папи Бенедикта XVI на престол Петра зійде Лжепророк, який запропонує низку нововведень, що суперечать вченню Ісуса, зокрема скасує Святу Євхарістію, в результаті цих нововведень істинна Католицька Церква буде переслідувана та піде у підпілля і витримає випробування до кінця (Ворота Пекла її не подолають)), Новий Світовий Уряд введе обов'язкову чіпізацію людей з метою тотального контролю, тощо...  За допомогою послань Бог дає поради для спасення кожного та особливі "Молитви Хрестового Походу" на різні потреби, щоб людство могло підготуватись до майбутніх випробувань.

^ В одному із послань "Попередження для віруючих не відкидати істинних пророків " 28 грудня 2010 р.Божого Господь сказав:  "Не судіть передчасно, не послухавши уважно послання. Мої послання будуть сповнені моїми навчаннями і любов'ю, будуть містити Моє Слово. Вони вчать вас, від Мого імені, як прожити своє життя, щоб врятуватися

Не падайте відразу в гріх осуду і забобону, оцінюючи послання за зовнішнім виглядом цих пророків. Деякі - не дуже освічені, інші, навпаки, дуже навіть зрозуміло викладають свої думки. Багато хто не виглядатимуть як «святі».

^ Коли Мої послання передаються людству то вони не славлять пророка, який передає їх." Наша мета - перекладати та розповсюджувати послання, які одержує Марія Божого Милосердя, починаючи з листопада 2010 року. Послання продовжують надходити і по сьогодні.

Інтерв'ю з Марією Божого Милосердя можна прочитати ТУТ

Ми пропонуємо і заохочуємо прочитати послання від початку і до кінця, адже інформація в різних посланнях є взаємопов'язаною. 

Якщо ці послання зворушили Вас і Ви хочете спокутувати свої гріхи, бажаєте врятувати якомога більше душ, приєднуйтеся до нас з молитвою. Ви знайдете тут всі молитви, які передав Господь Ісус, для порятунку душ.

А також можна приєднатись до Інтернет молитовної групи, створеної на основі цих послань.

^ ЯКЩО ВИ ЗАЦІКАВЛЕНІ ДОПОМОГТИ В ПЕРЕКЛАДІ ЧИ РОЗПОВСЮДЖЕННІ ПОСЛАНЬ ТО ПРОСИМО ПИСАТИ НА АДРЕСУ:mshumska7@gmail.com

Нехай послужить все на славу Бога і для навернення душ!


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   169

Схожі:

Розмова з таємним пророком1 iconРозмова п'яти подорожніх про істинне щастя в житті [товариська розмова про душевний мир]
Одне слово, всіма рахубами, які лише вигадати можемо, намагаємося звеселювати дух наш. О, якими значними веселощами користуються...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка