Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в
Скачати 55.09 Kb.
НазваЧас, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в
Дата конвертації27.03.2014
Розмір55.09 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Географія > Документы
Коли ловити коропа.
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди і, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається і довше триває цей період. У нас, в Україні, навіть у південних регіонах ловити коропа починають у квітні, а закінчують приблизно на початку жовтня. На решті території нашої країни коропа ловлять, починаючи з травня і до вересня або жовтня, в той час поки вода прогріта до температури більше + 10 ° С.

Основний час лову коропа припадає на літній період. Карп навесні і восени клює погано або ж взагалі наживку не бере. Весняний лов коропів можливий лише в невеликих річечках, які швидко прогріваються і здатні швидко ввійти в свої береги. По справжньому, хороший кльов коропа спостерігається через один-два тижні після закінчення нересту, це відбувається в кінці весни або в перші дні літа.

Як відзначають рибалки, коропи починають клювати відразу всюди і одночасно і не тільки в річках, а й в озерах. З невеликими перервами такий клювання триває все літо і закінчується лише восени, коли вода охолоджується до температури нижче 10 ° С. Найоптимальнішими періодами для лову коропа, признанно вважаються червень, липень, чи серпень залежно від місця вилову. Вже у вересні починає клювати невеликий короп. Як і для інших риб, для коропа погода також досить сильно впливає на інтенсивність клювання. Клювання може знижуватися аж до зникнення при будь-якому різкій зміні погоди.

Карпи добре беруть наживку при грозі. При тривалій спеці, або при холодному негода коропи мало пересуваються, втрачають апетит, затаюються в укриттях. Якщо вода прогрівається вище 20 ° С, коропи підходять до струмків або ключам, забиваються під коріння, в нори, зариваються в плавучі берега. В озерах або ставках коропи нерухомо стоять у тіні очеретів. Ці періоди несприятливі для лову. При високій температурі коропи лише вночі виходять жирувати. Найбільш сприятливою для лову вважається тепла похмура погода, коли накрапає ​​невеликий дощ. Різке зниження температури призводить до повного припинення клювання.

Завзяті рибалки переконано вважають, що фази місяця чітко впливають на клювання коропа і стверджують, що короп найкраще бере наживку на «молоду» місяць. Ми можемо узагальнити всі сприятливі для лову коропа фактори. Це злегка каламутна вода, похмура і тепла погода, слабкий південно-східний або південно-західний вітер, особливо, якщо є тенденція до зниження атмосферного тиску, ранні ранкові або вечірні години (до сходу сонця і після його заходу). Поліпшується клювання і за добу перед зміною погоди на краще.

А що ж не сприяє ловлі коропа? Перш за все, несприятливий перехід погоди від хорошого до похмурої з тривалим періодом дощів. Вечірнє клювання, безсумнівно, завжди гірше ранкового, до того ж увечері зазвичай клює невеликий короп.

Найкраще місце для лову коропа - ями, в яких коропи знаходяться постійно. Щоправда, навесні короп добре ловиться біля гирла струмків, де він любить перебувати перед нерестом. У літній період підгодовувати місця і ловити коропа необхідно поблизу їх притулку, куди коропи збираються на вечірню і ранкову жирування.

Доброю ознакою місця знаходження коропів є дрібні бульбашки, які випускають коропи, що риються в мулі.
Снасті для лову коропа.
Фідер

Відома любителям рибного лову вже досить давно рибальська снасть фідер представляє собою вудилище з годівницею. Остання розташована в зоні гачка. Її часто використовують при ловлі коропа. Крім цього слід пам'ятати, що короп - риба велика і щоб її витягнути, необхідно подбати про міцність вудилища і інших снастей.
Зупинити свій вибір краще на матчевій вудилище, у якого чутлива верхня частина, що служить сигналом настав кльову. Міцні та надійні, вони досить важкі, але для таких вудлищ передбачені спеціальні підставки, що рятують рибалки від зайвої напруги. Завдовжки 2,5-3 метри, таке вудилище представляє можливість далекого закидання снасті з годівницею, та й впоратися з попалася на гачок рибою з його допомогою простіше.
Карпи досягають досить великих розмірів і ходять на значній глибині, тому грузила, використовувані для його лову, повинні бути важкими (80-100 гр.) І закидатися не менше як на 100 метрів.
Вершина вудилища повинна володіти достатньою пружністю і бути оснащена котушкою, - ці умови необхідно дотримуватися, щоб вивести великого коропа. Для цієї ж мети вибирають лісі, завдовжки до 40 метрів і міцністю до 12 кілограмів. Повідець краще вибрати синього або зеленого кольору, жилковому, щоб дотримати маскування. Ловити коропа слід на подвійний або кований гачок № 5-6.

Поплавочная вудка.

Для лову сазана використовують п'ятиметрове вудлище з тестом до 30 гр. Досвідчені рибалки радять зупинити свій вибір на вудилищах з тестом 30-10 гр.
У запасі слід мати котушку з мінімальною вагою, розраховану на 150 метрів 0,25 волосіні. Непоганим варіантом стане вибір номера 2500 із серії Shimano. Згаданий діаметр волосіні в 0,25 мм. виправданий тим, що більш товста волосінь відлякує рибу, а тонка буде рватися. Повідці необхідні з монолески 0,20 - 0,22, а довжина їх може коливатися від 1 до 1,5 метрів, залежно від умов рибного лову. У рибалок непогану репутацію здобув флюрокарбон.

Досвід підказує, що особливо пильну увагу необхідно приділити вибору волосіні. Не завжди на упаковці вказано правильно її розмір, а для лову коропа це дуже важлива умова.

Для поплавковою вудки використовуються поплавці вантажопідйомністю від 2 до 8 грамів. Рибак повинен зробити вибір, виходячи з глибини, на якій передбачається лов, погодних умов і способу лову. Монтують поплавок в основному таким чином, щоб він був ковзним. Якщо ж треба, щоб кукурудза рухалася по дну, ставлять глуху оснастку.
Використовуються різні види вантажив: складальні дробини, швидкоз'ємні скрутки з листового свинцю. Гачки для поплавковою вудки повинні бути зроблені з самої тонкого дроту і відповідати № 6,8,10.
Насадки для лову коропа.

Асортимент придатних для лову коропа насадок досить широкий. Це і опариші, і черв'яки, і кукурудза, і горох. Останні необхідно перед використанням приготувати. Так горох для насадки готують в термосі. У нього засипають склянку зерен на літр окропу, сдобряют ложкою рослинного масла, додають чайну ложку питної соди і настоюють протягом 5-6 годин. Точно також готують насадку і із зерен пшениці. Готова суміш повинна зберігатися в прохолодному місці.
Насаджувати таку наживку треба певним способом: горошину надягають на гачок таким чином, щоб було тільки два проколи (у місці введення і виведення жала гачка), одночасно на один гачок можна насадити 2-3 горошини.
В якості насадки, останнім часом, все частіше стали застосовувати і бойли. Втім вони підійдуть і для підгодовування і приваживания риби. Така наживка представляє собою речовина зі складним складом, що включає білки, амінокислоти, ароматизатори. Над створенням популярної нині насадки трудилися фахівці в області біохімії, іхтіології, а підтверджують її високі якості рибалки-експерти, що радять використовувати, як цільні Бойл, так і подрібнені. Таку необхідну для рибалки продукцію можна придбати в спеціалізованих магазинах, а при бажанні - приготувати самостійно.
Прикормка для лову коропа.

Існує думка у рибалок, що підгодовувати коропа необхідно тим, що послужить згодом насадкою. Але краще якщо склад прикормки буде кілька преснее і менш поживним, ніж для насадки. До того ж не можна підгодовувати рясно, риба не стане реагувати на те, що підчеплять на гачок. Розкидати підгодовування слід якомога далі від берега, а зосередити її необхідно у того місця, де розташується насадка. У розрахунку на багатий улов підгодовування роблять у декількох місцях на достатній відстані один від друга (не менше 20-30 метрів). Це дає можливість рибалці переходити з місця на інше у разі, коли клювання стає неактивним.
Рослинні підгодовування використовуються як в природному вигляді, так і в приготованому спеціальним чином. У першому випадку прикормлюють різними зернами, а в другому готують каші або хліб. Елементарна, отже, не особливо ефективна підгодовування - цілісні зерна вівса та жита. Хороший клювання вимагає розпарених зерен гороху, який готується таким же способом, як і для насадки, тільки вимагає попереднього відварювання. Кращою привадою рибалки вважають рисову і перлову крупу. Частенько використовують для цієї мети макуху. Шматки макухи, які кидають у воду, повинні бути чималих розмірів (з кулак), щоб короп відщипував крихти, або ж маленькі шматочки необхідно закатати в глину. Великі світлі зерна кукурудзи вельми активно залучають рибу, але досвідчені рибалки знають, що на таку прикормку ведеться тільки невеликий короп.
У професійних спортсменів-рибалок в ходу розчинна волосінь, на яку вони нанизують підгодовувальні бойли і цілої гірляндою закидають таку снасть, попередньо прив'язавши її до гачка. Через певний проміжок часу волосінь розчиняється у воді і на дно осідає купка підгодовувальних бойлов, серед яких і той, що насаджений на гачок. У тому випадку, якщо водойма кишить коропом, кращої наживки не придумаєш. Риба рухається активно в пошуках їжі і дуже швидко потрапляє на гачок. Ймовірність багатого улову, якщо коропа залучати здалеку, менше. Але і тоді можна знайти вихід з положення, коли немає розчинної волосіні і відомостей про наявність риби саме в обраному для лову місці. Спрацюють перевірені способи підгодовування, як то використання рогатки для закидання з берега приготовленої прикормки.

Схожі:

Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconПролог: Одного раз дуже дуже давно у не відомі для нас крайні Лінк...
Але в цей складний час мала зявитись нова дитина І врятувати всіх від злої королеви. Кожного року зла королева завжди святкувала...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconГрудень Січень Випуск 2
Ми впевнені, що цей рік буде насиченим приємними подіями, незабутніми враженнями та сповнений гарного настрою. Значною мірою це залежить...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconЯ прокинувся вдосвіта від невиразного гулу
Я зрозумів що в ночі почався шторм. Вже заснути не міг. Я люблю море завжди,а надто коли воно штормить. Відразу ж я вирішив що вранці...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconЧас… він надзвичайно потужний! Година за годиною, рік за роком, час...
Час… він надзвичайно потужний! Година за годиною, рік за роком, час не назад, а тільки вперед! Сьогодні період, коли зустрілися три,...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconВіктор Леонтійович Петрушенко
Лише філософія, позаяк вона поширюється на все доступне людському пізнанню, відрізняє нас від дикунів та варварів, І кожен народ...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconМи завжди раді вам допомогти
Найперші пологи завжди найважчі. Насправді, перші пологи можуть бути довшими, ніж подальші, але це не означає, що вони будуть важкими....
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в icon1. Героїчний епос Франції, його основні цикли. “Пісня про Роланда”....
В цей час інтенсивно розвивалася героїчна поезія, головним епічним героєм якої став Карл Великий. Розквіт епосу романських народів...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconЗагальнi правила приготування прозорих супiв
Смак супів залежить від норми закладання сировини. Приготування прозорих бульйонів відрізняється від приготування звичайних тільки...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в icon1 Легітимність держ влади Легітимність
Легітимність (від лат legitimus згоден з законами, законний, правомірний ) Згода народу з владою, коли він добровільно визнає за...
Час, коли можлива ловля коропа, завжди залежить від погоди І, відповідно, чим тепліше клімат, тим раніше починається І довше триває цей період. У нас, в iconУ кохання є свої закони: біологічні та психологічні, свої передумови...
Любити це прекрасно! Коли ми любимо, ми відчуваємо себе по-справжньому живими, потрібними, життя наповнюється сенсом І тільки від...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка