У країнський демократичний альянс за реформи
Скачати 68.88 Kb.
НазваУ країнський демократичний альянс за реформи
Дата конвертації24.06.2013
Розмір68.88 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Фінанси > Документы
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС за РЕФОРМИ

Від успіху людини – до успіху країниЧЕРКАСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ ВИБОРЧИЙ ШТАБ №194


«20» грудня 2012 р. Відповідальним особам

Центрального Виборчого Штабу

Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка

Керівника Окружного

виборчого штабу № 194

з 01.08.2012 по 15.11.2012 рр.

Безпрозванного

Олександра Миколайовича

Щодо невиконання фінансових зобов’язань політичною партією «УДАР» Віталія Кличка перед агітаторами, членами комісій, спостерігачами, працівниками штабів та некоректної морально-етичної поведінки і кадрової політики керівників Черкаської обласної та Черкаської міської організації партії відповідно Іляшенко В.В. та Кондратенко А.О.
Доброго дня. Шановні відповідальні особи ЦВШ, Вас турбує Безпрозванний Олександр Миколайович. Під час виборчої кампанії в період часу з 01.08.2012 по 15.11.2012 рр., шляхом затвердження ЦВШ та Черкаським ОВШ на мене було покладено виконання обов’язків керівника Черкаського Окружного Виборчого Штабу № 194 (м. Черкаси, Придніпровський район).

За період підготовчої роботи, починаючи ще з 15.07.2012 року мною була підібрана дієздатна команда на основі якої було сформовано ОВШ № 194. Вищезазначена команда під моїм керівництвом показала порівняно високий результат.

За результатами оголошеного протоколу ОВК № 194 про результати підрахунку голосів у загальнодержавному багатомандатному окрузі за політичну партію «УДАР» В. Кличка в ОВО № 194 віддали свої голоси 22,29 % виборців які взяли участь у голосуванні. Даний результат є кращим серед семи окружних штабів Черкаської області. Також це є другий результат в окрузі після Об’єднаної опозиції яка набрала понад 30 % голосів виборців. Особливо слід відзначити і порівняно високий результат кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому округу Кондратенко А.О. що набрав понад девять тисяч голосів що становить близько 12% виборців які взяли участь у голосуванні поступившись лише переможцю Булатецькому М. І. та Жуковській В.Б. при цьому обійшовши таких відомих місцевих політиків як Майборода Л.В., Білоусов В.Ф., Трофімова С.В. та інших. Такий достойний результат кандидата мажоритарника нажаль жодним чином не пов'язаний з його роботою та особистим вкладом в результат. Даний результат досягнуто виключно завдяки рейтингу партії та самовідданої роботи окружного виборчого штабу.

Незважаючи на успішну роботу ОВШ № 194 критерієм чого є отриманий електоральний результат на сьогоднішній день існує проблема невиконання фінансових зобов’язань. Коли вже минуло більше 50 днів після дня виборів існує непогашена заборгованість перед агітаторами, працівниками штабу, членами окружної виборчої комісії за роботу проведену за жовтень місяць, а також непогашені разові витрати.

Більше того жодної об’єктивної, адекватної інформації щодо даного питання неможливо отримати ані в керівника обласної організації партії так і в керівника міської організації. Є лише постійні обіцянки керівника обласної організації які спочатку були з конкретними датами, потім «до нового року», а тепер виявляється можливо в січні або лютому. Таке відношення до людей, які чесно і віддано працювали на ім’я партії, є негідним і неприпустимим для партії яка позиціонує себе як принципово нову проєвропейську силу в Україні.

Була лише заява В. Кличка який визнав заборгованість, але в дуже специфічному вигляді, що нібито це заборгованість лише кандидатів-мажоритарників. Така інформація дуже насторожила, оскільки реальна ситуація принаймні в Черкаській області принципово інша. Адже тут існує катастрофічна заборгованість саме з боку партії.

Повертаючись до роботи обласного штабу, хочу відзначити, що протягом всього періоду його роботи були постійні проблеми з фінансуванням та вирішенням найменших питань матеріально-технічного забезпечення окружних та районних виборчих штабів. Не було вироблено чіткої і зрозумілої системи комунікації по вертикалі обласний-окружний штаб, не було озвучено чіткої системи мотивації, інформацію доводилось фактично витягувати, а з матеріально-технічним забезпеченням взагалі була неприйнятна ситуація, коли керівники окружних штабів змушені були просто випрошувати кошти на роботу свого штабу замість того, щоб оперативно їх отримувати за потребою і здійснювати свої першочергові обов’язки. Якщо охарактеризувати коротко і лаконічно, то керівник обласного штабу разом з керівником відділу матеріально-технічного забезпечення самоусунулися від вирішення першочергових нагальних потреб і організували роботу штабу по принципу системи із явними ознаками корумпованості. Час від часу це все призводило до виникнення конфліктних ситуацій. Показовою стала ситуація, коли незадовго до виборів чотирьох керівників окружних штабів за вказівкою керівника обласного штабу Іляшенко В. охорона просто вигнала з штабу. Щоправда через деякий час він навіть вибачився. Але системного характеру протягом всієї виборчої кампанії набуло неадекватне ставлення до елементарних потреб та вимог керівників окружних та районних штабів з боку керівника облштабу Іляшенко В. та керівника відділу матеріально-технічного забезпечення Кондратенко А.О. Останній взагалі самоусунувся від виконання функцій керівника відділу матеріально-технічного забезпечення та проведення своєї кампанії як кандидата-мажоритарника, посилаючись на зайнятість за основним місцем роботи. Як кандидат-мажоритарник фактично нічого не зробив для свого результату, не провів жодної із запланованих штабом 52 зустрічей з виборцями, лічені рази з’являвся в штабі. Очевидно не за результатами роботи а за лояльність отримав у керівництво Черкаську міську організацію після виборів. Після цього варто підсумувати що той результат який показав наш окружний штаб було досягнуто не завдяки, а всупереч неефективної роботи керівника обласного штабу та тієї корупційної системи яку він збудував разом з керівником відділу матеріально-технічного забезпечення.

На даний час для мене як керівника штабу так і просто людини постає питання: такий підхід до роботи і відношення до людей це всезагальний підхід партії чи лише нашого місцевого партійного керівництва? Як людина адекватна, для себе я давно дав відповіді на більшість запитань які я ставив перед собою щодо партії УДАР. Бо очевидно які б не були неефективні місцеві керівники, але система будувалася згори. І не лише вони несуть відповідальність за ситуацію яка склалася з невиконанням фінансових зобов’язань та за провал останніх двох тижнів виборчої кампанії. В результаті провалу в ендшпілі кампанії лише на нашому окрузі недорахувалися мінімум 5-7 % голосів виборців. І така ситуація очевидно характеризує тенденції у межах всієї країни.

Для мене як керівника штабу є незрозумілим невмотивоване скорочення працівників штабу фактично до кількості 4-х осіб за два з половиною тижні до дня виборів, при цьому завдання у розпорядженнях ставилися такі як перед повноцінно діючим штабом. Очевидним є те, що в повній мірі виконати було їх неможливо. Особливо кричущим фактом виглядає те що керівник обласного штабу Іляшенко В.В. довів до мого відома дане розпорядження лише 19 жовтня 2012 року а не 13 жовтня, дата за якою були звільнені більшість працівників штабу. Такий блюзнірський вчинок з його боку очевидно був викликаний потребою використати людей безоплатно в ході підготовки та проведення візиту лідера партії В. Кличка в Черкаську область, який успішно відбувся 16 жовтня цього року.

Щодо неприпустимої морально-етичної поведінки місцевого керівництва партії хочу відзначити декілька найбільш яскравих фактів. Особливо обурило рядових партійців коли нині керівник міської організації партії в той час коли прихильники партії відстоювали чесні вибори у перший день акції протесту під ЦВК, спокійно прогулювався рідним м. Черкаси. І взагалі в той час коли не отримали вирішення нагальні питання оплати роботи штабів керівники обласної організації демонстративно дозволили собі відпочинок за кордоном.

Перераховувати та аналізувати прорахунки, помилки, а подекуди і негідні вчинки керівництва обласної організації партії під час виборчої кампанії так і після неї можна досить довго. І цей процес може зайняти досить багато часу. Тому цінуючи Ваш і свій час хочу підвести деякий висновок і поставити ряд простих запитань на які надіюсь отримати відповідь.

Загалом все вищесказане є лише верхівкою айсбергу і потребує докладного вивчення та розгляду діяльності місцевих керівників партії на найвищому рівні. Головним є те, що нездорова ситуація яка склалася в обласній партійній організації по всіх напрямках роботи веде до падіння довіри громадян до цієї політичної сили. Фактично призводить її до маргіналізації на місцевому рівні та неминуче приведе до продажу її якій-небудь бізнес-структурі під місцеві вибори. Відповідний процес вже розпочався. Тому за існуючого шляху розвитку обласної партійної організації є неможливим її ефективний вклад у реалізацію президентських амбіцій лідера партії В. Кличка.

І на завершення перелік питань які ставлю я як керівник штабу та рядові партійці і просто прихильники партії:

1. Чи буде погашено фінансову заборгованість перед прихильниками партії які були задіяні у виборчій кампанії (працівники штабу, агітатори, члени комісій, спостерігачі)?

2. Якщо буде. То коли це відбудеться і в якому форматі?

3. Чи буде повернуто різницю в оплаті членів комісій, агітаторів між обіцяними сумами і фактично отриманими?

4. Чи буде здійснено оплату членам окружної комісії та уповноважених осіб партії за листопад місяць?

5. Чи буде погашено фінансову заборгованість по разовим витратам за жовтень місяць?

6. Чи нараховувалися і як нараховувалися премії під час виборчої кампанії, хто їх отримав? Оскільки по факту ОВШ № 194 жодних премій не отримував.

7. Хто винен та відповідальний за невиконання фінансових зобов’язань?

8. Хто обрав і тепер несе відповідальність за провальні останні два тижні кампанії?

9. Хто має нести відповідальність за провальний фінансовий менеджмент кампанії та її значну корупційну складову?

10. Які дії буде вжито до керівництва Черкаської обласної організації партії?

Наперед дякую за розгляд даного листа і відповідь.

З повагою Керівник

Черкаського окружного

виборчого штабу № 194 О.М. Безпрозванний


м. Черкаси

тел.: +38093-81-80-166, +38063-22-05-223

e-mail: udarcherkasy@gmail.com ukr.net; web: http://klichko.orgСхожі:

У країнський демократичний альянс за реформи icon1. Загальні положення
Політична партія "удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (далі за текстом Партія) є політичною партією,...
У країнський демократичний альянс за реформи iconПолітичної партії «удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Україна потребує якісно нового типу відносин між громадянином І державою. Вони мають базуватися на взаємній довірі, безумовній повазі...
У країнський демократичний альянс за реформи iconПолітичної партії «удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»
Україна потребує якісно нового типу відносин між громадянином І державою. Вони мають базуватися на взаємній довірі, безумовній повазі...
У країнський демократичний альянс за реформи iconПередвиборна програма Політичної партії «удар (Український Демократичний...
Україна потребує якісно нового типу відносин між громадянином І державою. Вони мають базуватися на взаємній довірі, безумовній повазі...
У країнський демократичний альянс за реформи iconВиборча програма Політичної партії «удар (Український Демократичний...
Україна потребує якісно нового типу відносин між громадянином І державою. Вони мають базуватися на взаємній довірі, безумовній повазі...
У країнський демократичний альянс за реформи icon2. Мета, завдання та форми діяльності партії
Політична партія "удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (далі за текстом Партія) є політичною партією,...
У країнський демократичний альянс за реформи icon1 Партія здійснює свою діяльність на території України відповідно...
Політична партія "удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (далі за текстом Партія) є політичною партією,...
У країнський демократичний альянс за реформи iconЗаява про об’єднання громадського руху Вільний Простір та політичної партії Демократичний Альянс
Виходячи із небезпеки, яка нависла над громадянами України, в особі злочинної корупційної влади та неспроможної опозиції
У країнський демократичний альянс за реформи iconГромадська орган І зац І я зелена мр І я
Мрія» разом з громадськими організаціями міста мго «Чорноморський округ Козацтво Запорозьке», го «Молодіжна Паланка», бф «Добрий...
У країнський демократичний альянс за реформи icon«люди в чорному»: за результатами спостереження мирного зібрання...
Київської області, вул. Івана-Франка, 19. Акцію організовували вмго «Молодь Демократичного Альянсу» та політична партія «Демократичний...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка