Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання
Скачати 94.99 Kb.
НазваПро доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання
Дата конвертації14.07.2013
Розмір94.99 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Економіка > Документы

Україна


БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

7 червня

2013 року

м. Бобровиця №

107Про доопрацьований План заходів

щодо наповнення місцевих бюджетів,

економного і раціонального використання

бюджетних коштів та посилення

фінансово-бюджетної дисципліни у 2013 році

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України від 31.05.2013 №16565/3/1-13 до листа Міністерства фінансів України від 24.05.2013 №31-05220-2-3/15948, листа Департаменту фінансів облдержадміністрації від 03.06.2013 № 07-20/215 «Про заходи з наповнення місцевих бюджетів та економного і раціонального використання бюджетних коштів», з метою забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, інших соціальних виплат:

1.Затвердити доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2013 році (далі –план заходів, додається).

2.Відповідальним виконавцям забезпечити неухильне виконання заходів, затверджених зазначеним Планом заходів та інформувати фінансове управління районної державної адміністрації до 10 числа щомісяця протягом 2013 року для узагальнення.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 лютого 2013 року № 28 «Про затвердження Плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2013 році».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.
Голова районної державної

адміністрації І.А.Захарченко

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови районної державної адміністрації
07 червня 2013 року № 107
План заходів

щодо наповнення місцевих бюджетів, економного і раціонального використання

бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2013 році


№ з/п

Назва заходу

Відповідальні виконавці

Термін

Виконан

ня

Очікуваний результат

1

Забезпечити координацію діяльності податкових, інших контролюючих та правоохоронних органів щодо виявлення нелегально найманих працівників, а також проведення роз’яснювальної роботи про необхідність оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками відповідно до норм чинного законодавства

Райдержадміністрація, Бобровицьке відділення Козелецької МДПІ, управління Пенсійного фонду України в районі, районний центр зайнятості, управління соціального захисту населення

Січень-грудень 2013 року


6,0 тис.грн податку на доходи фізичних осіб

2

Ініціювати перегляд рішень відповідних місцевих рад у частині доцільності надання пільг зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів

Органи місцевого самоврядування

Протягом року


Заплановані доходи надійдуть у повному обсязі

3

Забезпечити проведення робіт з розширення орендних відносин щодо земель запасу, резерву та інших ділянок, перегляду договорів оренди щодо збільшення орендної ставки з урахуванням оновленої нормативної грошової оцінки земель.

Відділ Держземагенства у районі, органи місцевого самоврядування

Протягом року


343,9 тис.грн.

4

Забезпечити ефективне управління об'єктами, які належать до власності територіальних громад, як засіб збільшення надходжень до місцевих бюджетів орендної плати, провести суцільну інвентаризацію договорів здачі в оренду майна, що належить до комунальної власності. Ужити невідкладних заходів щодо утримання заборгованості за надані в оренду об’єкти комунальної власності, у тому числі і в судовому порядку, та розглянути питання розірвання договорів з боржниками. Ініціювати перегляд ставок оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад, з метою приведення їх до ринкових умов. 

Органи місцевого самоврядування

Протягом року

5

Вжити дієвих заходів щодо максимального скорочення податкового боргу зі сплати платежів до місцевих бюджетів.

Бобровицьке відділення Козелецької МДПІ

Протягом року


За січень-травень 25,8 тис.грн.

6

Забезпечити відповідність повноважень щодо здійснення видатків бюджету обсягу прогнозу надходжень до бюджету на відповідний бюджетний період.

Фінансове управління райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування

Протягом року
7

Забезпечити спрямування вільних залишків бюджетних коштів, понадпланових надходжень та поточних надходжень до загального фонду відповідних місцевих бюджетів на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв і комунальних послуг для запобігання виникненню заборгованості.

Фінансове управління райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування

Протягом року

8

Провести суцільну інвентаризацію програм місцевого значення, з метою їх скорочення та забезпечити фінансування найбільш важливих та соціально необхідних заходів. Закріпити практику прийняття місцевих програм лише забезпечених реальним фінансуванням.

Фінансове управління райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування

Протягом року

9

Максимально забезпечити потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, у тому числі і за рахунок скорочення непершочергових видатків.

Розпорядники коштів районного бюджету, органи місцевого самоврядування

Постійно
10

Забезпечити виконання вимог ст. 51 Бюджетного кодексу України щодо необхідності утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах. Не планувати та не здійснювати виплати стимулюючого характеру в разі незабезпеченості бюджетними призначеннями видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери. Не допускати безпідставного збільшення чисельності працівників бюджетних установ.

Розпорядники коштів районного бюджету, органи місцевого самоврядування

Постійно
11

Обмежити використання бюджетних коштів на проведення святкових заходів (за винятком централізованих заходів спеціально уповноваженим органом).


Розпорядники коштів районного бюджету, органи місцевого самоврядування

Постійно
12

Забезпечити дієвий контроль за раціональним та ефективним використанням бюджетних коштів, враховуючи першочерговість фінансування захищених статей видатків, не допускаючи заборгованості як за загальним, так і спеціальним фондами бюджетів.

Фінансове управління райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування

Постійно
13

Вжити заходів з упорядкування структури бюджетних установ та штатної чисельності їх працівників з урахуванням обсягів фінансових ресурсів місцевих бюджетів, а саме:
1.Припинити функціонування Свидовецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бобровицької районної ради Чернігівської області:

скоротити 14,04 штатних одиниць
2.Ліквідувати Мочалиський фельдшерський пункт.


3.Скоротити 0,5 штатних одиниць по приймально-діагностичному відділенню ЦРЛ.


4.Переобладнати три автомобілі під заправку природним газом

5.Скоротити 5 ліжок загального профілю в ЦРЛ


6.Скоротити 1 штатну одиницю в терцентрі

Розпорядники коштів районного бюджету, органи місцевого самоврядування

Відділ освіти районної державної адміністрації

КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня»
КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня»

КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня», районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня»
Бобровицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Постійно


вересень-грудень 2013 року

з 1 квітня 2013 року
з 1 квітня 2013 року

з 1 квітня 2013 року

з 1 липня 2013 року

з 1 лютого 2013 року

140,9 тис. грн

1,5 шт. од

26,1 тис. грн.
8,7 тис. грн.

10,0 тис.грн

12,0 тис.грн

17,0 тис. грн

14

Встановити на 2013 рік розпорядникам коштів місцевих бюджетів ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах з урахуванням необхідності дотримання жорсткої економії бюджетних коштів, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

Розпорядники коштів районного бюджету, органи місцевого самоврядування

I квартал 2013 року
15

Керівникам бюджетних установ забезпечити укладання договорів за кожним видом енергоносіїв, що споживаються, у межах установлених обґрунтованих лімітів споживання.

Розпорядники коштів районного бюджету, органи місцевого самоврядування

I квартал 2013 року
16

Забезпечити постійний контроль за дотриманням платіжної дисципліни в частині розрахунків за спожиті енергоносії, не допускаючи заборгованості із сплати за вищезазначені послуги.

Розпорядники коштів районного бюджету, органи місцевого самоврядування

Постійно
17

Заслуховувати звіти головних розпорядників коштів районного бюджету про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни на засіданнях колегій районної державної адміністрації.

Розпорядники коштів районного бюджету

Щоквар-тально
18

Рекомендувати Свидовецькій сільській раді забезпечити відкриття дошкільного навчального закладу в с.Свидовець у визначеному законодавством порядку.

Свидовецька сільська рада

До 1 вересня 2013 року

Керівник апарату районної

державної адміністрації Л.В.Дараган
Схожі:

Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання iconПитання на залік з дисципліни “Місцеві фінанси”
Характеристика місцевих податків І зборів як головного джерела наповнення доходів місцевих бюджетів
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання icon5 Планування І порядок фінансування видатків місцевих бюджетів
Кошторисне планування (бюджетування) видатків установ, що утримуються з місцевих бюджетів
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання icon1. Яке визначення найбільш точно передає суть предмета економічної теорії?
Наука про економічні відносини людей щодо раціонального використання обмежених ресурсів для найбільш повного задоволення потреб
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання icon2 Місцеві бюджети визначальна ланка місцевих фінансів
Місцеві бюджети сформувалися разом з виникненням органів місцевого самоврядування. Вони є у федеральних І унітарних держа­вах. Значний...
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання icon2 Місцеві бюджети визначальна ланка місцевих фінансів
Місцеві бюджети сформувалися разом з виникненням органів місцевого самоврядування. Вони є у федеральних І унітарних держа­вах. Значний...
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання iconПлан видатки бюджетів на народне господарство та науку Видатки бюджетів на соціальний захист
Зменшення обсягу бюджетного фінансування витрат у народному господарстві пояснюється тим, що до мінімуму зводиться участь держави...
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання iconТести з курсу основи економічної теорії
Наука про економічні відносини людей з приводу раціонального використання обмежених ресурсів для найбільш повного задоволення своїх...
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання iconМісцеві бюджети, їх доходи І видатки
Система місцевих бюджетів є в усіх країнах світу. Проте її розвиток І функції зумовлені низкою національних, політичних, економічних...
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання iconПлан Планування, його цілі, принципи, види та методи
Бюджетування як інструмент оперативного контролінгу. Поняття про бюджет. Мета складання бюджетів
Про доопрацьований План заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, економного І раціонального використання icon1. загальні положення
С підприємство,, оволодіння сучасною методикою раціонального використання технічного обладнання на робочому місці бухгалтера, ознайомлення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка