Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Скачати 66.99 Kb.
НазваПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Дата конвертації16.12.2013
Розмір66.99 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Економіка > Документы
ПРОПОЗИЦІЇ

щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин

06 серпня 2013

 1. Влада нарощує тиск на опозицію та створює додаткові проблеми для можливого підписання Угоди про асоціацію.

Голова Київської обласної організації "УДАРу" Олег Велікін повідомив, що на Київщині територіальні органи міністерства юстиції системно перешкоджають реєстрації змін керівних органів місцевих осередків партії "УДАР" та відмовляють у легалізації партійної документації.

5 серпня заарештовано главу Донецької обласної партійної організації "Батьківщини" Костянтина Матейченка, кримінальне переслідування якого на підставі подій 8 річної давності розпочалося під час парламентській виборчої кампанії.

^ Тези коментування:

 • Режим Януковича продовжує використовувати адміністративний ресурс та провоохоронну і судову систему у боротьбі проти опозиції. Замість того, аби вирішувати створені її ж політикою проблеми, влада створює нові.

 • Пояснення цьому може бути лише одне – оточення Януковича панічно боїться повної втрати важелів влади і усіх привілеїв, із нею пов'язаних. Тому прагне унеможливити проведення в майбутньому реальних виборів із повноцінною участю у них опозиції.

 • Виявом цього після антиконституційного блокування виборчого процесу у столиці, стало унеможливлення повноцінної участі партії «УДАР» у проміжних виборах на Київщині.

 • Триває фабрикування справ проти представників опозиції навіть у тих регіонах, які влада до останнього вважала своїми вотчинами, у яких однак останнім часом стрімко втрачає підтримку.

 • Усе це свідчить, що паніка у владних колах швидко наростає. Саме тому вона штовхає своїх прислужників на чергову злочинну діяльність, за яку вони будуть нести відповідальність після усунення режиму Януковича від влади. 1. ^ Негативні тенденції в соціальній сфері.

У скарбниці закінчилися гроші на допомогу для безробітних. (Безробітні скаржаться, що вже кілька місяців не отримували допомоги. У Держслужбі зайнятості запевняють, що всі необхідні кошти перерахували до казначейство.)

В Україні вдвічі підвищили тарифи на воду. (В Україні почали масово підвищувати тарифи на воду. За тиждень в частині населених пунктів семи регіонів (у Київській, Сумській, Черкаській, Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях і Криму) ціни підскочили в середньому на 30%. Найбільше – у Харківській області: на 45% - з 6 грн / куб. м до 10,9 грн / куб. м.)

Тези для коментування:

 • Через недолугу політику чинної влади, у державній скарбниці катастрофічно не вистачає коштів. При цьому кошти, яких не вистачає, намагаються отримати за рахунок найменш захищених верств населення.

 • Так влада замовчує, що у державному бюджеті країни на четвертий квартал 2013 року можновладці «забули» передбачити виплати усім бюджетникам.

 • Однак це не дивує. Економічна політика цієї влади спрямована на задоволення потреб великого бізнесу. Проблеми безробітних, людей з низьким рівнем доходу, пенсіонерів та їх не турбують.

 • Така ситуація загрожує цілою лавиною соціальних негараздів: від кризи неплатежів до погіршення криміногенної ситуації.

 • Відсутність можливості задоволення мінімальних потреб (харчування, оплата комунальних послуг та інші) неминуче збільшить соціальну напруженість.

 • «УДАР» вимагає негайно виправити ситуацію, яка склалася в країні. Передусім – поновити виплати допомоги по безробіттю.

Організаційні заходи:

 • Представникам партії УДАР звернутися до Мінсоцполітики та до міських центрів зайнятості із вимогою пояснити причини затримки у виплатах допомоги по безробіттю. 1. ^ Уряд імітує боротьбу з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив перевірити обґрунтованість підняття тарифів на житлово-комунальні послуги в регіонах та про результати перевірки доповісти в тижневий термін. Причина - упродовж минулого тижня зросла вартість послуг з водопостачання, водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у деяких населених пунктах АР Крим, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Сумської, Харківської та Черкаської областей, де органами місцевого самоврядування було переглянуто відповідні тарифи.

За повідомленням прес-служби КМУ, глава уряду наголосив на неприпустимості необґрунтованого підвищення цін для населення. Питання формування тарифів має бути всебічно вивчене, доцільність підвищення – економічно обґрунтованою. Незаконно підвищені ціни на послуги ЖКГ повинні бути приведені до попереднього рівня.

^ Тези коментування

 • Українським громадянам знову показали дешеву виставу. Уряд вже немає ресурсів для того, щоб насправді покращити соціальну ситуацію.

 • Замість того, аби вживати дієвих заходів для підвищення фінансової самостійності територіальних громад, уряд вдається до гри у «поганого» та «доброго» поліцейського.

 • Перш, ніж звинувачувати органи самоврядування у підвищенні тарифів, уряд має належно профінансувати – відповідно до Бюджетного кодексу – витрати місцевих бюджетів.

 • Тарифи ростуть, бо місцеві бюджети не можуть сьогодні на належному рівні дотувати житлово-комунальну сферу. Усі кошти йдуть в інші сфери. Передусім – на виконання повноважень, які були делеговані місцевому самоврядуванню державою.

 • Однак уряд і «регіональна» більшість у парламенті у 2013 році свідомо не додали місцевим бюджетам щонайменше 25 млрд. грн.

  • Урядовий популізм дисонує з реальними кроками Кабміну Азарова. Так, уряд, фактично, ліквідує з кожним роком інститут субсидій на оплату послуг ЖКГ, який покликаний амортизувати підвищення тарифів для найбільш соціально незахищених верств.

  • З початку 2013 року загальна сума субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 57,7 млн.грн, що на 15,8 млн.грн. менше, ніж за аналогічний період 2012 року.

  • Це ганебна цифра, якщо зважити, що за три останні роки на ремонт приміщень Генпрокуратури було виділено майже 370 млн.грн. бюджетних коштів.

 • Якщо ж органи місцевого самоврядування справді необґрунтовано підвищили тарифи, то прем’єр повинен давати доручення не вивчати ситуацію, а оскаржувати рішення органів самоврядування в суді.

 • Інакше ми маємо констатувати, що Микола Азаров просто не контролює ситуацію і має піти у відставку. 1. ^ Уряд прийняв чергову «декларацію покращення».

На початку серпня Кабінет міністрів на своєму засіданні затвердив концепцію системи державної підтримки експорту. Вона повинна допомогти у вирішенні проблеми витіснення української продукції з зовнішніх ринків.

За словами міністра економічного розвитку І. Прасолова: "Реалізація концепції дозволить вирішити важливі питання у сфері експортної діяльності через формування комплексу заходів державного стимулювання експортерів, виконання яких створить сприятливі економічні, правові, організаційні умови для розширення експорту"

Тези для коментування:

 • Документ є черговим переліком закликів та декларації щодо покращення.

  • Навіть за словами президента УСПП А.Кінаха, аналогічна концепція була схвалена Кабінетом міністрів ще в 2010 році. "Цей документ пройшов усі узгодження з бізнесом і був готовий до реалізації. Уряд вже третій рік тупцює на місці".

 • Документ, практично як і усі «стратегічні» документи уряду, не містить ані конкретних заходів, ані сум потенційного фінансування, ні передбачуваних результатів стимулювання експорту.

 • Більше того, як і раніше, уряд відстоюватиме інтереси нинішніх експортерів та олігархів.

  • У концепції наголошується на необхідності державної підтримки та традиційних «сировинних» статей експорту, які «в даний час вимагають додаткового стимулювання і заходів підтримки».

 • Концепція направлена на чергове викачування коштів із державного бюджету країни.

  • Підтримати виробників пропонується за допомогою кращого представництва зовнішньоекономічних інтересів країни за кордоном, підвищення ефективності реагування на обмежувальні і протекціоністські заходи інших країн.

  • Як саме цього буде досягнуто, в документі не вказано. Також незрозуміло, як уряд має намір сприяти компаніям «під час їх участі у міжнародних тендерах за кордоном».

 • Відсутність конкретних планів, як і попередніх прогнозних та стратегічних документів істотно знижує цінність концепції.

 • Партія «УДАР» заявляє, що так звана «концепція системи державної підтримки експорту» – лише ще одна «декларація покращення», яка не має нічого спільного із системним стратегічним планом реформ в країні.

 • Це – черговий документ, направлений на дерибан коштів країни, на ефемерне покращення, на підтримку «своїх» (належних до влади) представників бізнесу. 1. Досі не погашено борги за Євро-2012.

8 будівельних компаній, які проводили реконструкцію Міжнародного аеропорту «Львів» до Євро-2012, досі не отримали 5 млн. грн. за виконані роботи. Боржник – ТОВ «Донецька будівельна компанія», дочірня структура ТОВ «Дорожнє будівництво "Альтком"».

Підприємці надіслали листи з проханнями про допомогу до Президента, Прем'єр-міністра, Верховної Ради та Львівської ОДА, а також заявили про готовність до радикальних дій.

Тези для коментування:

 • Схоже, що влада взяла на озброєння гасло "Чемпіонати проходять – борги залишаються".

 • Тим більше обурює факт, що кошти заборгувала сумнозвісна фірма "Альтком", близька до колишнього віце-прем’єра Бориса Колеснікова.

 • Однак, безпосередню відповідальність за розрахунки несе уряд, оскільки львівський аеропорт будувався за державні кошти.

 • Із наближених до олігархів компаній треба примусово стягнути кошти на користь місцевих підрядників. А самих реальних замовників «схем» і «відкатів» на об’єктах Євро-2012 необхідно притягнути до відповідальності.

Схожі:

Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Українські експерти позитивно оцінюють можливість балотування Віталія Кличка на пост Президента України за умов дії Конституції у...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
Представник України при єс костянтин Єлісєєв заявив, що нині спостерігається достатній прогрес щодо всіх індикаторів, встановлених...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин
України на 1 липня 2013 становила 76 млрд грн., що складає майже 10% усіх наданих кредитів. Водночас, за оцінками експертів агенції...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconQ s величина пропозиції борошна місцевими продавцями в кілограмах....
Визначення ціни ринкової рівноваги з урахуванням функцій попиту та пропозиції за ціною
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЦі універсальні правила (далі Правила) складені з урахуванням Правил...
Пропозиції щодо внесення змін у Правила приймаються протягом танцювального сезону за електронною адресою
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconВитяг із з а к о ну у к р а ї н и «Про звернення громадян» Стаття 5
Зразки написання заяви (клопотання), скарги, пропозиції (зауваження), інформаційного запиту
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconКлючевые слова: телевизионная журналистика, новости, видеосюжет
У статті проаналізовано особливості створення відеосюжетів та верстки телевізійних новин, їхню структуру, тематичне наповнення та...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconПропозиції до проекту “Обласної цільової програми зі сприяння розвитку...
Україні та першочергові заходи щодо її реалізації”, а також потребам І можливостям громадського сектору Донецької області, тому громадські...
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconЛьвівська обласна державна адміністрація головне управління економіки облдержадміністрації
Пропозиції автора враховують експертні пропозиції та побудовані на власному досвіді
Пропозиції щодо інформаційного реагування з урахуванням останніх новин iconОрієнтовні теми доповідей (пропозиції щодо тем вітаються)
Класифікація дефектів: ортогональна – оrthogonal defect classification, odc І за стандартом ieee std. 1044: 1993
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка