Про затвердження символів села Котюжани та звання
Скачати 107.44 Kb.
НазваПро затвердження символів села Котюжани та звання
Дата конвертації11.08.2013
Розмір107.44 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Біологія > Документы
Україна

Котюжанівська сільська рада

Муровано-Куриловецького району

Вінницької області

11 сесія 5-го скликання

Рішення
Від 26 жовтня 2007 року

с. Котюжани

Про затвердження символів

села Котюжани та звання

Почесний громадянин села Котюжани”
З метою збереження і примноження історичних та національно-культурних особливостей, зростання політичної, соціально-економічної, науково-просвітницької та моральної ролі села Котюжани у суверенній Україні, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Котюжанівська сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити символи села Котюжани – герб та прапор, що відображають його багатовікову історію, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості і традиції.

2. Затвердити опис герба та прапора села Котюжани (додаток 1; 2);

3. Затвердити гімн села Котюжани (додаток 3);

4. Затвердити „Положення про порядок використання символів села Котюжани” (додаток 4);

4. З метою відзначення заслуг громадян територіальної громади села Котюжани, України та інших держав, що своїми діями та працею зробили вагомий внесок у розвиток територіальної громади села Котюжани запровадити звання „Почесний громадянин села Котюжани”;

5. Затвердити „Положення” про звання „Почесний громадянин села Котюжани” (додаток 5);

6. Затвердити опис нагрудного знака „Почесний громадянин села Котюжани” (додаток 6);
Додаток 1

Затверджено рішенням 11-ї сесії Котюжанівської сільської ради 5-го скликання від від 26 жовтня 2007 року „Про затвердження герба села Котюжани”
^ Опис герба села Котюжани
Герб села Котюжани являє собою напіврозтятий і перетятий щит, у першому лазуровому полі знаходиться золоте шістнадцятипроменеве сонце з обличчям, у другому червоному полі – срібний лапчастий хрест, на якому лазуровий щиток із срібним півмісяцем повернутим ріжками вліво. Сонце та хрест із щитком є земельними символами Поділля та Брацлавщини, тепер входять до герба Вінницької області. У третьому, зеленому полі стоять дибом – дикий срібний кінь із золотою гривою та хвостом, що символізує хоробрість лева, зір орла, силу бика, швидкість оленя і спритність лисиці та чорний бик, що символізує родючість, працю і терпіння, а також тваринництво. Кінь і бик підтримують водяний млин (на території села Котюжани було чотири водяні млини).

Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний червоною міською короною з трйома вежами, оскільки у минулі часи село Котюжани було містом.Додаток 2

Затверджено рішенням 11-ї сесії Котюжанівської сільської ради 5-го скликання від від 26 жовтня 2007 року „Про затвердження прапора села Котюжани”
опис прапора села котюжани

Прапор села Котюжани являє собою напіврозтяте і перетяте квадратне полотнище у першому лазуровому полі знаходиться золоте шістнадцятипроменеве сонце з обличчям, у другому червоному полі – срібний лапчастий хрест, на якому лазуровий щиток із срібним півмісяцем повернутим ріжками вліво. Сонце та хрест із щитком є земельними символами Поділля та Брацлавщини, У третьому, зеленому полі стоять дибом – дикий срібний кінь із золотою гривою та хвостом, що символізує хоробрість лева, зір орла, силу бика, швидкість оленя і спритність лисиці та чорний бик, що символізує родючість, працю і терпіння, а також тваринництво. Кінь і бик підтримують водяний млин.

Додаток 3

Затверджено рішенням 11-ї сесії Котюжанівської сільської ради 5-го скликання від від 26 жовтня 2007 року „Про затвердження гімну села Котюжани” Слова О. П. Мельника, музика О. Д. Гладкого

^ Ще існує в Котюжанах хліборобська давня слава
(Гімн)
Ще існує в Котюжанах хліборобська давня слава,

Ще й і Шум заграє славним водограєм,

Ще й і Лядова всміхнеться,

Ще й село наше Подільське підійметься.
Підійметься й заспіває

Слава давня хліборобська не вмирає,

Не вмирає і не вмре ніколи

Від Котюг до Котюжан це велике поле
Зацвітуть ще Котюжани і життя в них забуяє,

Забуяє і заграє та ще й славу нашу хліборобську оспіває,

Оспіває, і млини старі згадає, хай життя у Котюжанах процвітає,

Процвітає не вмирає, землю нашу славну прославляє.
Ще прославлять Котюжани їхні трударі,

Як діди їх прославляли у минулі вже віки

І здобудуть нову славу наші трударі,

Заспівають Котюжанам – слава на віки.

Додаток 4

Затверджено рішенням 11-ї сесії Котюжанівської сільської ради 5-го скликання від від 26 жовтня 2007 року „Про затвердження Положення про використання символіки територіальної громади села Котюжани”

ПОЛОЖЕННЯ

про використання символіки територіальної громади

села Котюжани.
Згідно зі ст. 22 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” територіальна громада села може мати власну символіку (герб, прапор тощо), яка відображає його історичні, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості і традиції.

^ Символіка територіальної громади в обов'язковому порядку застосовується при проведенні урочистих заходів: державних і національних свят, при виконанні відповідних розпоряджень органів влади.

^ Символіка територіальної громади встановлюється у загальнодоступному, естетично оформленому місці.


  1. Герб села.


Герб села Котюжани являє собою напіврозтятий і перетятий щит, у першому лазуровому полі знаходиться золоте шістнадцятипроменеве сонце з обличчям, у другому червоному полі – срібний лапчастий хрест, на якому знаходиться лазуровий щиток із срібним півмісяцем повернутим ріжками вліво. Сонце та хрест із щитком є земельними символами Поділля та Брацлавщини, тепер входять до герба Вінницької області. У третьому, зеленому полі стоять дибом – дикий срібний кінь із золотою гривою та хвостом, що символізує хоробрість лева, зір орла, силу бика, швидкість оленя і спритність лисиці та чорний бик, що символізує родючість, працю і терпіння, а також тваринництво. Кінь і бик підтримують водяний млин (на території села Котюжани було чотири водяні млини).

Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний червоною міською короною з трьома вежами, оскільки у минулі часи село Котюжани було містом.

^ Герб розміщується в залах засідань сільської ради та кабінеті сільського голови. При проведенні місцевих свят герб розміщується в центрі сцени.

Герб не можна використовувати як прикрасу чи декорацію. Його не можна зображувати на рекламній продукції та предметах, призначених для тимчасового використання та знищення.

  1. ^ Прапор села.


Прапор села Котюжани являє собою напіврозтяте і перетяте квадратне полотнище у першому лазуровому полі знаходиться золоте шістнадцятипроменеве сонце з обличчям, у другому червоному полі – срібний лапчастий хрест, на якому лазуровий щиток із срібним півмісяцем повернутим ріжками вліво. Сонце та хрест із щитком є земельними символами Поділля та Брацлавщини, У третьому, зеленому полі стоять дибом – дикий срібний кінь із золотою гривою та хвостом, що символізує хоробрість лева, зір орла, силу бика, швидкість оленя і спритність лисиці та чорний бик, що символізує родючість, працю і терпіння, а також тваринництво. Кінь і бик підтримують водяний млин.

Порядок розміщення ^ Прапора має свої особливості залежно від місця, де він встановлюється.

Прапор піднімається на спеціальному флагштоку перед будинком або на будинку. При цьому враховується відповідність висоти флагштока і розміру Прапора. Оптимальним співвідношенням розміру ширини Прапора та висоти флагштока вважається 1: 6.

Прапор села встановлюється перед головним входом до будинку зліва (якщо стояти обличчям до фасаду), інші прапори – праворуч. На адміністративному будинку сільської ради підіймається Державний прапор України.

Особливо уважно слід ставитися до випадків, коли поряд з Прапором села встановлюються інші прапори. Кожен прапор при цьому встановлюється на окремому флагштоку. Всі прапори повинні бути однакові за розміром та знаходитись на флагштоках однієї висоти.

На офіційних зборах або під час проведення інших урочистостей в приміщенні, ^ Прапор встановлюється так, щоб присутні сиділи обличчям до Прапора. При цьому в центрі зліва направо розміщується Державний прапор, а потім Прапор села. Якщо Прапор села виставляється з боку аудиторії, то займає правий бік. В робочому кабінеті Прапор встановлюється на спеціальному флагштоку з правого боку від того, хто сидить за столом.

Прапор не повинен торкатися поверхні підлоги, грунту, води або будь-яких предметів. Метою цього пропису є попередження можливості забруднення або пошкодження Прапора і його порушення розглядається як прояв неповаги до цього символу села. Прапор не можна використовувати для покриття монументу, статуї, меморіальної дошки. Прапор ні перед ким не опускається вниз. Не можна ним салютувати. Не можна схиляти його перед будь-якою особою чи предметом. Не можна виставляти ушкодженого Прапора. На Прапорі села не можна розміщувати предмети, емблеми, прикраси тощо. Прапор ніколи і ніде не можна використовувати як прикрасу чи декорацію. Зображення Прапора не можна використовувати на рекламах, оголошеннях. Його не можна зображувати на предметах, призначених для тимчасового використання і знищення. Рекламні щити не можуть бути встановлені на флагштоку поряд з Прапором.

Загальновідомим знаком жалоби є припускання ^ Прапора (до половини флагштока протягом певного часу), або прикріплення до верхньої частини древка Прапора чорної крепової стрічки. Приспускаються лише ті прапори, що знаходяться на флагштоках з підйомними пристроями, причому в особливому порядку: спочатку Прапор швидко піднімається до верху флагштока, і одразу ж повільно опускається до його середини.

Внесення ^ Прапора повинно відбуватися за певними правилами – Прапор вносить на древку прапороносець у супроводі двох асистентів. Виконання обов’язків прапороносців є почесним.

Для підняття ^ Прапора призначається група прапороносців. Прапор піднімається на щоглі в супроводі Гімну села. Під час церемонії підняття та спуску Прапору всі присутні повинні стояти струнко обличчям до Прапору. Військовослужбовці при цьому віддають честь; чоловіки знімають головні убори.

  1. Гімн села.


Гімн села: “Ще існує в Котюжанах хліборобська давня слава!” (текст О.П. Мельника , музика О. Д. Гладкого.

Гімн села звучить під час проведення урочистих заходів, державних і національних свят. Якщо виконуються два гімни України і села, то Гімн села звучить після Гімну України.

Мелодію Гімну не можна використовувати як музичне супроводження під час проведення концертів та будь-яких інших заходів.

Гімн може звучати як у виконанні хору, так і в інструментальному виконанні. Також Гімн села може виконуватись в запису, при цьому може звучати тільки мелодія.

Шанобливе ставлення до ^ Гімну села проявляється в тому, що під час виконання Гімну всі присутні повинні стояти струнко обличчям до Прапора села.

Додаток 4

Затверджено рішенням 11-ї сесії Котюжанівської сільської ради 5-го скликання від від 26 жовтня 2007 року „Про затвердження Положення про звання почесний громадянин села Котюжани”

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ЗВАННЯ „Почесний

громадянин села Котюжани”
1. Звання „Почесний громадянин села Котюжани” присвоюється рішенням сесії Котюжанівської сільської ради громадянам України та інших держав за вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади села Котюжани.

2. Подання на присвоєння звання „Почесний громадянин села Котюжани” готує виконком Котюжанівської сільської ради.

3. Особам, удостоєним звання „Почесний громадянин села Котюжани” вручається диплом та нагрудний знак встановленого зразка, який носиться на правій стороні грудей, а при наявності державних нагрудних знаків розміщюється за ними. Також особам, удостоєним звання „Почесний громадянин села Котюжани” надаються пільги в межах повноважень Котюжанівської сільської ради.

4. Особі якій за рішенням сесії Котюжанівської сільської ради присвоєне звання „Почесний Громадянин села Котюжани” на офіційному бланку сільської ради за підписом сільського голови та секретаря надсилається лист повідомлення (додаток 1 до „Положення про звання Почесний громадянин села Котюжани”) про присвоєння звання „Почесний громадянин села Котюжани” у якому також вказується дата вручення відповідного диплому та нагрудного знаку.

5. Вручення диплому та нагрудного знаку „Почесний громадянин села Котюжани” відбувається в урочистій обстановці після виконання Гімну села Котюжани.

6. З метою увічнення заслуг осіб удостоєних звання „Почесний громадянин села Котюжани” створюється музей „Почесних громадян села Котюжани”. Місце розташування музею визначається Котюжанівською сільською радою. Крім того фотографія та повна біографія особи удостоєної звання „Почесний громадянин села Котюжани” вноситься у книгу „Почесних громадян села Котюжани”.
Сільський голова

Секретар
Депутати Котюжанівської сільської ради, які затвердили символи села.

26 жовтня 2007 р.

Представлення символів села Котюжани на сесії сільської ради.

26 жовтня 2007.
Депутати Котюжанівської сільської ради, які затвердили символи села.

26 жовтня 2007 р.

Депутати Котюжанівської сільської ради, які затвердили символи села.

26 жовтня 2007 р.

Депутати Котюжанівської сільської ради, які затвердили символи села.

26 жовтня 2007 р.

Схожі:

Про затвердження символів села Котюжани та звання iconПро затвердження Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року
Затвердити Державну цільову програму розвитку українського села на період до 2015 року (далі — Програма), що додається
Про затвердження символів села Котюжани та звання icon000000 Рядки мови с 11 0 Особливості масивів символів
У мові С, від якої походить мова С++, рядки зображуються саме масивами символів. Масив символів має особливість: послідовність символів...
Про затвердження символів села Котюжани та звання iconМагістерської роботи
В/звання, прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника, науковий ступінь, вчене звання, посада
Про затвердження символів села Котюжани та звання iconПро затвердження та введення в дію тарифів по оплаті послуг, які...
Про затвердження Методики розрахунку витрат часу та вартості проведення органом державного пожежного нагляду оцінки (експертизи)...
Про затвердження символів села Котюжани та звання icon1 Законодавство, яке регулює суспільні відносини, які виникають у...
Про затвердження положення про порядок подання заяв до Антимонопольного комітету про попереднє отримання дозволу на концентрацію...
Про затвердження символів села Котюжани та звання iconЗсув встановлює вертикальне зміщення символів у рядку. Третя закладка Анімація
«гарячі клавіші», спеціальну панель інструментів,головне та контекстне меню. Форматування символів через меню здійснюється командою...
Про затвердження символів села Котюжани та звання iconАвтор1 П. І. Б. 1, науковий ступінь, вчене звання; Автор2 П. І. Б....
Харківська обласна громадська організація козацтва та офіцерів запасу «Наша Воля»
Про затвердження символів села Котюжани та звання iconПостанова верховної ради україни про затвердження Положення про загальні...
Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні
Про затвердження символів села Котюжани та звання iconТема: форматування символів та абзаців. Форматування текстових документів....
Мета: навчитися налаштовувати середовище текстового процесора ms word, освоїти основні прийоми форматування символів, абзаців та...
Про затвердження символів села Котюжани та звання iconІсторія села Вороньків
Село розміщується за 15 км у напрямку на південний захід від Борисполя. За фізико-географічними умовами місце розташування села –...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка