Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт
НазваЛеон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт
Дата конвертації28.06.2013
Розмір98.6 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Банк > Документы
Леон Дегрель


До молоді Європи: політичний заповіт.


Колись і нам було по двадцять років, і хоча яскраві дні юності для нас назавжди відійшли в минуле, наші серця як і раніше зберігають вірність величним ідеалам, які, безумовно, надихають також і вас, мої молоді європейські сучасники й товариші по боротьбі.


У свій час ми, полум'яні націоналісти, змогли розбудити совість у наших кращих співвітчизниках: ми не хотіли, щоб наша Батьківщина безславно загинула в смердючому болоті, куди її тягли безпринципні політикани. Ми бажали повернути людям віру в їхнє високе покликання, прагнули навести справедливість й порядок у роботі підприємств і установ, мріяли про соціальну справедливість, яка б ґрунтувалася на надійному співробітництві різних суспільних класів. Попри все те своєю головною справою ми вважали духовну революцію, тому що тільки вона одна була в силах визволити людей з-під ярма загрозливого матеріалізму.


Потім, у червні 1941 року, дзвони, що продзвеніли по містах і селах Європи, рознесли звістку про початок походу на Схід: перед нами відкрилися нові, хвилюючі перспективи.


Опинившись, подібно до сотень тисяч добровольців зі старої Матінки-Європи, на Східному фронті, я боровся там спочатку як простий солдат, і вже потім став капралом, сержантом, офіцером. Під кінець війни я командував 28-ою дивізією військ СС "Валлонія". Саме на Східному фронті неясна ідея єдиної й могутньої Європи, у якій кожна країна зберігала б свою національну своєрідність, зробилася для нас не тільки гранично ясною, але й життєво необхідною. Ми прагнули звільнити цю Європу від комунізму радянського зразка, адже Совєти, починаючи з 1917 року, тільки й мріяли про те, як би змусити танцювати увесь світ під лютий свист їхнього безжалісного батога.


Спочатку ми, солдати не з Німеччини, звичайно ж, разюче відрізнялися один від одного, адже ми були такі несхожі: іспанці, норвежці, французи, хорвати, голландці... Але незабаром, по милості суворих випробувань, ми зблизилися, і надалі незмінно становили єдине ціле.


Співдружність наша, до речі, зовсім не відрізнялося цілковитою одноманітністю, адже в серцях наших дихала душа Європи. Ратні подвиги й кров, пролита на полях боїв, розглядалися нами як найнадійніша запорука мирного, щасливого майбутнього для рідних країн, кожна з яких, по закінченні світової війни, повинна була засяяти чарівним світлом у славнім сузір'ї цивілізацій Європи.


Перемога нас обдурила. Зачохливши зброю, ми спостерігали, як наша породжена в боях 1942 року Європа, відразу ж по завершенні бойових дії, зморщується, наче пробитий м'яч. Усюди запанували вульгарність, посередність, невгамовна спрага почуттєвих насолод. Люди, що кинулися в погоню за цими ефемерними благами, на жаль, не здогадувалися про те, що женуться за примарами.


До чистої душі Європи прилипла якась мерзота, і вона отруїла серця і розум мешканців континенту.


Але й ранок духовного відродження, смію сподіватися, довго чекати на себе не змусить.


Ми, солдати Другої світової, ваші старші брати, за свою любов до Батьківщини заплатили велику ціну: нас труїли як скажених псів, били до півсмерті... Не впадаючи в перебільшення, скажу, що свою гірку чашу ми випили до дна. Цілі цебра бруду було вилито на нас, кращі з моїх товаришів були знищені, а на тих, хто лишився живим, вороги, з характерним для них диявольським шаленством, улаштували справжнє полювання. Однак ми зберегли вірність нашим ідеалам, і, незважаючи на жорстокі удари долі, не збираємося оплакувати минуле. Можете бути впевнені, з першою ж нагодою ми, незважаючи на тягар прожитих років, виконаємо свій обов’язок, і зробимо це без зволікання, радісно, енергійно, із граничною напругою волі, так само, як і в роки війни.
Сьогодні ми знемагаємо у вигнанні, де опинилися, зрозуміло, не зі своєї волі. На жаль, вигнання наше, схоже, довічне. І все-таки, мої дорогі європейські друзі, знайте: ми - ваші вірні товариші, і залишимося такими до самої смерті.


Та й ваше життя, сказати по правді, не така вже й і солодке. Усюди в Європі бешкетують потвори, метушливі й продажні. З диким гавканням і гарчанням ця ненажерлива зграя підбирається до вас, бажаючи вашої загибелі. Цивільний і кримінальний кодекси постійно змінюються, - у строгій відповідності з демократичною процедурою, отут нам заперечити нічого! - адже юристи завжди зуміють знайти привід, щоб запроторити в буцегарню або, принаймні , настрашити фантастичними штрафами непокірних: тих, хто або не бажає із рабською підлесливістю цілувати ступні огидного ідола, що персоніфікує собою недоношену "демократію".


Представницька влада, що освячує найзапаморочливіші діяння своїх адептів, у дійсності зводиться до системи обрядів ритуального характеру. Вибори й перевибори обходяться депутатам у копієчку: один відбувається мільйонами, інший - сотнею мільйонів, а іншому не вистачає й мільярдів.


Тим часом, глядачі, що спостерігають за цим блюзнірським дійством, виявляють до нього крайню недовіру. Кому ж, справді, сподобається споглядати перетворення золота в лайно?


Політикани, підняті зі своїх лежанок, збилися в зграю. Положення їх, наскільки ми можемо про тому судити, - розпачливе. Вони вертяться дзиґою, як біс перед заутренею. Крикливі пропагандистські кампанії нині нікого вже не вводять в оману. Роздратовані громадяни проходять стороною від виборчих урн, і це явище –спостерігається всюди.


Над ослиним цирком, схоже, нависла загроза банкрутства. У свіжовизволених державах Східної Європи, наприклад у Польщі, що, здавалося б, повинна була перебувати у ейфорії від подарованої їй "демократії", 65 % населення у виборах не бере участь! Те ж саме відбувається й в Угорщині! У Лівані ж застрайкували майже всі виборці! У ході виборів 1992 року у Франції місцеві соціалісти одержали всього-на-всього 18 % голосів, що, втім, не перешкодило їм сформувати уряд. Якийсь гідний нащадок російського єврея, заручився підтримкою іншого єврея, сина вихідців з польських гетто, очолив кабінет. Раз вже такі видні політики були такі ласкаві забезпечити щастя Франції, мешканцям цієї країни не залишається нічого іншого, як у мовчазному здивуванні спостерігати за діями своїх державних мужів.


Політикани з ушкодженим розумом, треба зізнатися, виглядають комічно: ці нікчемні людці з невимовною люттю боряться за владу, яка, тим часом, стає усе більш й більш ненадійною.


Але спробуйте тільки кинути їм у нахабні пики слова правди, - наприклад, заявити, що члени урядових кабінетів, не гидуючи ніякими фальшивками, з усім тим, годуються й за допомогою розбійницьких вимагань, у той час як банкноти, що осідають у кишенях подібних державних чоловіків, образно говорячи, помічені кров'ю безневинних жертв, - (доречі, колишнього бельгійського прем'єр-міністра соціаліста Коолса "замочили" тільки тому, що він відрізнявся з поміж інших винятковою жадібністю; у ролі вбивці, як з'ясувалося, виступив якийсь шибеник, що працював на іншого бельгійського міністра, колегу Коолса, що, більше того, виявився незвичайним фахівцем в області рекету) - отож , спробуйте заїкнутися про ці факти, і вас негайно ж запишуть в "фашистські злочинці ".


Ви вважаєте, що дев'ять десятих всіх народних обранців - особистості нікому не відомі й ні на що не придатні? А їхня діяльність зводиться лише до одержання досить привабливої платні? Тоді не ображайтеся, якщо вас будуть усюди виставляти, у найкращому разі, як настирливого мораліста!


Зате нісенітниці й безглузда балаканина, від якої трясуться стіни залів, де сидять три, чотири або навіть по п'ять сотень депутатів (людей, як правило, пустоголових), надійно захищена від змістовної критики: противники демократії не мають сил розкрити очі народу, оскільки телевізійний ефір їм не надається, та й на багатолюдні мітинги їх намагаються не допускати.
Віддані нинішньому режиму інтригани силкуються виглядати отакими кристально чистими демократами, в очах роззяв. Із цією метою вони, із працею натягнувши на пузо офіційну синьо-білу-червону стрічку, своїми палійськими промовами підігрівають паразитичні апетити різнокольорових і різнорасових орд, що перекинулися на голови нещасних французів, ніби ненажерлива сарана із пропалених сонцем пісків пустель.


Усюди, - у політиці, у суспільному житті, в економіці й у моральності, - страшенний безлад. Відповідно до недавніх опитувань суспільної думки, 68 % французів заявили, що їм усе набридло.


Кожна із країн Європи обкладена ідіотськими податками, що відбивають у людей найменше бажання творити щось нове.


Двадцять тисяч гордовитих, безвідповідальних і нікчемних функціонерів, до речі, ніким не вибраних, заволоділи половиною Європи, що і без того ледь тримається на ногах під диктаторським гнітом Спільного ринку. Європу трясе від частих економічних криз, і вони тільки збільшуються по милості профспілкових бонз, з їхніми безглуздими вимогами й демагогічними вертушками.


Нас, схоже, збираються досита нагодувати тухлими яйцями, і нічим іншим.

Загальний ринок, ця претензійна й жалюгідна буфонада, не обіцяє нам нічого гарного: шістнадцять мільйонів європейців уже втратили свої робочі місця, причому без надії підшукати нові.


Ви, юнаки й дівчата, патріоти Європи, зобов'язані покласти край нинішнім грабункам, шахрайству й руйнівному нехлюйству. І тоді ви будете жити в союзі процвітаючих держав, під владою щирого вождя, людини всіма шанованої, вибраним народом у ході вільного голосування.


Тільки такий вождь зуміє надійно захистити соціальні й расові права мешканців Європи.

Наближається кінець необмеженої влади знехтуваних узурпаторів, ґвалтівників і пустопорожніх базік; незабаром у Європі їм ніхто не подасть і склянки води. Починаючи із сумнозвісного 1945 року наші правителі тільки й робили, що хвалилися й брехали один ліпше за іншого, дурили народ, щоб зручніше влаштуватися в нього на шиї.


Але тільки й спробуйте хоча б трішки зачепити всемогутніх султанів від демократії, що провертають свої брудні справи в парламентському розпліднику! На мій погляд, набагато безпечніше гратися з динамітом. Енергійно боротися з такою кількістю паразитичних дармоїдів, як ви це, імовірно, уже мали можливість відчути на власному гіркому досвіді, - заняття надзвичайно складне. Втім, незважаючи ні на що, ми повинні боротися, і робити це з непохитною твердістю і постійним цілковитим самоконтролем . Народ має право знати, чого ми хочемо від держави, а саме: відповідальность, стійкість, бездоганну чесність й компетентність. Коротко кажучи, ми вважаємо за необхідне встановити сильну державу, домогтися свідомого співробітництва різних класів суспільства, знову розбудити до життя основні моральні цінності. Життя має сенс лише в тому випадку, якщо її мета являє собою величну досконалість. Ми зберігаємо віру в зірки, що мерехтять у висоті неба.


Цькування, яким ви піддаєтеся наприкінці двадцятого сторіччя, коли жити доводиться із кляпом у роті, для нас, ваших старших товаришів, - явище відоме занадто добре, може бути, навіть ще краще, ніж вам. Нас так само, як і вас, неодноразово повністю позбавляли цивільних свобод. Подібні обставини, мабуть, змусили б зніяковіти навіть випробуваних борців. Обмежуся одним прикладом. В 1936 році біля мільйона бельгійців віддали свої голоси нашому руху, тобто партії "Chrіstus-Rех" (рексистам). У парламент, у повній відповідності з демократичною процедурою, при загальному виборчому праві, було вибрано тридцять три депутати й сенатори, що виступали під моїми прапорами. Однак з 1936 по 1940 рік ми жодного разу не одержали доступу до офіційного радіомовлення! Зрозуміло, там вільно себе почували лише постійні мешканці парламентського балагану.
От як промивали мізки простакам перед початком Другої світової війни в країнах так званої "демократії", у своїй нетерпимості до інакомислення, що доходила до повного дебілізму!


Ми, як бачите, побажали тоді замінити продажний, беззаконний і вкрай обтяжливий для наших співвітчизників режим на Державу могутню, чесну, звернену обличчям до народу. З того часу нас і стали переслідувати як прокажених.


Ми, до речі, відмовилися, брати участь у розв'язанні 2-й світової війни, "божевільної й безглуздої". І проте у вересні 1939 ця війна була нав'язана народам Європи спільними зусиллями марксистів і світового єврейства, відомих паліїв, які знайшли собі потужну підтримку в найбільших космополітів, що відрізняються вовчою жадібністю. Розпалення ненависті й терор зробили свою чорну справу.


Нам довелося витримати дивовижну світову війну, коли більшовицькі орди, сподіваючись на славну поживу, обрушилися на знекровлену у війні 1940-1941 років Європу. Вони, як бачите, побажали навернути нас до своєї віри.


Ми хоробро боролися: у ці страшні роки не доводилося шкодувати ні життя, ні пролитої крові. Ми зазнали все: і холод, і голод, і незліченні муки на крижаних безкрайніх рівнинах Східного фронту. Кілька мільйонів моїх товаришів по боротьбі впало смертю хоробрих на полі битви. Багато тисяч інших, після багатьох випробувань, довгі роки перебували в неволі в себе на батьківщині.


Пройдисвіти від "дерьмократії", яку чомусь продовжують іменувати демократією, люблять розповідати баєчки простакам про „жорстокість” тих часів, прагнучи, звалити всю провину на своїх супротивників!


Жорстокість? Так! Вона була, але тільки в СРСР, що з 1917 року вправлявся в знищенні своїх же громадян! Причому рахунок тут ішов на десятки мільйонів.


Ну а англійці, перші їхні емігранти, що перебралися через Атлантичний океан? Хіба ці свіжоспечені не досягли великої спритності в знищенні нещасних індіанців? А їх перебили більше чотирьох мільйонів (з п'яти мільйонів корінних мешканців Америки вижило біля двохсот тисяч). Дивовижний геноцид, що знищив цілу расу!


У період з 1941 по 1945, як у Європі, так і в Азії, наші герої застосовували унікальну тактику ведення війни, що стала надбанням XX століття. Ім'я її - тероризм. Варварські бомбардування Гамбургу, Кельна, Берліна, Дрездена, потім - Хіросіми й Нагасакі знищили сотні тисяч ні в чому не винних мирних жителів.


Після 8 травня 1945 року переможці преспокійно відправили під радянське ярмо сотні мільйонів громадян Східної Європи. В умовах тиранії їм довелося жити більше п'ятдесяти років!


Вони, і тільки вони, винні в тім, що в 1945-1946 році в концентраційних таборах Франції й Німеччини з голоду вмерло біля мільйона німецьких військовополонених, у той час як склади ломилися від продовольчих припасів, які не видавалися нужденним цілком свідомо.


Вони, нарешті, сприяли загибелі багатьох мільйонів біженців, мирних жителів Пруссії, Сілезії, Німеччини й Судет, які були проведенні з лютістю канібалів у ході "расових чистках"!


Американці, англійці - і їхні російські союзники, зрозуміло, яким сьогодні знову намагаються додати ангельський вигляд - дарма силкуються обвинувачувати нас в "расових чистках". Події, що розвертаються нині в Боснії й Хорватії з математичною точністю відтворюють людиновбивчі досягнення "демократії", я маю на увазі знищення більше чотирьох мільйонів індіанців, а також геноцид, що твориться на конфіскованих після Другої світової війни в Німеччини землях! Сьогодні ці страшні цифри стали надбанням громадськості. На дорогах вигнання знайшли свій кінець близько 2 280 000 німців, що померли з голоду або ж холоднокровно вбиті більшовиками. Вісімдесят тисяч біженців зникли безвісти. Мільйон, тих що вижили депортували в Сибір.


Тепер нам зрозуміло, чому в 1992 році американці й англійці (росіяни нині зробилися такими малюсінькими!) відповідали югославським загарбникам тільки слізьми й зітханнями. Те, що робили серби, американці й англійці, укупі зі своїми люб'язними радянськими союзниками, творили (або потурали таким діям) і раніше, причому в набагато більше значному масштабі! Мерзенні лицеміри, нам давно огидли ваші крокодилячі сльози. Серби, що очищають в 1992 році цілі області від неугодних їм громадян, - всього лише ваші скромні послідовники!


Їхні вчителі - Сталін, Черчілль і Рузвельт, неперевершені кіллери першої половини двадцятого століття.


8 серпня 1992 року, у вигнанні.

Схожі:

Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconОрієнтовний перелік питань до іспиту
Політичний процес, політична зміна, політичний розвиток: суть та особливості співвідношення
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconПлан: Поняття політичного режиму Тоталітарний політичний режим
Поняття політичного режиму. Політична влада багатоманітна по формах І засобах прояву. Для віддзеркалення різних аспектів її функціонування...
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconЦим виданням представляємо заплановану до друку серію брошур та книг....
Цим виданням представляємо заплановану до друку серію брошур та книг. Перша книга, яку ти, шановний читачу, зараз тримаєш у руках...
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconЗаповіт Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого
Моїм Духовним Дітям, Владикам, Священикам, Монахам І монахиням І всім Вірним Української Католицької Церкви
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconФормація патріотичного позитиву
Відкрий долоню на зустріч брату, з піднятим духом йди на ката в боях гартується свідомість, а перед Богом честь І совість " ("Кобзарський...
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconДоручення 15
України на період до 2017 року щодо вшанування спільних європейських цінностей, спільної історії, утвердження єдності нових перспектив...
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconМонетарний меркантилізм грунтувався на теорії грошового балансу
Одним из широко известных теоретиков математической школы является Леон Вальрас (1834-1910). швейцарский экономист, разработавший...
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconРозділ 9 Східнослов’янське суспільство І середньовічний світ
Північно-Східної Європи, кочовиками причорноморських степів, землеробсько-ремісничим населенням Центральної Європи та Балка в цьому...
Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconУкраїнський суспільно-політичний рух у другій половині ХІХ ст в Австро-Угорщині

Леон Дегрель До молоді Європи: політичний заповіт iconПолітичний режим ( від франц. „regime” державний, суспільний устрій,...
Політичний режим ( від франц. „regime” державний, суспільний устрій, спосіб правління) це концентрована характеристика системи, що...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка