А т “КомІнвестБанк”
Скачати 12.59 Kb.
НазваА т “КомІнвестБанк”
Дата конвертації07.03.2014
Розмір12.59 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Банк > Документы
АТ “КомІнвестБанк”

88000, м.Ужгород, вул.Гойди,10,тел.(80312)61-98-13Перелік документів для відкриття поточного рахунку для провадження незалежної діяльності ( Нотаріус / Адвокат)



Заява на відкриття рахунка встановленого зразка .




Опитувальник клієнта АТ „КомІнвестБанк” встановленого зразка.




Копія документа, що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності (свідоцтво про реєстрацію/дозвіл/сертифікат тощо).




Дві картки із зразками підписів.Копія документа, що підтверджує взяття фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, на облік в органі державної податкової служби.Копія документа, що підтверджує взяття фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, на облік в органі Пенсійного фонду України.



Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність. Копії засвідчуються в Банку підписом фізичної особи – підприємця та уповноваженим працівником Банку.




Довіреність на розпорядження рахунком (у разі необхідності), завірена нотаріально та паспорт і довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру довіреної особи.
Фахівці АТ «КомІнвестБанк» готові надати Вам більш детальну інформацію і консультацію, та обговорити Ваші індивідуальні потреби.

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка