Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою»
Скачати 107.9 Kb.
НазваПрес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою»
Дата конвертації12.12.2013
Розмір107.9 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Астрономія > Документы

Прес-реліз 15 Світання Асоціації ІГС «Діалог з владою»7 липня 2011 року на 15 Світанні в затишній смолоскипівській залі за малиновим чаєм з печивом Лідери Асоціації обговорювали наступні питання:

1) Вдосконалення діяльності, документообігу та аналітичної роботи Бюро Делегата Асоціації при центральних органах виконавчої влади.

2) Організація кадрової роботи для посилення ролі лідерів громадськості в діалозі з владою.

3) Обговорення макету презентації Асоціації.

4) Дискусія з приводу формату та насичення Школи діалогу з владою, зокрема, і заходу, робоча назва якого - Міжнародний форум "Свобода слова: непросто!", який плануємо приурочити до Дня Незалежності України...
15 Світання минуло, але дані питання тепер виносяться на публічне обговорення та очікуємо на Ваші доповнення, посипані креативом і увінчані творчим натхенням в поєднанні з наявним життєвим досвідом!

Особливо просимо вносити пропозиції в тих місцях, де зазначено «ДОПОВНЮЄМО!».
=====================================================

1) Щодо першого питання зазначалося, що основною функцією Бюро Делегата Асоціації є аналіз регуляторного впливу законодавчих актів, що здійснюється на предмет аналізу ефективності використання коштів платників податків, в тому числі, на предмет корупції. Тобто, потрібно визначати: мета цього документу спрямована на забезпечення інтересів суспільства чи окремих бізнес-груп?!... От і постає питання в організації роботи Бюро Делегата таким чином, аби ні одні злі наміри зі сторони чиновників, владних сил не могли вплинути на злагодженість «механізму». І це при тому, що ми працюємо з «чистого листа» - налагоджуємо роботу інновації (БД), але потрібно щоби це було не обтяжливо, ефективно і працююче… І це все потрібно зробити в тій ситуації, коли, наприклад (реалістичний жарт), до ВРУ вносять законопроект про вигул собачок, а в прикінцевих положеннях цього документу скасовуються пільги чорнобильцям… От і виникає в суспільстві попит на наявність розвиненої всенародної мережі Бюро Делегата, коли б одне БД, бачучи в профільному для них документі «по собачкам» «скасування пільг чорнобильцям», оперативно передавало б інформацію до профільного БД, до компетенції якого входять і «пільги чорнобильців».

Отож, від БД вимагається кадрова ерудиція, системний моніторинг, із-за чого різко зростають вимоги до кваліфікації людей, які входять до цього процесу, і тому, в переважній більшості їх потрібно вчити…Тому і планується на серпень місяць у Асоціації проект «Школа діалогу з владою».

Ключовим мотиваційним фактором у динамічній мережі, на відміну від випадку структури організацій «жорсткої ієрархії», є питання інтелектуальної власності. Тобто, якщо людина знайшла певну проблему першою в Асоціацією, то вона має бути її публічним речником (оерім випадку презентації інформації у ДКО – там поле дії Речників Асоціації при тих ОВ) і її ім′я має бути першим вгорі всіх офіційних документів Асоціації. Бо суспільство має знати своїх героїв!!! Проте, зрозуміло, що зміст і форма діяльності ще потребують культурного вишколу…

На Світанні Координатором по Державній службі з питань інтелектуальної власності – Артуром Костянтиновичем Лі було наголошено на архіважливому питання щодо внесення недолугих змін до Закону України №6523 «Про авторське право і суміжні права». Питання буде винесене на обговорення на найближчих Світаннях…

Запропоновано розробити на 17 Світання документ Положення про Бюро Делегата, а також Посадові інструкції Керівника Бюро Делегата і Речника. Асоціації.
Щодо механізму утворення Бюро Делегата запропоновано наступну послідовність дій, що залежить від наявності вже утвореного дорадчо-консультативного органу (ДКО).

Якщо ДКО ще не утворений, то обирається наступний алгоритм дій:

1. З-поміж бажаючих стати членами ДКО обирається координатор по органу влади від Асоціації.

2. В разі відсутності вже створеної ініціативної групи з утворення ДКО при ОВ Координатор подає документи для входження до її складу, а також робить огоглошення з відповідною пропозицією на інформаційних ресурсах Асоціації.

3. Після утворення Ініціативної групи, яка огоглосить офіційне утворення ДКО, Координатор по ОВ робить оголошення на інформаційних ресурсах Асоціації про порядок, форму та кінцеві терміни подання документів до ініціативної групи з утворення ДКО при ОВ.

4. Координатор особисто звертається до Координатора Асоціації за документом «Технічне завдання» щодо забезпечення підвищеної вірогідності потрапляння Лідерів Асоціації до ДКО.

4. Всім бажаючим в Асоціації, що відгукнулися на пропозицію, Координатор надає консультації щодо зазначених вище питань та формує контактну базу анкет Лідерів Асоціації і біографічних довідок по своїй групі.

5. Координатор слідкує за змінами щодо дати, часу, місця, інших особливостей участі в Установчих Зборах та повідомляє про це всім Лідерам Асоціації, наявним у його групі, заздалегідь та напередодні Установчих Зборів.

6. Координатор перевіряє якісну наявність ПІБ з відповідних ІГС Лідерів Асоціації (ЛА) у офіційних списках осіб, що відібрані до участі в Установчих зборах. В разі відсутності повідомляє про це ЛА та в оперативному порядку вирішують всі питання, навіть, включно з розглядом справи у судовому порядку в разі порушення прав ЛА зі сторони ініціативної групи…

7. Координатор має володіти необхідною методологічною інформацією. За роз′ясненнями необхідно звертатися до Координатора Асоціації.

8. Під час Установчих зборів Координатор має діяти відповідно до документу «Технічне завдання».

9. Після обрання складу членів ДКО на Установчих зборах, Координатор проводить Установчі збори з утворення Бюро Делегата, куди запрошуються всі, хто як пройшов до складу ДКО, так і не пройшов, але має бажання долучатися до діяльності Бюро Делегата.

10. Після утворення 1 ДКО при одному ОВ може утворитися лише 1 БД Асоціації.

11. На Установчих Зборах з утворення Бюро Делегата обирається Речник Асоціаці. Речник від 1 БД в Асоціації може бути лише один і обов′язково має бути членом ДКО.

12. Головне завдання Речника Асоціації при певному ОВ – презентувати та відстоювати позицію Асоціації.

13. На Установчих Зборах з утворення Бюро Делегата обирається Керівник Бюро Делегата Асоціації (КБД). КБД від 1 БД в Асоціації може бути лише один і не обов′язково має бути членом ДКО.

14. Головна задача КБД Асоціації при певному ОВ – забезпечувати організаційну складову у циркуляції інформаційних потоків та демократичному виробленні позиції Асоціації щодо питань, які ставитимуться на розгляд відповідно до методології, розписаної на 11 Світанні та попередньо узгодженої на 12 Світанні.

15. Головний критерій для Речників та Керівників Бюро Делегата Асоціації – наявність щирого бажання зробити в Україні життя кращим, а владу прозорою!

Перевага у наданні статусу КБД в Асоціації надається Лідеру Асоціації, який виконував функції Координатора по ОВ від Асоціації.

Якщо ДКО вже утворений, то всеодно необхідно обрати Координатора Асоціації по ОВ, який має слідувати пунктам 9-15 вище зазначеного алгоритму.

=============================================================
2). Для організації кадрової роботи було обговорено розроблену Координатором Асоціації анкету для Лідера Асоціації. Запропоновано було винести її на публічне обговорення.

«ДОПОВНЮЄМО!»
І. ОСОБИСТІСНА ІНФОРМАЦІЯ

1. ПІБ

2. Дата народження

3. Національність

4. Мова повсякденного спілкування

5. ПІБ та професія батьків

6. Чи знаєте Ви ім′я прадідів (так/ні)
ІІ. МОТИВАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ

ІІ.І. КОРОТКОТЕРМІНОВА МОТИВАЦІЯ

1. Чому Ви зараз заповнюєте анкету?

2. Членом якої Ви є інституції громадянського суспільства (ІГС: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об'єднання, творчі спілоки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України)?

3. Яка Ваша посада в ІГС?

4. Яка мета діяльності ІГС?

5. Вкажіть контакти керівництва ІГС.

6. До діяльності в яких Бюро Делегата Асоціації бажаєте долучитися?

ІІ.ІІ. СЕРЕДНЬОТЕРМІНОВА МОТИВАЦІЯ

1. Вкажіть Вашу основну інформацію про Вашу освіту (основна та додаткова).

2. Вкажіть коло Ваших фахових інтересів.

3. Діалог з владою через які органи влади Вас цікавить?

ІІ.ІІІ. ДОВГОТЕРМІНОВА МОТИВАЦІЯ

1. Що Ви хочете отримати особисто для себе, для своїх батьків, для близького оточення, для країни вцілому від участі в роботі Асоціації?

2. Яка Ваша найбільша, проте, реалістична мрія в житті?
ІІІ. КОМУНІКАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

1. Вкажіть Вашу електронну та фізичну адреси для листування.

2. Вкажіть номери контактних телефонів

3. В яких Ви зареєстровані соц-мережах? Вкажіть ім′я користувача. В соц-мережах та скайпі.

4. Скільки у Вас друзів в соц-мережах загалом? Який Ви відсоток знаєте з них особисто?
^ ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ (НЕ ОБОВ′ЯЗКОВІ ДЛЯ ВІДПОВІДІ)

1. Які маєте пропозиції щодо ідейно-іміджевої, структурної та технічної платформи Асоціації?
============================================================

3). Питання щодо обговорення презентації Асоціації було винесене на 16 Світання Асоціації, що відбудеться 12 липня у вівторок з 18.30 до 21.00 в м. Київ на вул.Межигірська, 21.

=============================================================

4). Значна увага була приділеня питанню Школи діалогу з владою, яка запланована до реалізації від Асоціації на період з 15 по 25 серпня 2011 року. Проект є відкритим для долучення до нього ІГС, що можуть представити свої блоки проекту, які пропонуватимуться учасникам як паралельні альтернативні варіанти загальної програми школи. Підсумки обговорень будуть винесені на 16 Світання, де ми вже офіційно утворимо перший склад проектної групи проекту «Школи діалогу з владою».

Поки представляємо до Вашої уваги перший робочий текст по проекту.
^ МОДУЛЬ №1 – КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

(15-19 серпня 2011 року)

Час: 9.00-18.00

1). Курс підвищення кваліфікації на тему: «Сучасні інструментарії моніторингу (змін довкілля, наслідків діяльності і бездіяльності, очікуване і наявне)». Курс побудований на базі сучасних ІТ-технологій, які, наприклад, стоять на службі у Президента та ін.. органах влади США, і які успішно використовуються в «не менш розвинених» країнах (Ангола, Мазбік, Гондурас, Молдова…).

9 тем:….

Спікер: Гатинян Василь Степанович.
2). Курс підвищення кваліфікації на тему: «Об’єкти права інтелектуальної власності, які створені в географічних інформаційних системах при прийнятті управлінських рішень».

9 тем:….

Спікер: Артур Костянтинович Лі
3). Курс підвищення кваліфікації на тему: «Організаційно-технічні засади безпеки інформації».

9 тем:….

Спікер: Харченко Леонід Сергійович
4). Курс підвищення кваліфікації на тему: «Linux» (оперативна система).

9 тем:….

Спікер: Родіна Віктор Володимирович
^ ВСІМ УЧАСНИКАМ КУРСІВ ВИДАВАТИМУТЬСЯ СЕРТИФІКАТИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКУ!

Для участі в курсах підвищення кваліфікації на загальних засадах необхідно надіслати на адресу оргкомітету …… повністю заповнену аплікаційну форму учасника проекту, а також переказати 2250 грн (з ПДВ) на рахунок ….. до … 2011 року.

Брати участь на пільгових умовах зі 100% знижкою (витрати покриваються за кошти державного бюджету) мають право представники природоохоронних організацій та ЗМІ (повинні мати природоохоронний профіль), які надішлють до…2011року…на електронну адресу оргкомітету…лист-направлення на ім’я Ректора Державної екологічної академії професора Бондаря Олександра Івановича, а також, завірені печаткою організації титульну сторінку статуту і ту, де вказано, що метою діяльності організації є природоохоронна діяльність.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ПО ЗАВЕРШЕННЮ КУРСІВ В ТИХ ЖЕ ПРИМІЩЕННЯХ БУДЕМО ПРОВОДИТИ ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ СЕМІНАРИ ЗА АЛГОРИТМОМ РОБОТИ ДИНАМІЧНОЇ МЕРЕЖІ ЗА ТЕМАМИ: риродоохоронна діяльність, ресурсозбереження, енергозбереження, ефективність управління (сприяє зменшенню антропогенного навантаження), екологічна етика (умова філософії буття в контексті того, що варто думати за завтрашній день…) З МЕТОЮ ВИРОБЛЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ, ОТРИМАННЯ РЕАЛЬНИХ ПРАКТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ЩОДО ПЕВНИХ НАБОЛІЛИХ ПРОБЛЕМ В СФЕРІ ПИТАНЬ, ЯКІ РОЗГЛЯДАТИМУТЬСЯ ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ…
«ДОПОВНЮЄМО!» - вносимо конкретні теми, які цікавлять….

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
^ МОДУЛЬ 2 – СВІТАННЯ АСОЦІАЦІЇ

16 СЕРПНЯ

Час: 18.30-21.00.

Світання в «Смолоскипі» на тему: «Робота в Бюро Делегата Асоціації при органах виконавчох влади»…

Головуюча: Колесник Марія Михайлівна.

19 СЕРПНЯ

Час: 17.00 – 21.00

Світання у Верховній Раді в форматі теоретико-методологічного семінару на тему: «Конструювання оптимальної моделі державного устрою в Україні 21 століття».

Модератор: Харченко Вадим Миколайович.

^ МОДУЛЬ №3 – НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ ЕКСКУРСІЇ З ОБМІНУ ДОСВІДОМ

20 СЕРПНЯ - екскурсія до парку «Феофанія».

Тренінг від батька Громадських Рад в Україні на тему: «Створення ГР при місцевих органах виконавчої влади України». Місце: Інститут теоретичної фізики.

Спікер: Шкудун Петро Артемович.

21 СЕРПНЯ – екскурсія до Києво-Печерської Лаври на тему: «В діалозі з владою не існує слово «Віра»…бо в діалозі з владою все будується на кредиті довіри»

Тренінг з культури української мови щодо діалогу з владою.

Спікер: Калиновська Оксана В′ячеславівна.

^ 22 ТА 23 СЕРПНЯ НА ВИБІР УЧАСНИКІВ (ФОРМУВАТИМУТЬСЯ ГРУПИ):

Екскурсія до ДНВП «Природа» - обслуговує Національне аерокосмічне агентство.

Екскурсія до «Магеллану» - аерокосмічне агентство…презентація по безпеці аеропорту Бориспіль , зроблена в ГІС…

Екскурсія до Центру аерокосмічних досліджень НАНУ Вадима Івановича Лялька.

+ Доповнення по екскурсіям від Оксани Тьюпи ( ГО «JCI»).

«ДОПОВНЮЄМО!»
^ МОДУЛЬ №4 – МАЙСТЕР-КЛАСИ

(22-23 СЕРПНЯ)

23 СЕРПНЯ

Час: 10.00- 16.00

Майстер-клас по роботі в соціальних мережах.

Модератор: Галенко Іван Вікторович. Спікери:…+ Доповнення по екскурсіям від Оксани Тьюпи ( ГО «JCI»).

24 СЕРПНЯ

Час: 10.00-16.00

Майстер-клас з аналізу регуляторного впливу законопроектів.

Спікер: Приступа Микола Іванович.

«ДОПОВНЮЄМО!»
^ МОДУЛЬ №5 – РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

НЕОБХІДНО ВИЗНАЧИТИ ПИТАННЯ ЩОДО ПРОХОДУ ДО МІСЦЬ СВЯТКУВАННЯ В ЦЕЙ ДЕНЬ….ПОТРІБНІ ПРОПОЗИЦІЇ!!!!

«ДОПОВНЮЄМО!»….потрібні паралельні програми відпочинку для людей різних вікових груп….
^ МОДУЛЬ № 6

25 ЕРПНЯ

Міжнародний форум «Свобода слова: непросто!»

Що хочуть організатори? – 70% молоді хоче покинути цю територію (Україну), але все-таки, перед тим як виїхати, спершу хочуть просто подивитися на обличча високо посадовців ві за ві та послухати відповіді на питання в контексті діалогу з владою…

Асоціація вчиться розуміти владу та намагається збагнути принципи її функціонування, тому ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО ДІАЛОГУ ПРЕДСТАВНИКИ НАСТУПНИХ ІНСТИТУЦІЙ ТА УСТАНОВ:

Парламентська Асамблея Ради Європи, FATF, Інтерпол, ЮНЕСКО, Президент України, Верховна Рада України, Генеральна Прокуратура, СБУ, МВС, Посольство Кіпру та інші, акредитовані в Україні, Держдепартамент США (підрозділ, що відповідає за демократію та свободу слова), Національна рада з питань телебачення та радіомовлення, Інститут медіа права України, міжнародні та українські інституції громадянського суспільства (ГО «Артикль-19», радіо «Мелодія», радіо «Свобода», ТК «ІНТЕР», СТБ, TVI, ТРК «Чорноморка», газети «Київ пост», «Київ віклі», ……………укр.. та міжнародні організації, що опікуються свободою слова).

«ДОПОВНЮЄМО!». Особливо просимо доповнити перелік укр. та міжнародних інституцій, що опікуються свободою слова, тощо…
ФОРМАТ ЗАХОДУ: учасники опрацьовуватимуть поставлені до розгляду на форумі питання в рамках теоретико-мпетодологічного семінару за алгоритмом роботи динамічної мережі в кількості профільних та перехресних груп, що відповідатиме кількості питань. В кінцевому результаті вийде так, що всі учасники брали участь в обговорення всіх питань і їх думка врахована. Тобто, ми забезпечимо максимально демократичне вироблення рішень до розв»язання поставлених проблемних питань.

Після обробки питань в динамічній мережі буде фуршет, по закінченню якого відбудеться засідання учасників круглого столу, де речники профільних груп представлять результати напрацьовань, на базі чого Секретар Круглого столу зформує документи рішень і рекомендацій….

«ДОПОВНЮЄМО!». Ключове питання тут: як уникнути гапонщини?!!!
СУТЬ ПРОБЛЕМИ: всі люди хочуть жити в правовій державі, гарантом чого є Президент. Тим не менше, склалася така от ситуація:….(описуємо коротко скандальні історії з неправомірними утисками свободи слова зі сторони влади щодо ЗМІ в Україні…вибудовуємо концепцію ключових больових точок…). Тут про історію з радіо «Мелодія», «5 канал», ТВІ, ТРК «Чорноморка», інші……. «ДОПОВНЮЄМО..
^ ПИТАННЯ ДО ЗАПРОШЕНИХ:

1). Ситуація в медіа-просторі України – це незрілість демократії чи політична корупція?

2).  Що таке рішення судів в Україні і кому та в яких випадках їх потрібно виконувати?

3). Як офшорна компанія вартістю 5 тис. євро може створити в Україні компанію вартістю 10млн грн.?

4). Як всупереч 2-м законам України іноземний оператор може маніпулювати громадською думкою громадян України?!

«ДОПОВНЮЄМО!» (ТУТ ПОТРІБНО ЗАГАЛОМ ЩОБ ВИЙШЛО 10 АБО 20 ПИТАНЬ, які мають бути представлені економічним, юридичним блоком та , всласне, питаннями щодо свободи слова...).

«ДОПОВНЮЄМО!»

 

ПІСЛЯ ПІДГОТОВКИ КІНЦЕВОЇ РЕДАКЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ПРОЕКТУ ЦІ ПИТАННЯ БУДУТЬ ЗАПУЩЕНІ В СОЦ-МЕРЕЖАХ ДЛЯ ОН-ЛАЙН ОПИТУВАННЯ, ПІСЛЯ ЧОГО ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ ОБРОБЛЕНА ПРОФЕСІЙНИМИ СОЦІОЛОГАМИ І ПРЕЗЕНТОВАНА НА ФОРУМІ….

Схожі:

Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» icon12 липня відбулося 16 Світання (збори) Асоціації, що включало обговорення...
Світання (збори) Асоціації, що включало обговорення питань про її сутність та проекту Школи «Діалог з владою», партнерське долучення...
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconПрес-реліз Молодіжну еліту області запрошують на Форум молодих лідерів Рівненщини
Рівненщини та України, перейняти їх досвід І знання з метою реалізації ідеї зміцнення соціально-економічних позицій
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconПрес-реліз Фольклорна вітальня „Що прийдуть до тебе три празнички в гості ”
Різдва, Щедрого вечора та Водохреща, а також майстер-клас з традиційних народних побутових танців. Наші слухачі матимуть можливість...
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconМодуль в професійна й наукова комунікація. Культура усного фахового...
Довідково-інформаційні документи: прес-реліз; запрошення; оголошення; повідомлення про захід
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconПрес-реліз проведення salvic fest party
...
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconПрес-реліз музичного гурту
Олександр Кондратенко (бас-гітара) та Міха Білас (ударні). За цей час хлопці встигли відрекомендувати себе не лише як талановитий,...
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconПрес-реліз Запрошуємо взяти участь у конкурсі «топ-20 Молоді лідери Рівненщини»!
«топ-20 Молоді лідери Рівненщини». Конкурс відбувається серед активної, освіченої, талановитої молоді, яка вже встигла продемонструвати...
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconПоложення про Бердянський міський фестиваль «Прес-хвиля 2013»
Бдпу запрошує представників учнівського самоврядування, шкільних прес-центрів взяти участь у фестивалі «Прес-хвиля 2013», який відбудеться...
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» icon2. Основні законодавчі та нормативно-правові акти з охорони праці в галузі
Соціальне партнерство (соціальний діалог) в охороні праці. Соціальне партнерство як принцип законодавчого та нормативно-правового...
Прес-реліз 15 Світання Асоціації ігс «Діалог з владою» iconЮрій Обухівський
Лікар-хірург-стоматолог, член iti,член Асоціації лікарів-пародонтологів України, член Асоціації Імплантологів України. Має понад...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка