Abt (Наталя) 10: 00
Скачати 81.28 Kb.
НазваAbt (Наталя) 10: 00
Дата конвертації06.09.2013
Розмір81.28 Kb.
ТипДокументы
skaz.com.ua > Астрономія > Документы
«альянс»

Розклад групових занять по фітнесу на лютий

Понеділок

Monday

Вівторок

Tuesday

Середа

Wednesday

Четвер

Thursday

П’ятниця

Friday

Субота

Saturday

Неділя
Sunday


Pilates

(Мар’яна)

10:00

Upper body

(Наталя)

1 10:00

Fit-ball

(Маша)

10:00

Interval training

(Мар’яна)

10:00

Step

(Маша)

10:00

ABT
(Наталя)
10:00
Step

(Маша)

15:00
Interval training

(Маша)

15:00

Body workout
(Роман)


15:00

Stretching

(Мар’яна)

11:15
ABT
(Наталя)
16:00

^ Upper body

(Наталя)
16:00Mix fitness

(Маша)

12:30

ABT
(Наталя)


12:00

^ Body workout

(Роман)

17:00

Super sculpt

(Мар’яна)

17:00

ABT

(Наталя)

17:00

Interval training

(Мар’яна)

17:00

Pilates

(Мар’яна)

17:00

Only Belly

(Роман)

13:30
Strip- plastic

(Мар’яна)

18:10

Pilates
(Мар’яна)


18:10

Super sculpt

(Мар’яна)

18:10

Mix fitness

(Маша)

18:10

Super sculpt

(Мар’яна)

18:10^ Super sculpt

(Мар’яна)

19:15

Fit-ball

(Маша)

19:15

Interval training (Наталя)

19:15

Dance & sculpt

(Мар’яна)

19:15

Super sculpt

(Маша)

19:15^ Mix fitness

(Маша)

20:10

Mix fitness

(Мар’яна)

20:10

ABT

(Роман)

20:10

Step

(Маша)

20:10

УВАГА! Попередній запис на заняття з фітнесу є обов’язковим!!! Про відсутність на занятті – попереджайте, будь-ласка, не пізніше, як за 3 год. до заняття. В протилежному випадку - заняття буде списано.

Для того, щоб отримати навантаження, адекватне можливостям Вашого організму, необхідно правильно підібрати тип заняття, що відповідає Вашим бажанням, здібностям і можливостям.

Якщо Ви хочете схуднути, але не любите танцювати, то Вам підійдуть силові уроки. Якщо Вам до душі хореографія і силове тренування, то спеціально для Вас - класи зі змішаним форматом. Якщо Ви - фанат танцю, і рух доставляє Вам радість - пропонуємо хореографічний урок з різними рівнями координаційної складності. Якщо Ви вже давно займаєтеся фітнесом і є прибічником постулату "В здоровому тілі здоровий дух" і Вам хочеться чогоcь нового, - ласкаво просимо на спеціальні класи.

Якщо, спробувавши все, Ви зупинилися на якійсь окремій фітнес-програмі, і хочете займатися нею більш поглиблено, Вам допоможе Персональний тренінг. Долаючи крок за кроком тонкощі техніки рухів, Ви станете професіоналом і досягнете бажаного результату.

Силові класи

Body workout (боді воркаут) – тренування тіла - мета даного заняття полягає в укріпленні всіх важливих груп м’язів. Під час тренування використовується, в основному, вага власного тіла та додаткове тренувальне обладнання. При регулярному відвідуванні тренувань покращується постава, форма тіла, витривалість та м’язовий контроль. Заняття корисне для людей будь-якої фізичної підготовки. Тривалість заняття 55 хв.

Super sculpt (супер скалпт) – скульптура тіла – тренування усіх основних м'язових груп з використанням спеціального обладнання (гантелі, бодібари, степ-платформи та ін.). Заняття сприяє розвитку силової витривалості, допомагає привести тіло в тонус, створити м'язовий корсет, скорегувати фігуру і отримати потужний заряд енергії. Заняття підходить для людей середнього та високого рівня підготовки. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Interval training (інтервал трейнінг) - інтервальне тренування - високо інтенсивний клас змішаного формату. Впродовж усього заняття відбувається періодична зміна інтервалів силового і кардіо навантаження. На уроці використовується додаткове обладнання (гантелі, бодібари та ін.). Розвиває швидкісно-силові якості та загальну витривалість. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Upper Body (аппер боді) - це силова категорія фітнесу. Його основний напрямок - це розвиток м'язів верхньої частини тіла: спини, грудей, пресу, а також м'язів плечей і рук. Заняття характерезується середньою і високою інтенсивністю з використанням степ-платформ і різноманітних додаткоихі обтяжень у вигляді боді-барів і гантелей. Тривалість заняття - 55 хвилин.

ABТ (Abdominal Buttocks Thigh) - (живіт, сідниці, стегна) - даний вид тренувань спрямований на укріплення, підтяжку і покращення форм живота, сідниць та стегон. Занняття базується на виконанні різноманітних вправ, в основному за допомогою ваги власного тіла. Курс занять є ефектифний для людей будь-якї фізичної підготовки. Тривалість заняяття - 55 хв.

Only belly (онлі бейлі) – тільки живіт - інтенсивне тренування для м’язів живота. Сприяє створенню та підтримці ідеальної талії. Тренування рекомендоване для людей середнього та підвищеного рівня фізичної підготовки. Тривалість заняття 40 хв.

Аеробні класи координаційної спрямованості

Step (степ) – високо інтенсивний аеробний клас з використанням степ-платформ. В процесі тренування відбувається вивчення основних базових і танцювальних кроків, та з'єднання їх в доступні, прості комбінації. Покращує функціональні можливості серцево-судинної системи, сприяє зменшенню жирової маси. Рекомендується для підготовлених. Тривалість заняття - 55 хв.

Dance & sculpt (денс енд скалпт) – танці і скульптура - високо інтенсивний аеробний клас, який ділиться на дві частини. Перша займає 60% від загальної тривалості зайняття, включає в себе розучування і з'єднання в оригінальні комбінації базових кроків класичної аеробіки і танцювальних рухів, та друга – тренування певних м'язових груп з використанням ваги. Покращує функціональні можливості серцево-судинної системи, сприяє зменшенню жирової маси. Заняття підходить для людей середнього та високого рівня підготовленості. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Fitball (фітбол) - це клас в якому використовується м'яч. Заняття проходить в поєднанні аеробних та силових вправ. М'яч використовується для кардіовправ, розвитку сили, покращення форм тіла і для розвитку балансу. Займатися фітболом можуть усі бажаючі. Він корисний для людей які мають фізіологічні проблеми зі спиною та які страждають зайвою вагою. Тривалість заняття 55хвилин.

Mix fitness (мікс фітнес) – саме слово мікс говорить про те, що формат заняття може бути різноманітним та непередбачуваним. Це клас який проходить як в силовому так і в аеробному характері. Також на ньому може використовуватись практично різне фітнес обладнання. Заняття підходить усім бажаючим, особливо тим, хто любить різноманіття. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Спеціальні класи

Pilates (пілатес) - особливий комплекс вправ. У основі цієї методики лежить принцип постійного контролю власного тіла. Заняття по системі Пілатес допоможуть поліпшити м'язовий баланс, осанку, гнучкість, а також розвинути координацію рухів. Сприяє створенню м'язового корсету, стабілізації хребта і психічної саморегуляції. При цьому система є абсолютно безпечною і підходить абсолютно усім, незалежно від статі, віку і фізичної форми. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Stretching (стретчинг) – розтяжка - це система вправ, направлених на вдосконалення гнучкості тіла, розвиток рухливості суглобів та еластичності м’язів. Клас рекомендований для усіх бажаючих, особливо для тих в кого слабка гнучкість. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Танцювальні класи

Strip-plastic (стрип-пластика) - танцювальний клас, спрямований на розвиток неординарної пластики з характером еротики. Незвичайна техніка та різновид класичної і сучасної хореографії в поєднанні із розтяжкою (Stretching), надасть Вашому тілу більше грації, гнучкості, підкреслить Вашу індивідуальність і жіночність. Клас рекомендований для усіх рівнів підготовленості. Тривалість заняття - 55 хвилин.

Схожі:

Abt (Наталя) 10: 00 iconПаралельний світ дослідження з історії уявлень та ідей в україні XVI-XVII ст. Наталя яковенко
Шляхетська правосвідомість у дзеркалі обігу правничої літератури на Волині й Наддніпрянщині
Abt (Наталя) 10: 00 iconНаталя Уварова Вірші – Ілля Рибалко
Лісова галявина. На галявині тато рудик, рудя рудик та зоя біляк займаються ранковою гімнастикою
Abt (Наталя) 10: 00 iconЗбори Студентського Братства уку присутні: Сосновцев Юрій Левицький...
Фінансовий звіт рс уку. Плани І пропозиції щодо впровадження нової фінансової програми – Фаундрейзінг та Підприємництво. Також треба...
Abt (Наталя) 10: 00 icon1 Цей договір регулює відносини між beatle. Net І Споживачем при...
Комп'ютерна мережа "beatle. Net", що іменується надалі Оператор або beatle. Net в особі фоп троцик Наталя Олександрівна, що діє на...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка