Докладніше тут
Скачати 145.5 Kb.
НазваДокладніше тут
Дата конвертації06.07.2013
Розмір145.5 Kb.
ТипДоклад
skaz.com.ua > Інформатика > Доклад

Дайджест можливостей від кращих українських порталів саморозвитку.

Електронний інформаційний вісник. Випуск №13
Шановні читачі за цим посиланням Ви можете залишити свої зауваження до нашого інформаційного вісника та підписатись на новий випуск

http://bit.ly/infovisnuk

Літня школа "Ідеї для майбутньої Європи: моделі, виклики, рішення" (Литва)

До 01.06.2013

Інститут навчання та розвитку, Фонд Конрада Аденауера та Молоді християнські демократи Литви запрошують подавати заявки на участь у щорічній міжнародній літній школі ""Ідеї для майбутньої Європи: моделі, виклики, рішення", що проходитиме 25-29 липня 2013 року у м. Клайпеда, Литва.

Метою заходу є обмін думками молодих науковців, політиків, представників НУО, а також пошук відповідей та рішень економічної, фінансової та ідеологічної кризи, яку переживає Європа протягом останніх років. Було запропоновано нові інтеграційні проекти, а також короткотермінові рішення, такі як банківський союз, посилення демократичної легітимності, запровадження міжнародного виміру спільної енергетичної політики ЄС. Разом з тим, узгодженого загального погляду на те, як повинна виглядати Європа через 10-15 років, немає. Учасники літньої академії матимуть можливість висловити та захистити свою точку зору щодо найбільш важливих питань. 

Докладніше тут: http://eu.prostir.ua/grants/257267.html

Відбір учасників до літнього табору в Німеччині

До 01.06.2013

Донецький молодіжний дебатний центр спільно з Молодіжно-освітнім центром Блоссін за підтримки Франко-німецького молодіжного офісу із Франції запрошує молодь 14-17 років взяти участь Німецько-Французько-Українському таборі, що відбудеться 20-27.07.2013 в Блоссіні (поблизу Берліну), Німеччина.

^ Метою цього проекту є розвинення соціальних, міжкультурних та комунікативних навичок, а також отримання задоволення від проведення часу разом.

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/competitions/18123/

^ Євроінтеграція та ЗМІ: конкурси Європейської програми

До 14.06.2013
 Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошує два конкурси – “Навчання для ЗМІ: як цікаво висвітлювати європейську інтеграцію” та “Розвиток міжнародної співпраці ЗМІ України задля висвітлення європейських стандартів життя громадян”.

^ Мета конкурсу “Навчання для ЗМІ: як цікаво висвітлювати європейську інтеграцію” – розвинути у представників ЗМІ вміння й навички цікаво висвітлювати тематику європейської інтеграції (шляхом проведення тематичних тренінгів).

^ Докладніше тут: http://www.irf.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=39839:2013-&catid=48:con-euro&Itemid=124

Конкурс на кращі проекти транскордонного співробітництва

До 14.06.2013

Конкурс на лучшие проекты трансграничного сотрудничества организуемого в рамках Конгресса инициатив Восточной Европы реализуемого в рамах проекта "Люблин и Жешув -сотрудничество и использование возможностей для развития" финансирован Европейским фондом регионального развития в рамках Операционной программы Развитие Восточной Польши 2007-2013.

^ Конкурс адресован всем субъектам без формально-юридических ограничений, в том числе культурным учреждениям, общественным организациям, неформальным творческим группам, частным лицам, органам местного управления, а также хозяйствующим субъектам, – из стран как Европейского Союза, так и Восточного Партнерства.

^ Докладніше тут http://gurt.org.ua/news/competitions/18116/

Міжнародний фестиваль фотожурналістики Visa Pour l’Image in Perpignan

До 07.06.2013

Основанная после смерти Александры Булла в 2007 году,Ассоциация Пьера и Александры Булла (Pierre & Alexandra Boulat Association) видит своей целью сохранение памяти о двух фотографах, отце и дочери, и поддержку профессиональных авторов. Каждый год организация выделяет средства на воплощение фотопроектов.^ Грант

Победитель конкурса получит грант в размере 8 000 евро по частям: первую часть - в сентябре 2013 года на фестивале фотожурналистики Visa Pour l’Image in Perpignan, а вторую - после окончания проекта, т.е. не раньше апреля 2014 года.

^ Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/competitions/18069/

Гранти на підтримку творчих проектів

До 01.06.2013

Американский фонд Trust for Mutual Understanding поддерживает творческие проекты между американскими некоммерческими организациями культуры и партнерами (организациями и частными лицами) в Восточной Европе и России. Гранты предоставляются исключительно на оплату международных транспортных расходов, а также суточных для участников проекта.

^ Основные направления деятельности

Главное внимание Trust for Mutual Understanding уделяет проектам в области визуальных и исполнительских искусств, связанных с программами, открытыми для участия широкой аудитории, мастер классами, конференциями, совместными исследовательскими проектами. Фонд также предоставляет гранты на проекты, связанные с совместной творческой деятельностью и гастролями (в том случае, если в рамках гастролей проводятся лекции и/или мастер классы), проекты, связанные с сохранением культурного наследия и архивной деятельностью, а также программы по арт-менеджменту.

^ Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/grants/17938/

Конгрес Ініціатив Східної Європи

До 15.09.2013

У вересні минулого року відбувся перший Конгрес Ініціатив Східної Європи. Цього року Конгрес відбудеться в черговий раз, на який ми, від  імені  Програми Розвитку Об’єднаних Націй (ПРООН),  хочемо сердечно  Вас запросити. Цього року захід пройде з 1- по 3 жовтня в Любліні.  Реєстрація учасників  буде тривати  до 15 вересня 2013  (для осіб, котрі потребують візи, ми служимо допомогою до  15 серпня).

Реєстраційний формуляр знаходиться тут.

Більш детальну інформацію про Конгрес представлено в прикріпленому додатку,  а також  на Інтернет сторінці 

Ми хочемо спонукати Вас до активної участі в Конгресі  в  2013 році, надіславши нам пропозиції тем  лекцій та дискусійних пенелей, котрі б Ви хотіли бачити в  програмі. Свої зголошення просимо пересилати на електронну пошту kongres@lublin.eu

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/conferences/17890/
^

ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» запрошує молодих та креативних до Німеччини


До 31.05.2013

ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» запрошує молодих, креативних та думаючих до Німеччини (05.07-15.07).

1. Ви хотіли б навчатися за кордоном 

2. Ви добре знаєте англійську чи німецьку, мрієте працювати на обладнанні за 100 тисяч євро і втілити в життя всі свої найсміливіші ідеї 

3. Вас як магнітом притягують цікаві люди нові знайомства 

4. Вам подобається Німеччина, або ви там ще не були, тоді саме час поїхати.


Лише 10 місць в групі і аж 11 днів з 5 до 15 липня аби ви змогли: 

1. Познайомитися з найкращим ВУЗом Саксонії, технічним університетом в Дрездені, подивитися і відчути на собі, як вчаться студенти, як виглядає німецький гуртожиток, поспілкуватися зі студентами з різних країн, відвідати бібліотеку і знайти для себе можливість , програму для навчання за кордоном.

2. Побувати у Саксонській Швейцарії, Лейпцігу, Берліні, Майсені, доторкнутися до культури та історії Німеччини, побачити на власні очі «Сікстинську Мадонну»

3. Поїсти справжній «братвурст» на березі Ельби, скуштувати смачне німецьке пиво в броварні, подивитися, як на ваших очах збирають дорогі німецькі авто і ще багато цікавого. 

Докладніше тут: http://www.civicua.org/news/view.html?q=2024204
^

Тренінг «Попередження емоційного насильства над дітьми»


До 06.06.2013

Український фонд «Благополуччя дітей» проводить тренінг для фахівців, які працюють з батьками.Одним з найпоширеніших видів насильства над дітьми фахівці вважають психологічне (емоційне) насильство, окремо виділяючи словесні образи по відношенню до дітей як постійне джерело психологічних травм. Як часто батьки знижують самооцінку дитини простими словами: «дурна», «телепень», «нездара»… Поступово такі слова роз’їдають душу дитини, вона починає про себе думати: «Я поганий», «Я нерозумна», «Я нікому не можу подобатись».В рамках кампанії «Слова ранять на все життя», направленої на попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми та популяризації відповідального батьківства і ненасильницьких методів виховання, Український фонд «Благополуччя дітей» проводить тренінг для фахівців, які працюють за батьками. 

Докладніше тут: http://www.civicua.org/news/view.html?q=2024867
^

Літня «Школа інституційного розвитку»


До 05.06.2013

Школа передбачена для активістів місцевих громадських організацій та ініціативних груп з Миколаївської та Херсонської областей, які працюють на користь своєї громади та хочуть поглибити свої знання з форм громадянської активності на локальному рівні, зокрема через посилення ресурсних можливостей власної організації.

^ Мета Школи: надати представникам місцевих громадських організацій та ініціативних груп знання та навички, які дозволять їм ефективно втілювати в життя ініціативи на місцевому рівні.

^ Орієнтовна тематика Школи (основна програма складатиметься на основі потреб учасників та учасниць):

1. громадянське суспільство в Україні;

2. роль громадських організацій у громаді на локальному рівні;

3. залучення людей до діяльності. Інформування, освіта, активізація у місцевій громаді.

4. менеджмент громадської організації

5. фінансовий менеджмент ГО;

6. локальна ініціатива як метод запровадження зміни.

Докладніше тут: http://www.civicua.org/news/view.html?q=2024756

Програма ім. Г. Гамфрі на 2014-2015 академічний рік для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри

До 23.06.2013

Опис програми: програма ім. Гамфрі пропонує 10-місячне стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар'єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує цінні можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті, участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час стажування.

Протягом року учасники програми здійснюють свої власні цілі та тісно співпрацюють зі своїми колегами під час семінарів та конференцій. На відміну від типового досвіду магістранта, програма заохочує стипендіатів виїжджати за межі свого університету щоб дізнатися більше про американську культуру та долучитися до співпраці зі своїми американськими колегами. Ми повинні підкреслити, що ця програма в основному призначена для людей, які формують політику, планують стратегію, адміністраторів та менеджерів, і очікується, що учасники не будуть першочергово зацікавлені у проведенні наукових досліджень у США.

^ Докладніше тут: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/humphrey.html

Літня німецькомовна школа УКУ

До 01.06.2013

28 липня - 15 серпня 2013 року поблизу Львова, у Брюховичах, відбудеться літня німецькомовна школа Українського Католицького Університету.

До участі у школі запрошуються студенти, працівники, випускники УКУ, студенти інших ВНЗ України та усі охочі до вивчення німецької мови. Головним завданням школи є поглиблення знань учасників шляхом створення німецькомовного середовища та поєднання нових методів навчання з ігровою формою опанування мови. Лекційні заняття в малих групах доповнюються цікавими факультативами, забавами, змаганнями, вечірніми співами біля ватри, і це створює особливу атмосферу навчання і відпочинку, а також сприяє духовному зростанню. Заняття у школі проводять викладачі з Німеччини та Австрії. Завдяки цьому учасники мають можливість почути та відчути «живу» мову.

^ Школа забезпечує проживанням у комфортабельних номерах, 3-разовим харчування, необхідними для навчання матеріалами. 

Докладніше тут: http://eu.prostir.ua/grants/257211.html

Cтипендія графині Маріон Денхофф

До 01.06.2013

В 2013 году организация Международные журналистские программы (Internationale Journalisten-Programme / IJP) в тринадцатый раз приглашает журналистов из Польши, России, Грузии, Украины, Белоруссии, Армении, Азербайджана и других стран СНГ принять участие в программе стажировки. Пять молодых журналистов из Восточной Европы получат возможность пройти двухмесячную стажировку в  редакции одного из СМИ Германии. Одновременно стипендии будут предоставлены немецким журналистам, которые смогут пройти двухмесячную стажировку в одной из вышеназванных стран.

Программа названа в честь графини Марион Дёнхофф (02.12.1909 – 11.03.2002), которая на протяжении долгих лет являлась издателем авторитетного еженедельника «Цайт» («DIE ZEIT»).

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/competitions/17564/

Конкурс на кращі проекти транскордонного співробітництва

До 14.06.2013

Конкурс на кращі проекти транскордонного співробітництва, який організовується в рамках Конгресу Ініціатив Східної Європи, спрямований на всіх «творчих суб'єктів» без формально-юридичних обмежень, як на культурні установи, недержавні організації, так і неформальні творчі групи, приватні особи, органи місцевого управління, а також економічні суб'єкти, які займаються культурною та/або художньою діяльністю як з країн Європейського Союзу, так і країн Східного Партнерства.

Ідея конкурсу грунтується на принципах відкритості, рівності і доступності для всіх, незалежно від форми активності, країни або діапазону діяльності суб'єкта, що подає заявку на участь. В кожній категорії будуть визнані одна головна нагорода і два дипломи. Проекти-переможці будуть представлені на конгресі, що дасть можливість поділитися передовим досвідом партнерських проектів з суб'єктами з країн Східного партнерства. Нагороджені проекти будуть також опубліковані в рекламному буклеті Конгресу. 

Докладніше тут: http://eu.prostir.ua/competitions/257148.html
Тренінг „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“

До 28.05.2013

Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів регіональних ЗМІ взяти участь у дводенному тренінгу „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“. Тренінг відбудеться у м.Львові. Тренери – Олег Хоменок та Тетяна Голубока.  

Мета тренінгу: участь у тренінгу надасть журналістам можливість краще зрозуміти методологію роботи в умовах конвергентних ЗМІ, можливості, що створюють сучасні медіа для журналістів та оволодіти конкретними прикладними навичками зі створення та розміщення мультимедійних журналістських матеріалів на різноманітних медіа-платформах.

^ Докладніше тут: http://irrp.org.ua/events/3008-trenng-vikoristannya-mozhlivostey-novih-meda-dlya-poshirennya-nformacyi.html

Акція "Читати модно!"

До 30.09.2013

Проект має на меті популяризувати читання книжок, а не тільки сторінок в Інтернет-мережі.

^ Шукаємо молодь, яка полюбляє читати.

Запитуємо в них чому саме вони люблять читати і що саме, зробимо позитивні світлини з книжкою та напишемо рецензію на видання. Таким чином ми зробимо необізнаному або розгубленому читачу підказку, які книжки є цікавими та модними.

Також, під час проведення проекту "Читати модно!" головою комітету з питань прав людини, свободи слова та інформації Запорізької обласної молодіжної ради Вікторією Вінніченко буде розпочатий загальний буккросінг серед учасників акції.

Докладніше: http://mozhlyvosti.in.ua/event/chitati-modno
^

Триває конкурс на отримання ваучерів для громадських організацій


До 07.06.2013

Запрошуємо представників громадських організацій до участі в конкурсі ваучерів (грантів) з організаційного розвитку ОГС. Офіційно зареєстрована громадська організація має шанс на один рік отримати до 7000 доларів на оплату тренінгів, семінарів, коучінгу, експертної оцінки, консультацій, навчальних візитів. Для отримання коштів треба заповнити анкету-заявку на онлайн-порталі «Маркетплейс». Згодом конкурсна комісія вирішить, кому з аплікантів надати перевагу. До відбіркового комітету не входять представники громадських організацій. Кошторис проекту обмежений, тому директорка ICAP «Єднання» радить не зволікати. Заявки будуть розглядати кожного місяця, а останній день прийому проектних пропозицій 7 червня 2013 року.Перевага надаватиметься досвіченим представникам третього сектору з чітким стратегічним планом, а не ініціативним групам. Також організації можуть об'єднатись на отримання групового ваучера. 

Докладніше тут: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1841855
^

Літня мовна школа у Німеччині


До 01.07.2013

18.08 - 30.08. 2013 відбудеться інтенсивна літня німецькомовна школа. Програма ідеально підходить для студентів, аспірантів, випускників Вузів та всіх бажаючих вивчати німецьку мову та з користю проводити відпочинок. Заняття німецькою присвячені темам, які будуть цікаві для поступлення та навчання в Німеччині! 

^ Програма включає:

- Щоденне вивчення німецької мови під час групових занять та практичних активних завдань;

- Викладання німецької мови на основі новітніх інтерактивних методик 30 годин протягом 10 днів;

- Воркшоп з процедури подання документів та поступлення на навчальні магістерські програми в Німеччині;

- Подорожі до Потсдаму, Берліну, Дрездену;

- Групова робота з німецькомовним Тутором для кожної групи;

- Розваги: квести, спорт, ігри, творчі студії, перегляд фільмів, спільна праця та прощальний міжкультурний вечір!

Місто проведення: М. Слюбіце - м. Франкфурт на Одері 

Докладніше тут: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1978025
^

Вакансія: Фахівець із зв’язків з громадськістю


Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» (далі за текстом – Фонд) оголошує конкурс на посаду фахівця із зв’язків з громадськістю.

Мета посади:

Реалізація PR стратегії Фонду.

Вимоги до кандидата:

-Вища освіта (маркетинг, журналістика);

- Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років;

- Знання структур і функцій ЗМІ, методик роботи зі ЗМІ;

- Знання порядку організації і підготовки прес-релізів, інформаційних повідомлень, проведення брифінгів, прес-конференцій тощо;

- Знання основних принципів зовнішніх і внутрішніх зв’язків з громадськістю, кризового PR, інших видів PR;

- Вміння підтримувати та розвивати професійні відносини з стейкхолдерами різного рівня;

- Знання мов: російська, українська, англійська (intermediate).

Докладніше тут: http://www.civicua.org/jobs/view.html?w=1174&q=2024849
^

Вакансія: В ГО "Центр UA" відкрита вакансія керівника проектів


Посада передбачає безпосередню участь у розробці та втіленні стратегії й тактики проекту, здійснення оцінки результативності проекту, управління командою, ведення важких перемовин, написання статей, підготовку звітів та презентацій, публічні виступи тощо. Ми хочемо знайти однодумця, який би спільно з нами творив позитивні зміни в країні, та, зокрема, гарно: координував один з найбільших проектів Центру у сфері моніторингу та оцінки доброчесності влади;

- безпосередньо здійснював інформаційні кампанії та окремі короткострокові проекти центру;

- будував взаємовигідні стосунки Центру з громадським сектором, донорської спільнотою, бізнесом та журналістами;

- публічно та регулярно звітував про результати роботи свого проекту;

Посада передбачає безпосередню участь у розробці та втіленні стратегії й тактики проекту, здійснення оцінки результативності проекту, управління командою, ведення важких перемовин, написання статей, підготовку звітів та презентацій, публічні виступи тощо. 

Докладніше тут: http://www.civicua.org/jobs/view.html?w=1174&q=2024916
^

Вакансія: ГУРТ шукає контент-менеджера/ку


До 27.05.2013

Ресурсний центр ГУРТ оголошує конкурс на вакансію контент-менеджера/ку.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ

  • Модерування контенту порталу ГУРТ та інших сайтів організації

  • Щоденна підготовка до розміщення інформації на порталі

  • Оновлення інформації та внесення змін у розділи порталу

  • Обробка мультимедійного контенту, напрацьованого під час заходів організації

  • Координація роботи волонтерів та авторів порталу ГУРТ

  • Координація та організація онлайн-трансляцій, веб-конференцій на порталі ГУРТ

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/vacancies/16486/

Шановні читачі за цим посиланням Ви можете залишити свої зауваження до нашого інформаційного вісника та підписатись на новий випуск

http://bit.ly/infovisnuk
Підготовлено за сприяння Молодіжного крила «Політичної Партії «Фронт Змін». Шукайте нас на сайті http://mk.frontzmin.ua/ в Facebook та Вконтакте


Схожі:

Докладніше тут iconДокладніше тут
...
Докладніше тут iconДокладніше тут
Києві стартує "HRevolution’13" – освітній проект, направлений на покращення якості освіти в сфері управління персоналом в Україні....
Докладніше тут iconДокладніше. Кому корисний кисневий коктейль?
Головні ключові складові кисневого коктейлю – це смак та користь. Про смакові якості ви можете судити самі, спробувавши кисневий...
Докладніше тут icon79019, Львів, пр. Свободи, 41
Переїзд до Словаччини. Пропонуємо вам відвідати аквапарк “Aquacity” у м. Попрад (за дод оплату). Термальна вода досягає тут температури...
Докладніше тут icon1. Системи І технології музичного виховання
З. Кодая, К. Орфа та Б. Трічкова, згадувані вже в темі 2 модуля II. Розглянемо їх докладніше
Докладніше тут iconОдеська область найбільша область України. Тут є все для гарного...
Тут є цікаві палаци та садиби І чимало красивих архітектурних споруд, а також унікальний Дунайський біосферний заповідник. Тільки...
Докладніше тут iconДокладніше: Історія Бердичева
Координати 49°53′31″ пн ш. 28°36′00″ сх д. Координати: 49°53′31″ пн ш. 28°36′00″ сх д
Докладніше тут iconМатеріал з Вікіпедії вільної енциклопедії
Цей термін має також інші значення. Докладніше — у статті Дрогобич (значення). Дрогобич
Докладніше тут iconУ січні 1917-го Павла Петровича Скоропадського призначили командиром...
Південно-Західному фронті на Волині. Саме тут його застала звістка про Лютневу революцію та про відречення від престолу царя. У революційному...
Докладніше тут iconДокладніше
Арабія ас-Саудія, країна наАравійському півострові, що простягнулося від Червоного моря до Перської затоки, межує на півночі з Йорданією,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2015
звернутися до адміністрації
skaz.com.ua
Головна сторінка